Irwin A. Schiff

Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje

Książka przedstawia zasady ekonomii w sposób pouczający, dowcipny, przystępny, a przede wszystkim interesujący i mądry.

Dowodzi tym samym, że ekonomia – uznawana zwykle jako dziedzina nudna i nieprzyjemna – może być jednak nauką przyjemną.

O czym jest ta książka?

Jak powstaje bogactwo? I kiedy nie powstaje?

Te pytania warto sobie zadać jak najwcześniej. Dlatego też powstała książka dla dzieci, która w prosty i ciekawy sposób na nie odpowiada.

Okazuje się, że ekonomia nie musi być wcale trudna. Wprost przeciwnie — jest logiczna, interesująca i można nią zainteresować nawet dzieci. Szczególnie gdy przedstawi się ją w takiej formie, jak w przypadku książki Irvina A. Schiffa.

Dzieci, a w zasadzie nastolatkowie, poznają w szkole podstawy ekonomii. Niestety ta nauka jest wprowadzana za późno i w zbyt skomplikowany sposób, przez co wiele uczniów się do niej zniechęca.

A ekonomia rządzi życiem każdego człowieka, także tego małego. Irvin A. Schiff w swojej książce “Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje” w przystępny sposób uczy najważniejszych zasad ekonomii.

Co ważne, z tej wiedzy skorzystają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice, więc jest to z pewnością książka dla całej rodziny.

whatis1

Dla kogo jest i czego uczy ta książka?

Książka “jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje?” odpowiada na pytania zawarte w tytule. Co ważne, jej treść jest interesująca, a przy tym przejrzysta, więc wiedza sama wchodzi do głowy. 

Nawet dzieciom, które o ekonomii nie mają jeszcze żadnego pojęcia. Dzięki książce Irvina A. Schiffa nauczą się, czym są pieniądze, jak można je pomnażać (albo stracić) i jak zachować się w takich sytuacjach. A taka wiedza z pewnością się przyda w późniejszych latach.

whatis1

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książka “Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje” odczarowuje ekonomię.

Przystępna treść i ciekawe historie sprawiają, że nauka staje się tutaj prawdziwą przyjemnością. Zero wzorów i trudnych pojęć — zamiast tego przykłady, jak działa ekonomia w prawdziwym życiu.

Dzięki temu każdy może dostrzec te mechanizmy u siebie. A zrozumienie, to pierwszy krok do lepszego zarządzania finansami.

O autorze

Irwin A. Schiff

Amerykański libertarianin i miłośnik niskich podatków. Jest znany z pisania i promowania literatury, w której argumentował, że podatek dochodowy w Stanach Zjednoczonych jest nielegalny i niekonstytucyjny.

irvin schniff
irvin schiff 1

Parametry

Ilość stron

114

Oprawa

Twarda oprawa

Sugerowany wiek dziecka:

5-10 lat

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
irvin schiff 1
Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje
39 
Zestaw I
irvin schiff 1
felicjaWybierz inną
Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje + Wielka Wyprawa Felicii
78 zł
Zestaw II
irvin schiff 1
felicjaWybierz inną
biznesikWybierz inną
Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje + Wielka Wyprawa Felicii + Kot Biznesik
117 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry