Expertia

Gra biznesowa Expert w Bentleyu

Marzysz o niezależności, jaką daje własna firma? A może chcesz rozwinąć swój biznes i wynieść go na całkiem inny poziom.

Dzięki biznesowej grze „Expert w Bentleyu” to łatwiejsze niż myślisz!

Świetna rozrywka i nauka biznesu w jednym.

Wizualizacja pudelko na grę top Q

Każdego dnia w Polsce powstaje około 1.000 nowych firm, z czego po pierwszym roku upada aż 30% z nich.

Dlaczego tak się dzieje? Wcale nie chodzi o przepisy, koszty i trudność prowadzenia działalności w naszym kraju. Wprost przeciwnie – największą przeszkodą jest tutaj brak odpowiednich umiejętności.

Jednak, kiedy nowi przedsiębiorcy mają je nabyć, jeśli nie podczas prowadzenia swoich biznesów? Tak naprawdę to tylko jedna z dróg, która zakłada naukę na własnych błędach. A te mogą być bolesne i kosztowne.

Na szczęście jest łatwiejszy i znacznie przyjemniejszy sposób – gra biznesowa „Expert w Bentleyu”, która pozwoli Ci wcielić się w polskiego przedsiębiorcę i w bezpiecznych warunkach przećwiczyć wiele różnorodnych wariantów. Możesz tutaj odnieść spektakularny sukces lub poznać gorzki smak porażki i chwilę później rozpocząć kolejną partię, aby nauczony już doświadczeniem osiągnąć lepsze rezultaty.

checkmm

Gra przeznaczona jest dla 2-4 Graczy

checkmm

Poziom trudności: 5/10

checkmm

Wystarczy 10 minut, by poznać zasady

checkmm

Sugerowany wiek graczy: 12+ lat

checkmm

Czas gry: 1-3 godziny

Wizualizacja gry plansza pudelko 2 expertia Q 1

Inwestuj w siebie

Wielu biznesmenów i uznanych przedsiębiorców powie Ci, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Kursy, szkolenia, książki i nauka z pewnością się zwrócą w przyszłości, jednak każdy z nas ma tylko 24 godziny na dobę i siłą rzeczy musi je rozdzielić pomiędzy obowiązki, doszkalanie się i czas spędzony z bliskimi.

A gdyby połączyć przyjemne z pożytecznym i wolny czas przeznaczyć na samorozwój?

Z grą „Expert w Bentleyu” to możliwe!

W naszą grę możesz zagrać ze swoją rodziną lub przyjaciółmi – świetna rozrywka gwarantowana. Dodatkowo każdy z uczestników wyniesie z takiej zabawy mnóstwo wartościowej wiedzy, którą znajdzie przełożenie w prawdziwym życiu.

Tak spędzony wolny czas zaprocentuje w przyszłości – silniejszymi więzami z bliskimi oraz rozwojem pożytecznych umiejętności.

whatis1

Cel gry

Podczas tworzenia tej gry przyświecał nam jeden cel. Chcieliśmy pokazać, że prowadzenie biznesu w Polsce nie musi być trudne. W końcu wiele osób robi to z sukcesami.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dołączyć do tego grona, to praktyczne umiejętności. Jednak, po co ryzykować swoimi pieniędzmi i nerwami w prawdziwym życiu, jeśli możesz przećwiczyć różne opcje w bezpiecznych warunkach?

Z grą „Expert w Bentleyu” poznasz siebie, jako przedsiębiorcę i zrozumiesz, co Tobą kieruje podczas podejmowania decyzji. A taka wiedza jest wręcz bezcenna w życiu zawodowym. Dodatkowo zobaczysz, jak to jest być polskim biznesmenem i jakich przeszkód oraz możliwości możesz się spodziewać na swojej drodze do sukcesu.

Sukces w grze obudzi w Tobie motywację do założenia lub rozwinięcia własnej firmy, a zdobyte podczas rozgrywki umiejętności pozwolą zmaksymalizować szansę na ostateczne powodzenie.

Wizualizacja pudelko na grę top Q
365

Co odróżnia grę „Expert w Bentleyu” od gier planszowych?

Rozrywka w „Expercie w Bentleyu” jest dostosowana do polskich realiów, dzięki czemu masz okazję przećwiczyć prawdziwe scenariusze, które polscy przedsiębiorcy realizują na co dzień.

Zmierzysz się z kontrolami skarbowymi albo zapłacisz mandaty. Będziesz miał okazję także proponować i zawierać różnorakie transakcje z Twoimi partnerami w grze (partnerami, gdyż gra przewiduje również remis).

Zobaczysz też, jakie możliwości rozwoju daje Ci krajowy rynek. Stracisz lub zainwestujesz pieniądze i dowiesz się, jak to jest być polskim przedsiębiorcą.

Dodatkowo ważną informacją jest też, że każda rozgrywka w grę Expert w Bentleyu, dostarcza zupełnie innych emocji. A to dlatego, że przed rozpoczęciem gry, należy wylosować 3 cele (za każdym razem inne). Dzięki temu każda kolejna gra toczy się zupełnie inaczej niż poprzednia, więc rozgrywka za każdym razem dostarcza innych emocji.

Osiągnij biznesowy sukces z grą “Expert w Bentleyu”!

cozyskasz

Zawartość zestawu

checkmm

Plansza

checkmm

2 kości do gry

checkmm

4 pionki Graczy w różnych kolorach

checkmm

Pionek Bentleya

checkmm

92 znaczniki Graczy

checkmm

Banknoty

checkmm

4 karty Graczy

checkmm

4 ściągawki Graczy

checkmm

8 kart Celów

checkmm

46 kart Szans

checkmm

1 karta Bentleya

checkmm

Instrukcja z zasadami

365

Zobacz zwiastun Gry

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
planszowa
Gra biznesowa Expert w Bentleyu
197 
Zestaw I
planszowa
planer okrągly 1Wybierz inną
Gra biznesowa Expert w Bentleyu + Biznes Planer
266 zł
Zestaw II
planszowa
planer okrągly 1Wybierz inną
48hWybierz inną
Gra biznesowa Expert w Bentleyu + Biznes Planer + 48-GODZINNA DOBA
335 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry