Bartłomiej Bilski

Leśna Spółka Wiewióra Albina

Dla niejednego z Waszych dzieci ta książka będzie prawdziwą lekcją przedsiębiorczości i gospodarności.

Uczy pokonywania przeszkód, takich jak pokusy, które zwodzą na manowce, wartościowego wysiłku i mądrych sposobów na wyjście z tarapatów.

O czym jest ta książka?

Kiedy rozpocząć edukację finansową swoich dzieci? Odpowiedź jest prosta: jak najszybciej. 

Małe dzieci łatwo przyswajają nowe informacje, szczególnie gdy naukę połączy się z przyjemnością. Dlaczego więc nie wykorzystać tej zależności? Książeczki edukacyjne dla dzieci świetnie sprawdzają się w tej roli, ponieważ jednocześnie bawią i uczą. 

I taka właśnie jest “Leśna Spółka Wiewióra Albina”, która dostarczy najmłodszym mnóstwo radości, ale także sporą dawkę wiedzy.

Książka Bartłomieja Bilskiego opowiada historię wchodzącej w dorosłość wiewiórki o imieniu Albin. Zbliża się zima i Albin musi się na nią odpowiednio przygotować. 

A po raz pierwszy robi to sam. Śledzimy więc jego przygotowania i widzimy, jakie podejmuje decyzje. Czy będą dobre i dokąd go zaprowadzą?

Tego dowiesz się z książki “Leśna Spółka Wiewióra Albina”.

whatis1

Dla kogo jest i czego uczy ta książka?

W historię wiewióra zostały sprytnie wplecione zmagania, z jakimi mierzą się ludzie w prawdziwym życiu. Dzięki temu dzieci uczą się, że każda decyzja niesie za sobą pewne konsekwencje.

“Leśna Spółka Wiewióra Albina” pokazuje najmłodszym, jak radzić sobie w dorosłym życiu, jak podejmować mądre decyzje (także finansowe) i jak uczyć się na błędach, aby w przyszłości ich już nie popełniać.

whatis1

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Dzieci szybko tracą zainteresowanie. I to nie tylko nauką, ale często także zabawą.

Warto więc korzystać ze wszelkich dostępnych środków, które pozwolą utrzymać ich uwagę przez dłuższy czas. A “Leśna Spółka Wiewióra Albina” to potrafi.

Kolorowe obrazki, ciekawa historia i mądre przesłanie sprawiają, że każde dziecko będzie chciało mieć tę książkę na swojej półce.

O autorze

Bartłomiej Bilski

Seria moich książek, uczy dzieci zaradności, przedsiębiorczości oraz, jakże ważnych, podstaw ekonomii. 

Pomysł na bajki, z Janem Fijorem mieliśmy już 12 lat temu. Jako nastolatek zainspirowany jego książką, zainteresowany biznesem, ekonomią i wolnym rynkiem poprosiłem o radę  przez maila, co przerodziło się w mnogie konwersacje, spośród których padł ten pomysł. Wtedy pomysłu nie udało się zrealizować, ale tak to czasem jest, że wszystko ma swoje miejsce oraz czas.

Moje książki piszę w taki sposób, że nawet jeśli nie posiadasz swojej pociechy, może być to świetny pomysł na prezent. Wartościowa treść, twarda okładka oraz przepiękne ilustracje sprawiają, że są one świetnym pomysłem na wiele okazji.

bartlomiej bilski
leśna spólka 1

Parametry

Ilość stron

102

Oprawa

Twarda oprawa

Sugerowany wiek dziecka:

10+ lat

Odpowiednia dla starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
leśna spólka 1
Leśna Spółka Wiewióra Albina
39 
Zestaw I
leśna spólka 1
felicjaWybierz inną
Leśna Spółka Wiewióra Albina + Wielka Wyprawa Felicii
78 zł
Zestaw II
leśna spólka 1
felicjaWybierz inną
biznesikWybierz inną
Leśna Spółka Wiewióra Albina + Wielka Wyprawa Felicii + Kot Biznesik
117 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry