Fragment Książki
TWARDA OPRAWA
Video omówienie
Mapa Myśli
Wielu Autorów

Biblia Social Media

Social media to potęga, obok której nie możesz przejść obojętnie. Kryją w sobie wielki potencjał – zarówno marketingowy, jak i biznesowy. Wykorzystaj go dla siebie!

Po to powstała „Biblia Social Media”. Książka, która rozkłada na czynniki pierwsze wszystkie najważniejsze platformy i strategie, oraz pokaże Ci krok po kroku jak za ich pomocą rozwinąć biznes i zarobić pieniądze.

Wybierz platformę skrojoną pod Twój biznes

I8A5000 scaled 1

Czy wiesz, że:
– Na świecie jest 3,8 MILIARDA aktywnych użytkowników social mediów
– Statystyczny człowiek spędza na social mediach ok 2h 16 minut dziennie
– Każdy użytkownik Facebooka klika na średnio 12 reklam miesięcznie
– 77% osób w wieku 34-49 lat korzysta z Facebooka
– Pojawienie się mediów jak TikTok sprawia, że mamy nowe rynki z małą konkurencją
– 200 milionów Instagramerów codziennie odwiedza co najmniej jeden profil biznesowy
– 68% użytkowników YT ogląda tam filmy mające pomóc w podjęciu decyzji zakupowej
– LinkedIn generuje ponad 50% ruchu organicznego, który trafia na strony B2B i blogi

Możesz to wykorzystać na swoją korzyść i rozwijać biznes w mediach społecznościowych. O tym, które będą dla Ciebie najlepsze i jak konkretnie się za nie zabrać opowie Ci „Biblia Social Media”, czyli prawdopodobnie najbardziej kompleksowa książka na temat mediów społecznościowych dostępna na polskim rynku.

biblia Social mediów

Pozwól mediom społecznościowym pracować na Twoją korzyść

O social mediach można powiedzieć dużo, ale nie da się ukryć, że mają ogromną moc marketingową. Są tym, czym kiedyś była telewizja, a przed nią gazety. To dlatego mówi się:

„Jeśli Cię nie ma w mediach społecznościowych, to nie istniejesz”.

Z Twoim biznesem jest tak samo. Możesz ich nie lubić prywatnie, ale zawodowo powinieneś z nich korzystać. Pozwalają dotrzeć do nowych odbiorców, a z obecnymi utrzymywać dobre relacje.

Social media pozwolą Ci realizować cele biznesowe: zwiększysz rozpoznawalność marki, zbudujesz zaangażowaną społeczność, zwielokrotnisz sprzedaż produktów i usług. Media społecznościowe odkrywają przed Tobą nieskończoną liczbę możliwości.

Sięgnij po naszą książkę „Biblia Social Media” i sprawdź, jak korzystać z marketingu XXI wieku.

whatis1

10 autorów, kompleksowa wiedza i najlepsze rozwiązania

Media społecznościowe to temat rzeka, dlatego książka powstała przy współpracy 10 Ekspertów. Każdy z autorów ma swoją działkę, w której jest niekwestionowanym mistrzem i na temat której wie najwięcej. Lata doświadczenia zaowocowały nie tylko wiedzą, ale również sprawdzonymi w praktyce rozwiązaniami.

Dzięki temu TY, jako czytelnik, możesz poznać różne spojrzenia na media społecznościowe oraz pokrewne dziedziny (takie jak SEO i Google ADS) i tym samym wybrać dla siebie to, co najlepsze.

Czy to będzie e-mail marketing, a może działalność na TikToku? LinkedIn czy Facebook i Instagram? A może kilka platform, których specyfika jest idealnie dopasowana do Twojej działalności. To zależy tylko od Ciebie, ale poznasz odpowiedź na to pytanie dopiero wtedy, gdy przeczytasz książkę „Biblia Social Media”.
Jedno jest pewne – Twoje media społecznościowe w końcu zaczną pracować, jak dobrze naoliwiona maszyna.

nudnetresci 2 1
wylacznie

Dlaczego potrzebujesz tej książki?

Nie pytamy, czy potrzebujesz tej książki, ponieważ wiemy, że tak.
 
I to bez względu na to, czy prowadzisz już profile w social mediach, czy jeszcze nie. Nawet bez względu na to, czy Twoimi kontami zajmuje się zewnętrzna firma, bo jeśli zleciłeś tę pracę innym osobom, to nadal potrzebujesz wiedzieć, jak to działa i jakich wyników możesz oczekiwać.
 
Jeśli chcesz poznać najlepsze narzędzia marketingowe online, to koniecznie sięgnij po „Biblię Social Media”. Dzięki niej dowiesz się, które platformy są najlepsze dla Ciebie i Twojej marki oraz jak je w pełni wykorzystać. Zrozumiesz też, jak ważne jest pozycjonowanie i reklama w wyszukiwarce oraz jak łączyć ze sobą różne kanały sprzedaży. Tak sprzedaży, bo dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu mediów społecznościowych zaczniesz więcej sprzedawać, czyli zakup tej książki zwróci Ci się wielokrotnie.
cozyskasz

Co zyskasz dzięki tej książce?

checkmm

Przewagę konkurencyjną,

checkmm

Skuteczny i tani marketing,

checkmm

Wzrost popularności marki firmowej i/lub osobistej,

checkmm

Większą sprzedaż,

checkmm

Lepszą komunikację z odbiorcami,

checkmm

Zwiększysz lojalność klientów,

checkmm

Dobre rozeznanie we współczesnych trendach.

adodatkowo

A ponadto

checkmm

Wesprzesz Twoich pracowników odpowiedzialnych za marketing w codziennej pracy (każdy z nich powinien przeczytać tę książkę),

checkmm

Zyskasz więcej wolnego czasu i spokoju,

checkmm

Lepiej nakreślisz przyszłe cele biznesowe,

checkmm

Nie będziesz „przepalać” budżetu reklamowego.

365

Nie tylko Facebook, Instagram i LinkedIn

Chociaż w naszej książce „Biblia Social Media” nie mogło zabraknąć omówienia najważniejszych platform, którymi są obecnie bez wątpienia Facebook, Instagram i LinkedIn, to poszliśmy o krok dalej. A nawet kilka kroków.

W książce znajdziesz także rozdziały na temat TikToka i YouTuba, czyli obecnie dwóch najpopularniejszych platform z wideo. Przeczytasz tutaj także o niesłabnącej potędze e-mail marketingu i dwóch ważnych produktach Google: Google ADS i Google Analytics. Nie mogło zabraknąć także rozdziału na temat SEO, ponieważ jest ono podstawą wielu działań w sieci.

Jednym zdaniem: „Biblia Social Media” to kompleksowe podejście do tematu mediów społecznościowych i śmiało możemy stwierdzić, że powinna się znaleźć w każdym domu.

O autorach

Karol Chojnacki - Facebook

Zajmuje się marketingiem strategicznym, wcześniej we własnej agencji, obecnie we współpracy z Maciejem Wieczorkiem. Jego kampanie reklamowe wygenerowały już kilka milionów złotych zysku. W wieku 20 lat zatrudniał 17 osób w swoim biznesie stacjonarnym. Obecnie głównym zajęciem Karola jest rozwój wydawnictwa biznesowego Expertia i platformy edukacyjnej dla przedsiębiorców www.nowoczesnafirma.org, których jest współzałożycielem.

karol chojnacki
kacper bisanz

Kacper Bisanz - YouTube

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadził firmy z branży IT, reklamowej, szkoleniowej oraz handlowej. Jego pasją są biznes i podróże. Słynie z niezwykle kreatywnego spojrzenia na biznes i otaczający go świat. To właśnie on wymyślił koncepcję programu „Expert w Bentleyu” i wspólnie z Maćkiem Wieczorkiem stworzył zarówno program na YouTubie, jak i wydawnictwo biznesowe Expertia.

Wojciech Bizub - Planowanie Marketingu

CEO agencji WBIZNES. Wykładowca studiów MBA. Autor programów szkoleniowych online w zakresie copywritingu, planowania strategii marketingowej oraz social mediów. Prelegent największych konferencji biznesowych. Twórca podcastu Skuteczny e- marketing. Klienci mówią, że jest marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Twierdzi, że marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć.

wojciech bizub
tomasz guzik

Tomasz Guzik - LinkedIn

Przedsiębiorca. Twórca wielu projektów Internetowych. Obecnie właściciel agencji reklamowej, która pomaga przedsiębiorcom sprzedawać więcej. Oprócz social media i LinkedIn jest ogromnym fanem marketing automation i budowania lejków marketingowych, czyli wdrażania wszelakich procesów i automatyzacji marketingowych, które mają na celu podnosić sprzedaż, generować więcej dobrych jakościowo leadów i odciążać obsługę klienta. Oprócz prowadzenia firmy regularnie dzieli się wiedzą na swoim blogu i YouTube. Od 2018 roku brał udział w ponad 100 projektach komercyjnych dla klientów, z czego większość zakończyła się ponadprzeciętnymi wynikami.

Krystian Kucharski - Google Analytics

Zarządza i rozwija agencję marketingową, której misją jest pomaganie ambitnym firmom w rozwoju ich biznesu online. Założyciel kilkunastu serwisów internetowych związanych z systemami afiliacyjnymi, sklepami internetowymi oraz giełdą forex. Certyfikowany specjalista Google Ads i Google Analytics. W branży marketingu internetowego działa od 2009 roku. Szkoleniowiec i prelegent podczas wydarzeń marketingowych na E-biznes Festiwal, WSEI oraz Uniwersytecie Ekonomicznym. Wszystkie działania wspiera i analizuje za pomocą narzędzi analitycznych tj. Facebook Analytics czy Google Analytics.

krystian kucharski
pawel majewski

Paweł Majewski - TikTok

W latach 2017-2019 prowadził agencję social media na Instagramie i zdobył dla swoich klientów 1,5 miliona realnych obserwatorów. Opracował strategię budowania rozpoznawalności na TikToku CoRoNa na podstawie działania algorytmu: bez tańczenia, wygłupów i konieczności kopiowania trendów. Wyróżnia się analitycznym podejściem do marketingu: nawet emocje rozkłada na czynniki pierwsze. W marketingu nie boi się kontrowersji i polaryzacji społecznej. Przeciwnik LOLcontentu. Prywatnie pasjonat dobrej kuchni.

Szymon Mierzwa - Instagram

Specjalista Social Media. Twórca kursów online. Wykładowca. Autor. Pomaga tworzyć wizerunki ludzi w Social Media. Na Instagramie zbudował ponad kilkudziesięciotysięczną społeczność, a jego profile odwiedziło ponad 300 000 ludzi.
Swój kurs „Marka Osobista na Instagramie” sprzedał już za ponad 500 000 zł.
Współpracował m.in. z Maciejem Orłosiem, MamaLekarz, Mamologia czy Sebastianem Kotow. Szkolił z Instagrama i działań reklamowych takie firmy: RMF FM, CENEO, Polsat, Apart i wiele innych znanych marek.

szymon mierzwa
bartek popiel

Bartek Popiel - Email marketing

Trener, konsultant oraz założyciel jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl. Bartek jest autorem takich książek jak “Liczy się Efekt” czy “Zrobię To Dzisiaj”, oraz projektów „Liczy Się Strategia” i „Liczy Się Oferta”. Bartek to również szczęśliwy mąż i ojciec oraz zdobywca Korony Maratonów Polskich, który inspiruje ludzi do wprowadzania zmian w zakresie strategii, marketingu i sprzedaży. Specjalizuje się w budowaniu strategii biznesowych i przewagi rynkowej dla małych i średnich firm.

Przemek Przybylski - SEO

Właściciel agencji IT HEROES – z marketingiem internetowym związany zawodowo od 12 lat. Przeprowadził ponad 500 kampanii SEO/SEM i przeszkolił ponad 30 pozycjonerów. Autor książki “Ecommerce 2.0” poświęconej strategii marki, marketingowi, promocji w sieci oraz analityce. Z sukcesami współtworzy biznesy w różnych branżach i jest właścicielem kilkunastu sklepów internetowych. Człowiek, dla którego nie istnieją żadne granice “branżowe”, a jedynym ograniczeniem jest czas na ich poznanie.

przemyslaw przybylski
Piotr Szyszka 2

Piotr Szyszka - Google Ads

Przedsiębiorca oraz specjalista Google/Facebook Ads. Swoje doświadczenie w obszarze płatnych reklam zdobywał w jednej z największych agencji marketingowych w Polsce. Obecnie jest właścicielem własnej agencji marketingowej oraz kilku sklepów e-commerce, które z sukcesami rozwija na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. Branżą marketingu internetowego zajmuje się już od 2015 roku.

biblia Social mediów

Parametry książki

Rok wydania2021
WydawnictwoExpertia
Autor książkiWielu Autorów
OprawaTwarda oprawa
Ilość stron608

Wybierz pakiet

Książka
biblia Social mediów
Biblia Social Media
69 
Zestaw I
biblia Social mediów
138 1Wybierz inną
Biblia Social Media + 138
138 zł
Zestaw II
biblia Social mediów
138 1Wybierz inną
365 1Wybierz inną
Biblia Social Media + 138 + 365 pomysłów na efektywne posty w Social Mediach
207 zł
baner mapa mysli biblia scial

U nas zawsze dostajesz więcej

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. 

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)