Fragment Książki
Karol Chojnacki

Biznes Planer

Biznes Planer to najlepsze narzędzie, z którego pomocą zaplanujesz i zrealizujesz swoje cele na najbliższe 6 miesięcy.

Dodatkowo poznasz 26 genialnych strategii zarządzania czasem, 26 inspirujących cytatów Expertów w Bentleyu oraz wykonasz wiele rozwojowych ćwiczeń.

whatis1
What is Lorem Ipsum

It is a long established fact

wylacznie
What is Lorem Ipsum

It is a long established fact

whatis2
What is Lorem Ipsum

It is a long established fact

Każdy przedsiębiorca ma głowę pełną nowych pomysłów. Ten „Biznes Planer" pozwoli Ci nad nimi ZAPANOWAĆ!

8X1A0149 scaled 1

Stworzyłem dla Ciebie ten planer, abyś z jego pomocą nabrał odpowiednich nawyków, w szczególnoci nawyk planowania swojego każdego dnia, tygodnia i miesiąca.

Z pomocą tego planera nie tylko nauczysz się odpowiednio zarządzać swoim czasem, ale także dokonasz analizy Twojej produktywności, abyś przeznaczał czas tylko na rzeczy naprawdę w życiu ważne.

To nie jest kolejny kalendarz. Nie ma w nim podziału na konkretne daty, ale znajdziesz podział na poszczególne miesiące, tygodnie i dni. Zyskasz znacznie więcej, niż jedynie możliwość robienia notatek. Planer jest przeznaczony na 6 miesięcy i możesz zacząć korzystać z niego w dowolnym momencie.

Poznasz 26 potężnych technik zarządzania czasem oraz 26 inspirujących cytatów ludzi sukcesu, którzy byli gośćmi w programie „Expert w Bentleyu”.

Po zakończeniu każdego okresu przyjdzie czas na podsumowanie. Sam ocenisz jaką pensję będąc w roli swojego szefa, zapłaciłbyś sobie za dzisiejszy dzień. Dzięki wielu łatwym i szybkim ćwiczeniom będziesz wiedział, co możesz zrobić lepiej każdego następnego dnia.

Ten „Biznes Planer” może okazać się Twoją najlepszą inwestycją w kwestii zarządzania czasem.

Co zyskasz?

17 idea 2

Zaplanujesz Swoją Przyszłość

Z pomocą wielu wartościowych ćwiczeń zbudujesz konkretny plan działania na najbliższe miesiąca i lata. Przy pomocy tego planera znacznie łatwiej będzie Ci go zrealizować.

17 idea 2

Zaplanujesz Każdy Miesiąc, Tydzień I Dzień

Biznes Planer to nie kalendarz. Nie znajdziesz tu konkretnych dat, ale znajdziesz miejsce na zaplanowanie swojego dnia, tygodnia i miesiąca.

17 idea 2

Będziesz Bardziej Produktywny

Po każdym zakończonym okresie podsumujesz go, by wyciągnąć ważne dla siebie wnioski. Wszystko po to, aby kolejnym razem być jeszcze bardziej produktywnym.

Co znajdziesz w środku?

17 idea 2

26 Inspirujących Cytatów Expertów W Bentleyu

Każdy nowy tydzień rozpocznie się od inspirującego cytatu jednego z gości programu „Expert w Bentleyu”, abyś mógł zacząć tydzień z wartościowym przemyśleniem. Autorami cytatów są m.in.: Tad Witkowicz, Maciej Wieczorek, Jacek Walkiewicz, Lech Kaniuk i inni.

17 idea 2

26 Sprawdzonych Technik Na Wyższą Produktywność

Przed każdym nowym tygodniem dowiesz się także o nowej sprawdzonej technice zarządzania czasem. Najsłabsza z nich zaoszczędzi Ci kilkadziesiąt godzin, a najpotężniejsza nawet kilkaset godzin rocznie!

17 idea 2

Poukładasz Swoje Cele I Zaplanujesz Zadania

Biznes Planer to nie kalendarz. Nie znajdziesz w nim konkretnych dat, jednak każdy dzień, tydzień i miesiąc ma oddzielną przestrzeń na zaplanowanie.

17 idea 2

Podsumujesz Każdy Swój Tydzień, Miesiąc I Dzień

Po skończonym dniu, tygodniu i miesiącu przyjdzie czas na podsumowanie. To czas uczciwej kontroli, czy realizujesz plan zgodnie z założeniami.

17 idea 2

Poznasz Kilkanaście Wartościowych Ćwiczeń

Biznes Planer to nie tylko plener. To także wiele wartościowych ćwiczeń, które zmieniają myślenie o zarządzaniu czasem, a nawet o biznesie. Wśród nich poznasz m.in. Genialną Strategię Kurta Vonneguta czy Koło Życia.

17 idea 2

Przeprowadzisz Codzienne Audyty Produktywności

Abyś mógł codziennie stawać się lepszym, warto metodą małych kroków (KAIZEN) codziennie się doskonalić. Dlatego podczas audytów zastanowisz się, co możesz zrobić lepiej już w kolejnym dniu, tygodniu, czy miesiącu.

W środku tego planera znajdziesz znacznie więcej…

Daj się pozytywnie zaskoczyć. 😉

O autorze

Karol Chojnacki

Zajmuje się marketingiem strategicznym, wcześniej we własnej agencji, obecnie we współpracy z Maciejem Wieczorkiem. Jego kampanie reklamowe wygenerowały już kilka milionów złotych zysku.

W wieku 20 lat zatrudniał 17 pracowników w swoim biznesie stacjonarnym.

Obecnie głównym zajęciem Karola jest rozwój wydawnictwa biznesowego Expertia i platformy edukacyjnej dla przedsiębiorców www.nowoczesnafirma.org, których jest współzałożycielem.

karol chojnacki

Zobacz humorystyczne zwiastuny

planer okrągly 1

Parametry książki

Rok wydania2021
WydawnictwoExpertia
OprawaTwarda oprawa
Ilość stron445

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
planer okrągly 1
Biznes Planer
69 
Zestaw I
planer okrągly 1
138 1Wybierz inną
Biznes Planer + 138
138 zł
Zestaw II
planer okrągly 1
nawyki 1Wybierz inną
138 1Wybierz inną
Biznes Planer + Nawyki 2.0 + 138
207 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry