Bestseller
Video omówienie
Marcin Iwuć

Jak zadbać o własne finanse

Książka, która krok po kroku poprowadzi Cię za rękę i skutecznie pomoże osiągnąć finansowy komfort.

Poznasz precyzyjny, 10-punktowy plan optymalizacji Twoich finansów.

O czym jest ta książka?

Zabezpieczone finanse to jeden z filarów szczęśliwego życia. I chociaż utarło się przekonanie, że pieniądze szczęścia nie dają, to tak naprawdę ich brak prowadzi do problemów, gorszego samopoczucia, a nawet rozpadu związków i bardzo poważnych chorób.

Warto więc wiedzieć, jak zadbać o własne finanse, aby móc w pełni korzystać z życia i po prostu się nim cieszyć. Marcin Iwuć z pewnością Cię tego nauczy.

Marcin Iwuć jest autorem poczytnego bloga “Finanse Bardzo Osobiste”, a ta książka to niejako podsumowanie jego wieloletniej działalności w tym temacie. Jednak finanse to tak rozległy obszar, że łatwo się w nim pogubić. Dlatego też trzeba zacząć od podstaw, czyli umiejętnego zarządzania domowych budżetem. 

A na taki budżet składa się bardzo wiele elementów, które muszą ze sobą współgrać. W tym pomoże plan składający się z 10 kroków. Kroków, które przyniosą komfort finansowy, a w dalszej perspektywie może i całkowitą wolność finansową.

Dla kogo jest ta książka?

Wiedza zawarta w książce “Jak zadbać o własne finanse?” powinna w zasadzie trafić do każdego. 

Niestety zarządzania finansami nie uczą w szkole, chociaż jest to jedna z najważniejszych umiejętności w życiu. Pozostaje więc samemu się dokształcać. Jeśli więc chcesz wprowadzić porządek w swoich finansach lub zwyczajnie nie stresować się na myśl o pieniądzach, to ta książka jest dla Ciebie.

Ta książka jest także dla Ciebie, gdy chcesz zaoszczędzić na mieszkanie, nowy samochód, szybciej spłacić kredyt lub osiągnąć wolność finansową. Krótko mówiąc — Marcin Iwuć napisał książkę, dla każdego, kto musi zarządzać finansami.

Czego się dowiesz?

Dowiesz się na pewno jednego, czyli, jak zadbać o własne finanse.

Poznasz 10 kroków, które pozwolą Ci uzdrowić Twój budżet tu i teraz, ale również zadziałają długofalowo i przyniosą większy komfort finansowy, a w konsekwencji także psychiczny.

Nauczysz się również oszczędzać, planować swoje wydatki oraz patrzeć na pieniądze z zupełnie nowej perspektywy.

Co najważniejsze, cała wiedza jest przedstawiona w sposób prosty i przystępny, więc jej wdrożenie w życie będzie bardzo łatwe.

Co zmieni w Twoim życiu?

Wyobraź sobie, że już nigdy nie musisz martwić się swoimi finansami. Fajne uczucie, prawda? 

Dzięki książce Marcina Iwucia stanie się to możliwe, bo w końcu zapanujesz nad swoim budżetem i nauczysz się nim zarządzać. Jednak to nie wszystko, ponieważ optymalizacja wydatków to jedno, a pomnażanie dochodów to drugie. I tego również się tutaj nauczysz.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książka “Jak zadbać o własne finanse?”, to krótki, ale niezwykle treściwy poradnik, który całkowicie odmieni Twoje podejście do pieniędzy. Nie ma tutaj zbędnej teorii i przydługich opisów.

Wprost przeciwnie, ponieważ w książce znajdziesz dokładnie rozpisany plan zarządzania swoim budżetem.Każdy krok zbliża Cię do finansowego komfortu, a to jest bezcenny stan. Szczególnie w obecnych czasach.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Marcin Iwuć

Specjalista finansów osobistych, twórca programu ”Finanse Bardzo Osobiste”. Autor książki „Jak zadbać o własne finanse?”. 

Wielokrotnie gościł w wywiadach dla m.in. „Bankier.pl” oraz „Dzień Dobry TVN”.

Kim jestem? Bardzo szczęśliwym człowiekiem, który ma wielki przywilej robienia tego, co kocha. Pomagam ludziom w skutecznym dbaniu o własne finanse, dzięki czemu – zamiast przejmować się brakiem pieniędzy – mogą realizować marzenia i pasje. Jestem wolny! Pozbyłem się długów! Dzięki Tobie uzbierałem wkład własny na wymarzone mieszkanie! Zaoszczędziłem 20 000 zł na kredycie hipotecznym! Pierwszy raz w życiu zasypiam spokojnie dzięki finansowej poduszce bezpieczeństwa! Odzyskałem pieniądze z toksycznej polisy! Otworzyłeś mi oczy – ależ robiłam błędów! – to tylko fragmenty wiadomości od moich Czytelników, które dają mi mnóstwo radości i satysfakcji.

marcin iwuc temporary 500
bf0b0cookfwgu9mbgbc5aw

Parametry

Ilość stron

176

Wybierz pakiet

Książka
bf0b0cookfwgu9mbgbc5aw
Jak zadbać o własne finanse
39 
Zestaw I
bf0b0cookfwgu9mbgbc5aw
walkiewicz1 kopiaWybierz inną
Jak zadbać o własne finanse + Pełna moc możliwości
138 zł zł
Zestaw II
bf0b0cookfwgu9mbgbc5aw
silapedyWybierz inną
fijorWybierz inną
Jak zadbać o własne finanse + Siła pędu + Jak zostałem milionerem
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)