Fragment Książki
Video omówienie
Wielu Autorów

Biblia Inwestowania

Biblia Inwestowania to książka, którą po prostu musisz przeczytać, zanim zaczniesz inwestować Twoje pieniądze.

Jest napisana przez 13 najbardziej rozpoznawalnych inwestorów w Polsce. Dzięki niej poznasz aż 13 różnych strategii zabezpieczania i pomnażania majątku.

whatis1
107 konkretnych technik

zarządzania czasem

wylacznie
Produktywność to

umiejętność korzystania z życia na MAXA!

whatis2
Czas jest cenniejszy,

niż Ci się wydaje

Czy wiesz, że minimalne wynagrodzenie w roku 2003 w Polsce wynosiło zaledwie 800 złotych brutto? Dzisiaj jest to znacznie ponad 3 razy więcej!

biblia inwestowania 1

Oznacza to, że gdybyś zaoszczędzone pieniądze trzymał w przysłowiowej „skarpecie”, dziś mógłbyś kupić zaledwie ułamek tego, co w tamtym okresie. Gdybyś nawet te pieniądze ulokował na najwyżej oprocentowanej lokacie, to i tak wartość Twoich oszczędności byłaby znacząco mniejsza.

Właśnie dlatego tak bardzo ważne jest, abyś wiedział, jak i w co inwestować. Chodzi w końcu o Twoje pieniądze i Twoją przyszłość.

Być może rozglądałeś się już za różnymi formami inwestowania, ale nie wiesz, która z nich jest dla Ciebie najlepsza…

Dlatego zebraliśmy aż 13 najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach i stworzyliśmy BIBLIĘ INWESTOWANIA.

Jest to niezwykle skondensowany przewodnik każdego inwestora. Zapozna Cię z nowoczesnymi możliwościami inwestycyjnymi i ułatwi Ci właściwy wybór.

Celem tej książki jest to, abyś poznał kilkanaście różnych form inwestowania i abyś mógł mnożyć swój kapitał, jednocześnie minimalizując ryzyko jego utraty.

Przedstawimy Ci aż 13 sprawdzonych dziedzin od 13 wyjątkowych ekspertów. Są to osoby, które w swoich kategoriach zarobiły ogromne pieniądze.

Teraz podzielą się tą wiedzą z Tobą!

Zobacz zwiastun książki

O autorach

Cezary Głuch – Trader21

Inwestor i przedsiębiorca. Autor wielokrotnie nagradzanego bloga independenttrader.pl. Dwukrotny laureat nagrody „Osobowość roku”. Autor bestsellera: „Inteligentny Inwestor XXI wieku”, uznanej przez czytelników portalu Lubimy Czytać za najlepszą książkę o tematyce finansowej.

trader 21
konieczny

Phil Konieczny

Wieloletni inwestor kryptowalutowy i autor najpopularniejszego w Polsce kanału o kryptowalutach: „Phil Konieczny”. Słynie z chłodnej oceny rynku i trafnych spekulacji. Jest współautorem książki „Sekrety Kryptowalut”.

Janusz Palikot

Przedsiębiorca, multimilioner, filozof i polityk. Był członkiem Rady Głównej Business Centre Club oraz wiceszefem Polskiej Rady Biznesu. Od kilkudziesięciu lat związany z branżą alkoholową.

palikot
słomski

Przemysław Słomski

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów od złota w Polsce. Właściciel spółki 79th Element. Handluje złotem, srebrem i platyną. Prowadzi bloga ekonomicznego i kanał edukacyjny na Youtube.

Maciej Wieczorek

Przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem. Tworzy rozmaite projekty biznesowe, głównie z branży edukacyjnej i marketingowej. Możesz go znać m.in. z programu “Expert w Bentley’u” na YouTube, w którym przeprowadza inspirujące wywiady z osobami najlepszymi w swoich dziedzinach. Maciej jest też autorem 5 innych książek, z których najbardziej znane to “48-godzinna doba” oraz “Nawyki 2.0”.

wieczorek
fijor

Jan Fijor

Od ponad 20 lat prowadzi wydawnictwo Fijorr Publishing, wydające książki o tematyce ekonomicznej/wolnorynkowej, a w szczególności z zakresu austriackiej szkoły ekonomii. Współprowadził razem z Kamilem Cebulskim środowe audycje w radiu internetowym “Kontestacja”. Jest też współzałożycielem szkoły przedsiębiorców Asbiro.

Lech Kaniuk

Doświadczony manager, seryjny przedsiębiorca i ekspert od skalowania biznesu. W ciągu ostatnich lat zarządzał lub nadzorował portfelem spółek, które prowadzą działalność w zakresie nowoczesnych technologii, finansów, nieruchomości, fotowoltaiki i energii. W 2014 roku jego nazwisko znalazło się na liście “Top 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie” magazynu Brief.

kaniuk
kusz

Grzegorz Kusz

Autor programu na YouTube: „Agent Specjalny”. Zaczynał od zera, aby teraz zarządzać nieruchomościami o wartości dziesiątek milionów złotych.

Filip Kowarski

Twórca aplikacji do monitorowania cen na rynku nieruchomości – Moniter.pl. Wieloletni inwestor specjalizujący się w handlowaniu oraz wynajmowaniu nieruchomości. Autor książki „Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej”, dostępnej w naszym wydawnictwie Expertia na expertia.com.pl.

kowarski
kosma

Kosma Bisanz

Pasjonat sportów, ze szczególnym uwzględnieniem koszykówki. Zarabia na sporcie od 10 lat. Jest w posiadaniu potężnej kolekcji kart sportowych NBA.

Ryszard Seweryn Lipiński

Z wykształcenia krytyk sztuki, natomiast zawodowo zajmuje się nadzorowaniem działalności salonu z ekskluzywnym alkoholem w Warszawie. Z racji wykonywanego zawodu angażuje się w targi branżowe i festiwale tematyczne. Lubi nie tylko degustować, ale i inwestować w alkohole.

ryszard lipiński
kwieciński

Tomasz Kwieciński

Tomek pracuje psychologicznie z ludźmi i pomaga im rozwiązywać ich problemy od 2008 roku. Przez ten czas prowadził warsztaty w 15 krajach na 3 kontynentach. Uważa, że rozwój duchowy, związki i działanie w biznesie to obszary, które najlepiej działają, gdy rozwija się je równolegle.

Paweł Gemra

Przedsiębiorca, entuzjasta dochodu pasywnego i miłośnik samochodów. Od lat tworzy zespoły sprzedażowe liczące tysiące osób oraz importuje luksusowe samochody z Japonii.

gemra
biblia 1 1

Parametry książki

WydawnictwoExpertia
Autor książkiWielu Autorów
OprawaTwarda oprawa
Ilość stron451

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
biblia 1 1
Biblia Inwestowania
69 
Zestaw I
biblia 1 1
nawyki 1Wybierz inną
Biblia Inwestowania + Nawyki 2.0
138 zł
Zestaw II
biblia 1 1
nawyki 1Wybierz inną
planer okrągly 1Wybierz inną
Biblia Inwestowania + Nawyki 2.0 + Biznes Planer
207 zł
baner mapa mysli biblia

U nas zawsze dostajesz więcej

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. 

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry