Bestseller
Video omówienie
TAD WITKOWICZ

Od nędzy do pieniędzy

Książka “Od nędzy do pieniędzy” jest autobiografią Tadeusza “Tada” Witkowicza.

Opowiada fascynującą historię człowieka, który wywodząc się z biednej, wiejskiej, polskiej rodziny trafił na okładki najbardziej poczytnych amerykańskich czasopism.

O czym jest ta książka?

Dzięki niesamowitej sile charakteru i nieustępliwej walce z przeciwnościami losu, Tad Witkowicz stworzył od podstaw i sprzedał 3 globalne startup’y. W swojej książce Tad dzieli się z Czytelnikami tajemnicami sukcesu oraz przemyśleniami. Życie Tada Witkowicza to idealny scenariusz na film. Jednak ten jeszcze nie powstał, ale zamiast tego możesz się zapoznać z jego autobiografią. Czy warto? Z pewnością tak, bo to nie tylko historia autora, ale również świetny poradnik biznesowy. Czy bogaczem się trzeba urodzić? A może potrzeba dużej dawki szczęścia i wpływowych znajomych? Być może tak to działa w niektórych przypadkach, ale książka Tadeusza “Tada” Witkowicza pokazuje całkowicie inną drogę. Drogę wyboistą i trudną, ale za to satysfakcjonującą. Drogę, która swój początek miała w małej wsi gdzieś na skraju Polski i prowadziła przez globalne start-up’y aż do amerykańskiej giełdy — NASDAQ. Autobiografia Tada Witkowicza to szczere rozliczenie się z przeszłością i nie ma w niej miejsca na półprawdy oraz gładkie słówka. Wprost przeciwnie, bo książka doskonale pokazuje, co się liczy na drodze do dużych pieniędzy.

Dla kogo jest ta książka?

Autobiografie przedsiębiorców zajmują szczególne miejsce na półkach wielu biznesmenów. Jeśli czytasz ten opis, to prawdopodobnie sam jesteś ich fanem. 

Nic dziwnego, bo prawdziwe historie mają w sobie niezwykłą moc. Pokazują przecież realne zmagania innych w drodze do wyznaczonego celu i ich walkę z różnego rodzaju przeciwnościami. 

I to wszystko znajdziesz w autobiografii Tada Witkowicza. Jeśli więc szukasz motywacji, bo liczba problemów biznesowych Cię przytłacza, to ta książka jest dla Ciebie. 

Jeśli masz ambitne cele zawodowe i życiowe, ale ich realizacja wydaje się niemożliwa, to ta książka jest dla Ciebie. 

Jeśli marzysz o własnym biznesie i niezależności finansowej, ale życie Cię nie rozpieszcza, to ta książka jest dla Ciebie. 

Jeśli nie boisz się wyzwań, jeśli szukasz sprawdzonych strategii rozwoju, jeśli obawiasz się kryzysu, albo jeśli chcesz po prostu przyjemnie spędzić czas na wartościowej lekturze, to ta książka jest dla Ciebie.

Czego się dowiesz?

Pierwsza książka Tada Witkowicza to świetny poradnik biznesowy.

Jest to ponad 300 stron, z których dowiesz się m.in.:

 

I co najważniejsze, nie znajdziesz tutaj pustych haseł, ale porady oparte na latach doświadczenia. A taka wiedza jest bezcenna, bo pozwoli Ci uniknąć porażek i odnaleźć się w tym wymagającym świecie.

Co zmieni w Twoim życiu?

Autobiografie przedsiębiorców można podzielić na dwa typy. 

Pierwszy z nich to podkoloryzowane historie, w których autor kreuje się na superbohatera — pozytywną postać bez wad. Takie książki może czyta się lekko i przyjemnie, ale nic poza tym. Nie wnoszą one żadnej wartości do Twojego życia. 

Drugi typ to rzeczywisty opis wydarzeń. Naga i często gorzka prawda, ale przecież takie jest życie. I biografia Tada Witkowicza pokazuje taką prawdę. 

I właśnie to da Ci realną wiedzę, jak prowadzić biznes w nawet najbardziej stresujących sytuacjach. Jak negocjować i rywalizować z większymi graczami i jak stworzyć zgrany zespół współpracowników.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Jedną z najważniejszych wartości w życiu jest szczerość. Liczy się ona zarówno w relacjach, jak i w biznesie. 

I to właśnie szczerości nie można odmówić autorowi “Od nędzy do pieniędzy”. 

Książka Tada Witkowicza pozwoli Ci zajrzeć w głąb genialnego umysłu przedsiębiorcy, bo nie kryje się on za nieprawdziwymi opisami, czy wybielonym życiorysem.

Dzięki temu nie będzie to tylko lektura na jeden wieczór, którą szybko zapomnisz. 

Będzie to historia, w której znajdziesz swoje własne odbicie. Opisane wydarzenia staną się Twoimi wydarzeniami, a zmagania autora Twoimi zmaganiami.

Da Ci to mnóstwo motywacji do dalszych działań i siłę, aby stawiać czoła nawet najtrudniejszym przeszkodom. Tajemnica tkwi w odpowiednim podejściu i autor dzieli się nim ze swoimi czytelnikami.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

TAD WITKOWICZ

Tadeusz “Tad” Witkowicz to przedsiębiorca, który wywodzi się z biednej wsi na skraju Polski. Nie przeszkodziło mu to jednak w stworzeniu 3 globalnych startup’ów (Artel Communications, CrossComm Corporation, Adlex Inc.).
Dwa z nich wprowadził na giełdę papierów wartościowych w Stanach Zjednoczonych – NASDAQ. Klientami jego firm były takie marki jak IBM czy Morgan Stanley. Założone przez siebie startup’y z sukcesem sprzedał, stając się miliarderem.
Obecnie zarządza funduszem Otago Capital i wykłada na uczelni ASBIRO. Można go również zobaczyć na gościnnych wykładach na innych uczelniach, np. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Tad Witkowicz
odnedzy

Parametry

Ilość stron

328

Wybierz pakiet

Książka
odnedzy
Od nędzy do pieniędzy
49 
Zestaw I
odnedzy
48hWybierz inną
Od nędzy do pieniędzy + 48-GODZINNA DOBA
138 zł zł
Zestaw II
odnedzy
48hWybierz inną
silapedyWybierz inną
Od nędzy do pieniędzy + 48-GODZINNA DOBA + Siła pędu
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)