MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Johnny Profit”
MAPY MYŚLI

Książka z rodzaju „opowieści na dobranoc o kapitalizmie”.

 

Idealna, by wykształcić wolnorynkowe postawy i zapał do biznesu w swoich dzieciach.
35 zł

O czym jest ta książka?

Świadomi rodzice wykorzystują każdą chwilę, aby nauczyć swoje dzieci czegoś nowego. I nie, nie chodzi tutaj wcale o musztrę i nadmiar obowiązków. Wprost przeciwnie — największą wartość ma nauka, która łączy się z przyjemnością. 

Stąd też pomysł na “opowieści na dobranoc o kapitalizmie”, czyli serię książek, które bawią, a przy okazji uczą, czym są finanse i wolny rynek.

Książka opowiada historię tytułowego Johnny’ego i jego rodziny, którzy przybywają na fikcyjną planetę Kimor. Mieszkańcy tej planety to poczciwi ludzie pracujący w pocie czoła od rana do wieczora. Na szczęście Johnny okazuję się pomysłowym wynalazcą, a jego konstrukcje pomagają mieszkańcom planety w codziennej pracy.

Książka “Johnny Profit” promuje przedsiębiorcze podejście do życia, ale również pomoc innym osobom. A co najważniejsze, pokazuje, że zarabianie pieniędzy i pomaganie można ze sobą łączyć.

 

Czego uczy ta książka?

“Johnny Profit”’ uczy dzieci, jak pracować mądrze. W końcu znane powiedzenie mówi: pracuj mądrze, nie ciężko.

Jednak, co się kryje za tym hasłem? I co ważniejsze, jak je zastosować w swoim życiu? Tego można się nauczyć od pomysłowego Johnny’ego.

Dużym atutem tej książki jest fakt, że także rodzice znajdą tutaj sporą dawkę motywacji, co być może sprawi, że nie będą musieli nigdy więcej ciężko pracować.

 

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Książki edukacyjne dla dzieci to kategoria, która zaczyna zdobywać popularność w naszym kraju. I bardzo dobrze. Jednak, dzieci mogą dość szybko zapomnieć o nauce zawartej w takich historiach. Aby temu zapobiec warto postawić na książki, które łączą się w serię. 

“Johnny Profit” to pierwsza część większej historii, dzięki czemu rodzice i dzieci mają okazję nie tylko poznać późniejsze losy bohaterów, ale również przed sięgnięciem po kolejne części, przypomnieć sobie wcześniejsze historie. A to sprawia, że wiedza utrwala się w głowie.

 

Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Michael Malgeri

Michael Malgeri jest twórcą serii książek dla dzieci „Johnny Profit”, który nazywa „opowieściami na dobranoc o kapitalizmie”. 

Serię autora poparli m.in. Steve Forbes, Larry Kudlow oraz instytut Heartland.

Wybierz pakiet
Książka
Johnny Profit
35 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Johnny Profit
70 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Johnny Profit
Wielka Wyprawa Felicii
Złoto Johnny’ego
109 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk