Expertia

Gra biznesowa Expert w Bentleyu

Marzysz o niezależności, jaką daje własna firma? A może chcesz rozwinąć swój biznes i wynieść go na całkiem inny poziom.

Dzięki biznesowej grze „Expert w Bentleyu” to łatwiejsze niż myślisz!

Świetna rozrywka i nauka biznesu w jednym.

Wizualizacja pudelko na grę top Q

Każdego dnia w Polsce powstaje około 1.000 nowych firm, z czego po pierwszym roku upada aż 30% z nich.

Dlaczego tak się dzieje? Wcale nie chodzi o przepisy, koszty i trudność prowadzenia działalności w naszym kraju. Wprost przeciwnie – największą przeszkodą jest tutaj brak odpowiednich umiejętności.

Jednak, kiedy nowi przedsiębiorcy mają je nabyć, jeśli nie podczas prowadzenia swoich biznesów? Tak naprawdę to tylko jedna z dróg, która zakłada naukę na własnych błędach. A te mogą być bolesne i kosztowne.

Na szczęście jest łatwiejszy i znacznie przyjemniejszy sposób – gra biznesowa „Expert w Bentleyu”, która pozwoli Ci wcielić się w polskiego przedsiębiorcę i w bezpiecznych warunkach przećwiczyć wiele różnorodnych wariantów. Możesz tutaj odnieść spektakularny sukces lub poznać gorzki smak porażki i chwilę później rozpocząć kolejną partię, aby nauczony już doświadczeniem osiągnąć lepsze rezultaty.

checkmm

Gra przeznaczona jest dla 2-4 Graczy

checkmm

Poziom trudności: 5/10

checkmm

Wystarczy 10 minut, by poznać zasady

checkmm

Sugerowany wiek graczy: 12+ lat

checkmm

Czas gry: 1-3 godziny

Wizualizacja gry plansza pudelko 2 expertia Q 1

Inwestuj w siebie

Wielu biznesmenów i uznanych przedsiębiorców powie Ci, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Kursy, szkolenia, książki i nauka z pewnością się zwrócą w przyszłości, jednak każdy z nas ma tylko 24 godziny na dobę i siłą rzeczy musi je rozdzielić pomiędzy obowiązki, doszkalanie się i czas spędzony z bliskimi.

A gdyby połączyć przyjemne z pożytecznym i wolny czas przeznaczyć na samorozwój?

Z grą „Expert w Bentleyu” to możliwe!

W naszą grę możesz zagrać ze swoją rodziną lub przyjaciółmi – świetna rozrywka gwarantowana. Dodatkowo każdy z uczestników wyniesie z takiej zabawy mnóstwo wartościowej wiedzy, którą znajdzie przełożenie w prawdziwym życiu.

Tak spędzony wolny czas zaprocentuje w przyszłości – silniejszymi więzami z bliskimi oraz rozwojem pożytecznych umiejętności.

whatis1

Cel gry

Podczas tworzenia tej gry przyświecał nam jeden cel. Chcieliśmy pokazać, że prowadzenie biznesu w Polsce nie musi być trudne. W końcu wiele osób robi to z sukcesami.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dołączyć do tego grona, to praktyczne umiejętności. Jednak, po co ryzykować swoimi pieniędzmi i nerwami w prawdziwym życiu, jeśli możesz przećwiczyć różne opcje w bezpiecznych warunkach?

Z grą „Expert w Bentleyu” poznasz siebie, jako przedsiębiorcę i zrozumiesz, co Tobą kieruje podczas podejmowania decyzji. A taka wiedza jest wręcz bezcenna w życiu zawodowym. Dodatkowo zobaczysz, jak to jest być polskim biznesmenem i jakich przeszkód oraz możliwości możesz się spodziewać na swojej drodze do sukcesu.

Sukces w grze obudzi w Tobie motywację do założenia lub rozwinięcia własnej firmy, a zdobyte podczas rozgrywki umiejętności pozwolą zmaksymalizować szansę na ostateczne powodzenie.

Wizualizacja pudelko na grę top Q
365

Co odróżnia grę „Expert w Bentleyu” od gier planszowych?

Rozrywka w „Expercie w Bentleyu” jest dostosowana do polskich realiów, dzięki czemu masz okazję przećwiczyć prawdziwe scenariusze, które polscy przedsiębiorcy realizują na co dzień.

Zmierzysz się z kontrolami skarbowymi albo zapłacisz mandaty. Będziesz miał okazję także proponować i zawierać różnorakie transakcje z Twoimi partnerami w grze (partnerami, gdyż gra przewiduje również remis).

Zobaczysz też, jakie możliwości rozwoju daje Ci krajowy rynek. Stracisz lub zainwestujesz pieniądze i dowiesz się, jak to jest być polskim przedsiębiorcą.

Dodatkowo ważną informacją jest też, że każda rozgrywka w grę Expert w Bentleyu, dostarcza zupełnie innych emocji. A to dlatego, że przed rozpoczęciem gry, należy wylosować 3 cele (za każdym razem inne). Dzięki temu każda kolejna gra toczy się zupełnie inaczej niż poprzednia, więc rozgrywka za każdym razem dostarcza innych emocji.

Osiągnij biznesowy sukces z grą “Expert w Bentleyu”!

cozyskasz

Zawartość zestawu

checkmm

Plansza

checkmm

2 kości do gry

checkmm

4 pionki Graczy w różnych kolorach

checkmm

Pionek Bentleya

checkmm

92 znaczniki Graczy

checkmm

Banknoty

checkmm

4 karty Graczy

checkmm

4 ściągawki Graczy

checkmm

8 kart Celów

checkmm

46 kart Szans

checkmm

1 karta Bentleya

checkmm

Instrukcja z zasadami

365

Zobacz zwiastun Gry

Wybierz pakiet

Książka
planszowa
Gra biznesowa Expert w Bentleyu
197 
Zestaw I
planszowa
planer okrągly 1Wybierz inną
Gra biznesowa Expert w Bentleyu + Biznes Planer
266 zł
Zestaw II
planszowa
planer okrągly 1Wybierz inną
48hWybierz inną
Gra biznesowa Expert w Bentleyu + Biznes Planer + 48-GODZINNA DOBA
335 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)