Video omówienie
Klaudia Pingot

Błękitny Umysł

Koncepcja błękitnego umysłu, której poświęcona jest ta książka, zachęca do widzenia świata na opak, motywuje do odwrócenia zasad do góry nogami.

To książka, która zawiera wiele opowieści, anegdot i przykładów.

O czym jest ta książka?

Co łączyło największe umysły w historii?

Odpowiedź jest prosta: umiejętność myślenia poza schematami.

W życiu zbyt często podążamy utartymi ścieżkami, ponieważ tak wydaje się łatwiej. Jednak tylko się wydaje, bo uparte powtarzanie tych samych działań w nadziei, że tym razem przyniosą odwrotny skutek, mija się z celem.

Klaudia Pingot proponuje zupełnie inne podejście do życia, które zakłada nieszablonowe myślenie.

Książka “Błękitny Umysł” to praktyczny poradnik realizowania celów, który inspirowany życiem autorki. Jednak nie jest to kolejna motywacyjna książka, jakich wiele na rynku. Wprost przeciwnie, ponieważ “Błękitny Umysł” nauczy Cię osiągać wszystko, co sobie zaplanowałeś.

Nawet jeśli są to wyjątkowo wielkie cele. Wystarczy tylko zmienić myślenie. I ta książka Ci w tym pomoże.

Dla kogo jest ta książka?

Książka Klaudii Pingot jest w zasadzie dla każdego.

W końcu zawsze może być lepiej, czyż nie? 

Jednak “Błękitny Umysł” nie jest tylko dla osób, które chcą spełniać swoje marzenia i realizować coraz to ambitniejsze cele.

Ta książka jest także dla tych, którzy szukają nowego spojrzenia na świat lub chcą po prostu bardziej cieszyć się życiem. A myślenie na opak, którego uczy Klaudia Pingot pozwala dostrzegać piękno w każdym elemencie dnia.

Czego się dowiesz?

Dzięki książce “Błękitny Umysł” nauczysz się, jak myśleć poza schematami.

To pomoże Ci zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, ponieważ niestandardowe myślenie otwiera przed każdym całkowicie nowe możliwości. Tym samym nauczysz się wykorzystywać swój potencjał i kreować rzeczywistość, w jakiej chcesz żyć.

Co zmieni w Twoim życiu?

Przekonania kształtują nasze życie. Jeśli więc chcesz zmienić swoją obecną rzeczywistość, musisz zmienić swoje przekonania. A najlepiej i najłatwiej zrobić to poprzez zmianę myślenia. 

Zazwyczaj myślimy schematami, czyli niejako programami wgranymi do podświadomości na różnych etapach życia. Na szczęście schematy, które Ci nie służą, można zmienić i zastąpić je takimi, które prowadzą do sukcesu.

Z książką “Błękitny Umysł” to łatwiejsze niż myślisz!

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Obecnie na rynku wydawniczym można zauważyć duży wzrost popularności książek psychologicznych, motywacyjnych i coachingowych.

Niestety, prawda jest taka, że niewiele zmieniają one w Twoim życiu, ponieważ zazwyczaj ograniczają się do teoretycznych rozważań. Klaudia Pingot podeszła do tematu zupełnie inaczej, czyli teorię wymieszała z praktyką i własnym doświadczeniem.

Dzięki temu zrozumiesz, jak i kiedy wdrożyć nową wiedzę w swoje życie. W książce “Błękitny Umysł” znajdziesz także zadania do zrobienia, które automatycznie przestawią Twoje myślenie na nowe tory. Dzięki temu nie powrócisz już więcej do starych schematów, tylko zaczniesz żyć w zupełnie nowy sposób.

O autorze

Klaudia Pingot

Kreatywna mówczyni, psycholog i trener z długoletnim doświadczeniem, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP. Dzieli się swoją wiedzą, pisząc książki i prowadząc swój kanał Youtube. Jest empatyczna, profesjonalna i ma duże poczucie humoru. 

Jako trener wspiera liderów w budowaniu zaangażowanych zespołów, diagnozowaniu i rozwijaniu kluczowych umiejętności. Współpracowała z liderami m.in. takich firm jak: Dell Technologies, Volkswagen Group Polska, Telecity. Pracowała dla Collegium Civitas a od kilku lat prowadzi zajęcia w ramach Akademii Liderów IT. Stworzyła autorskie projekty, takie jak: „SHERO” — proces wspierający rozwój kobiet w organizacjach oraz „Metody FBI w biznesie” — trening technik wspierających sprzedaż i umiejętności negocjacyjne. 

W relacjach biznesowych lubi być szczera i transparentna. Ma dystans do siebie i swoich porażek. To daje jej ogromną siłę i elastyczność.

pingot klaudia
pingot

Parametry

Ilość stron

400

Wybierz pakiet

Książka
pingot
Błękitny Umysł
39 
Zestaw I
pingot
nawyki 1Wybierz inną
Błękitny Umysł + Nawyki 2.0
138 zł zł
Zestaw II
pingot
nawyki 1Wybierz inną
walkiewicz1 kopiaWybierz inną
Błękitny Umysł + Nawyki 2.0 + Pełna moc możliwości
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)