Video omówienie
Jacek Walkiewicz

Pełna moc możliwości

Książka otrzymała nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2013 roku.

O czym jest ta książka?

Być może widziałeś na YouTube wystąpienie Jacka Walkiewicza na konferencji TEDxWSB we Wrocławiu? To całkiem możliwe, bo ten wykład obejrzało już kilka milionów osób.

Osób, dla których kilkunastominutowe przemówienie stało się inspiracją do działania i do zmiany swojego życia na lepsze. Książka “Pełna MOC możliwości” to efekt tamtego wystąpienia, a raczej niezliczonej ilości e-maili, listów i zapytań, które autor otrzymał od swoich słuchaczy.

“Pełna MOC możliwości” to rozwinięcie wykładu z TEDxWSB. Dosłownie rozwinięcie, bo w książce znajdziesz zapis tamtego wystąpienia i 11 rozdziałów, których tytuły odnoszą się bezpośrednio do jego treści.

Co ciekawe, Jacek Walkiewicz poczuł inspiracje do napisania swojej książki po obejrzeniu…własnego nagrania na YouTube. To chyba najlepszy dowód na to, jaką ma ono MOC i jaką MOC ma ta książka.

 

Dla kogo jest ta książka?

Książka Jacka Walkiewicza jest zarówno dla osób, które miały już okazję zobaczyć wspomniane wyżej wystąpienie, jak i dla tych, którzy jeszcze go nie widzieli.

Jest także dla ludzi, którzy potrzebują potężnej dawki motywacji, aby móc w końcu zrealizować swoje marzenia. I to bez względu na ich wielkość, ponieważ nie ma rzeczy niemożliwych. A autor udowadnia, że warto sięgać po swoje marzenia, bo życie nabiera wtedy smaku.

Czego się dowiesz?

Dzięki książce “Pełna MOC możliwości” poznasz wartości i zasady, jakimi kieruje się Jacek Walkiewicz. Zasady, które warto też wprowadzić u siebie, bo nie tylko ułatwiają życie, ale przede wszystkim czynią je znacznie przyjemniejszym. Jednak to wymaga odwagi, którą autor pomaga w sobie odnaleźć i przede wszystkim utrzymać.

Co zmieni w Twoim życiu?

Książka jest rozszerzeniem kilkunastominutowego wykładu, który zmienił życie wielu osób. Nie jest więc przesadą stwierdzenie, że rozbudowanie treści tamtego wystąpienia, może zmienić życie kolejnych ludzi.

Co najważniejsze, będzie to zmiana na lepsze, bo realizacja marzeń i celów, nawet tych z pozoru niewielkich, poprawia samopoczucie i zwiększa wiarę we własne siły. A to daje MOC do kolejnych działań.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

“Pełna MOC możliwości” wyróżnia się swoją genezą. Jest to z pewnością jedna z niewielu książek, które powstały w odpowiedzi na prośby słuchaczy. Dzięki temu porusza tematy, które mają prawdziwą wartość dla czytelników i mogą faktycznie zmienić ich życie.

I znowu — tutaj, tak jak i w swoim wykładzie — autor bazuje na własnych doświadczeniach, dlatego tak łatwo się z nimi utożsamiać. W końcu większość z nas zmaga się z podobnymi wątpliwościami, a świadomość, że ktoś znalazł na nie lekarstwo, jest naprawdę bezcenna.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Jacek Walkiewicz

Psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. 

Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 4 miliony odsłon. Autor książek Rozmyślnik Jacka Walkiewicza,  „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora)  . Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku.  Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej oraz starych samochodów.

jacek walkiewicz 656 743
walkiewicz1 kopia

Parametry

Ilość stron

190

Wybierz pakiet

Książka
walkiewicz1 kopia
Pełna moc możliwości
39 
Zestaw I
walkiewicz1 kopia
walkiewicz kopiaWybierz inną
Pełna moc możliwości + Pełna moc życia
138 zł zł
Zestaw II
walkiewicz1 kopia
silapedyWybierz inną
walkiewicz kopiaWybierz inną
Pełna moc możliwości + Siła pędu + Pełna moc życia
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)