Bestseller
Video omówienie
Daniel Siwiec

Flipy od zera

Nie musisz być milionerem, żeby zacząć inwestować w nieruchomości.

Napisałem tę książkę, bo tak naprawdę to flipy były tym, co dało mi finansowy sukces i pozwoliło wejść na całkiem nowy poziom biznesu. Przez dziesięć lat obróciłem ponad 50 mln złotych wyłącznie na flipach.

O czym jest ta książka?

Z pewnością wiesz, czym są flipy na nieruchomościach. A jeśli jeszcze tego nie wiesz, to w tej książce znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat. Jednak Daniel Siwiec w “Flipach Od Zera” nie zajmuje się tylko teorią, lecz przede wszystkim praktyką i dzieli się ze swoimi czytelnikami sprawdzonymi metodami na zarabianie dużych pieniędzy w tej branży.

“Flipy Od Zera” to praktyczny poradnik dla osób, które chciałyby się zająć flipowaniem, czyli kupnem i sprzedażą mieszkań. Znajdziesz tutaj prawdziwą wiedzę wynikającą ze sporego doświadczenia autora oraz mnóstwo inspiracji, ponieważ okazuje się, że flipować może dosłownie każdy.I wcale nie musisz mieć grubego portfela, aby kupić swoje pierwsze mieszkanie.

Wprost przeciwnie, a po przeczytaniu tej książki dowiesz się, jak szukać najlepszych okazji, które pozwolą Ci zaoszczędzić już na samym starcie.

Dla kogo jest ta książka?

Kiedy warto sięgnąć po “Flipy Od Zera”?

Po tę książkę mogą też sięgnąć osoby, które planują zakup mieszkania na własność, bo wiele z zawartych w niej rad i wskazówek z pewnością się przyda podczas szukania najlepszych okazji.

Czego się dowiesz?

Nie będzie żadnej przesady w stwierdzeniu, że książka “Flipy Od Zera” pozwoli Ci zaoszczędzić wiele lat nauki. W końcu każde zdanie autora, każda jego porada i podpowiedź, to efekt kilkunastu lat doświadczenia we flipowaniu.

Cała ta wiedza i długoletnia praktyka zostały przedstawione w przystępny sposób, aby czytelnicy (nawet bez doświadczenia) mogli osiągnąć finansowy sukces na tym polu. Dzięki temu flipowanie stanie się proste i przede wszystkim opłacalne.

Co zmieni w Twoim życiu?

Każdy z nas marzy o wolności finansowej, która pozwoliłaby maksymalnie korzystać z życia. Daniel Siwiec również o niej marzył, a dzięki flipom udało mu się przekuć marzenia w rzeczywistość.

Ty również możesz to zrobić, ponieważ ta książka pokaże Ci, że branża nieruchomości nie jest tylko dla wybranych. Wprost przeciwnie — każdy z czytelników może osiągnąć w niej prawdziwy sukces.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Siłą książki Daniela Siwca jest jej praktyczne podejście do tematu. Autor podkreśla, że chce zainspirować do działania, lecz poza samą motywacją daje również mnóstwo rad, jak zacząć flipować. Co najważniejsze: nie potrzebujesz ogromnych sum na początek, ponieważ na duże inwestycje przyjdzie czas. Teraz dowiesz się, jak robić flipy od zera.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Daniel Siwiec

Zajmuje się nieruchomościami od 10 lat. Założył i rozwinął własne biuro nieruchomości. Zrobił ponad 200 flipów. Od 5 lat zajmuje się działalnością deweloperską. Na stałe mieszka i pracuje w Lublinie. To właśnie tu inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi swoje Warsztaty z Flipów, Flipów Hurtowych oraz Warsztaty Deweloperskie, na których uczy swoich autorskich metod zarabiania na nieruchomościach. Jest także autorem trzech książek: ‘Flipy od zera”, “Nowoczesny Inwestor” oraz “Nowoczesny Deweloper”.

Prywatnie zapracowany mąż i ojciec. Czas wolny spędza głownie z rodziną. Kiedy ma czas tylko dla siebie, włącza youtube i uczy się innego spojrzenia na życie od ludzi z całego świata. Uwielbia przełamywać własne granice. Nie znosi oliwek.

daniel siwiec tlo przezroczyste portret
siwiec2

Parametry

Ilość stron

174

Wybierz pakiet

Książka
siwiec2
Flipy od zera
45 
Zestaw I
siwiec2
tajna broń 1 1Wybierz inną
Flipy od zera + Tajna broń kredytobiorcy
138 zł zł
Zestaw II
siwiec2
siwiec1Wybierz inną
siwiec 2Wybierz inną
Flipy od zera + Nowoczesny Inwestor + Nowoczesny deweloper
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)