MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”
MAPY MYŚLI

Książka przedstawia zasady ekonomii w sposób pouczający, dowcipny, przystępny, a przede wszystkim interesujący i mądry.

 

Dowodzi tym samym, że ekonomia - uznawana zwykle jako dziedzina nudna i nieprzyjemna - może być jednak nauką przyjemną.
39 zł

O czym jest ta książka?

Jak powstaje bogactwo? I kiedy nie powstaje?

Te pytania warto sobie zadać jak najwcześniej. Dlatego też powstała książka dla dzieci, która w prosty i ciekawy sposób na nie odpowiada.

Okazuje się, że ekonomia nie musi być wcale trudna. Wprost przeciwnie — jest logiczna, interesująca i można nią zainteresować nawet dzieci. Szczególnie gdy przedstawi się ją w takiej formie, jak w przypadku książki Irvina A. Schiffa.

Dzieci, a w zasadzie nastolatkowie, poznają w szkole podstawy ekonomii. Niestety ta nauka jest wprowadzana za późno i w zbyt skomplikowany sposób, przez co wiele uczniów się do niej zniechęca.

A ekonomia rządzi życiem każdego człowieka, także tego małego. Irvin A. Schiff w swojej książce “Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje” w przystępny sposób uczy najważniejszych zasad ekonomii.

Co ważne, z tej wiedzy skorzystają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice, więc jest to z pewnością książka dla całej rodziny.

 

Czego uczy ta książka?

Książka “jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje?” odpowiada na pytania zawarte w tytule. Co ważne, jej treść jest interesująca, a przy tym przejrzysta, więc wiedza sama wchodzi do głowy. 

Nawet dzieciom, które o ekonomii nie mają jeszcze żadnego pojęcia. Dzięki książce Irvina A. Schiffa nauczą się, czym są pieniądze, jak można je pomnażać (albo stracić) i jak zachować się w takich sytuacjach. A taka wiedza z pewnością się przyda w późniejszych latach.

 

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Książka “Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje” odczarowuje ekonomię.

Przystępna treść i ciekawe historie sprawiają, że nauka staje się tutaj prawdziwą przyjemnością. Zero wzorów i trudnych pojęć — zamiast tego przykłady, jak działa ekonomia w prawdziwym życiu.

Dzięki temu każdy może dostrzec te mechanizmy u siebie. A zrozumienie, to pierwszy krok do lepszego zarządzania finansami.

Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Irwin A. Schiff

Amerykański libertarianin i miłośnik niskich podatków. Jest znany z pisania i promowania literatury, w której argumentował, że podatek dochodowy w Stanach Zjednoczonych jest nielegalny i niekonstytucyjny.

Wybierz pakiet
Książka
Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje
39 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje
78 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje
Wielka Wyprawa Felicii
Kot Biznesik
113 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk