Edycja Limitowana
Expertia

Innowacyjny Portfel z Ananasa – MINI

Portfele używane są od dawna, ale nasze portfele, które Ci proponujemy to zupełna nowość – nie tylko na rynku polskim, ale także światowym. Dlaczego? Ponieważ są wykonane z Ananasa i przy ich produkcji nie cierpią zwierzęta.

Co więcej, są równie wytrzymałe jak skóra. Te portfele to nie tylko kolejny produkt w naszej ofercie, ale przede wszystkim manifest ekologiczny, bo chcemy pokazać wartości, które są dla nas ważne: troskę o środowisko.

Dlaczego portfele z Ananasa?

portfel mini 4

Wegańskie portfele z ananasa (dokładnie: z pinatex-u) – brzmi jak chwyt marketingowy, jednak nic bardziej mylnego, ponieważ takie wyroby w niczym nie ustępują skórze naturalnej, a w wielu aspektach ją przewyższają.

Każde nasze działanie ma swój wyższy cel, swoje „why?”. I tak samo jest w przypadku ekologicznych portfeli z liści ananasa. Chcemy, aby świat był lepszy i codziennie do tego dążymy małymi krokami.

Jednym z tych kroków jest produkcja ekologicznych portfeli z pinatex-u, które różnią się od tradycyjnych tylko materiałem. Poza tym wszystkie najważniejsze cechy pozostają niezmienne, czyli wysoka trwałość, funkcjonalność, świetny design i uniwersalność.

W ten sposób udowadniamy, że proekologiczna postawa nie musi oznaczać wyrzeczeń. Wprost przeciwnie – troskę o środowisko możesz połączyć z wysoką jakością.

ananas

Czym jest „pinatex”?

Pinatex to skóra z liści ananasa i wbrew pozorom nie jest to zupełnie nowy wynalazek, bo rodowici Filipińczycy nosili koszule zwane barong tagalog – wykonane właśnie z ananasa – już od wieków. W latach 90. ubiegłego wieku projektantka Carmen Hijosa dostrzegła w tym potencjał i postanowiła udoskonalić proces produkcji, jednak nadal była to przede wszystkim ciekawostka, która sprawdzała się w przypadku wyrobów hand-made, ale już nie na szerszą skalę.

Postanowiliśmy to zmienić, zwłaszcza że w parze z wysoką jakością wyrobu idzie ekologiczna produkcja.

Jak to możliwe? Z plantacji ananasów zbiera się zazwyczaj owoce, a liście stają się po prostu odpadami. W praktyce oznacza to, że do produkcji pinatex-u nie trzeba wykorzystywać dodatkowych zasobów (wody, ziemi pod nowe plantacje), bo sięga się po te już dostępne.

Warto też wspomnieć o tym, że efektem ubocznym produkcji włókien pinatex-u jest biomasa, którą rolnicy mogą wykorzystać jako nawóz do ziemi. W ten sposób nic się nie marnuje.

whatis1

Ultracienkie i eleganckie portfele z Ananasa,
króre nie wypychają kieszeni!

Zależało nam, aby portfele były nie tylko ekologiczne, ale jednocześnie funkcjonalne. Chcieliśmy, by ich codzienne użytkowanie było maksymalnie komfortowe. A to mógł zapewnić tylko ultracienki design, który powstał we współpracy ze znanym projektantem Tomaszem Milerem. To właśnie jego zespół jest odpowiedzialny za produkcję naszych portfeli.

Zrzut ekranu 2021 10 21 o 16.04.08
Specjalna konstrukcja tych portfeli sprawia, że nawet przy noszeniu dużej liczby kart (do 8 sztuk) i gotówki, nie będą one wypychać materiału, co pozwala zachować minimalistyczny wygląd. A dodatkowo portfel doskonale wpasuje się do wewnętrznej kieszeni Twojej marynarki lub kurtki, nie wypychając jej (czyli nie niszcząc spodni).
 
Design to nie tylko konstrukcja, ale również wykonanie i tutaj postawiliśmy na uniwersalną czerń przełamaną kontrastowym dodatkiem. Dzięki temu portfel jest ponadczasowy, co przy jego wysokiej trwałości sprawia, że możesz go użytkować przez długie lata. Do listy tych zalet dodajemy jeszcze bezpieczeństwo, ponieważ specjalna podszewka chroni przed falami radiowymi NFC, co zabezpiecza przed kradzieżą środków z kart.
 
Portfel idealny? Dla nas tak, bo sami go testowaliśmy i sprawdził się w boju przez ostatni rok. Dlatego z czystym sercem możemy go polecić także Tobie.
 
To nie tylko elegancki i bardzo wytrzymały portfel. To także historia, o której możesz opowiedzieć! 
 
Postaw na wyjątkowość. Zdobądź nasz portfel już teraz.

Zobacz opinie naszych klientów o tym portfelu

portfel 2

Parametry

Materiał

Pinatex i Bawełna

Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe

TAK

Pojemność kart

8

Wymiary zamkniętego

75 x 100 mm

Wymiary otwartego

155 x 100 mm

Kolor

Czarny

Waga

21 g

Wybierz pakiet

Książka
portfel 2
Innowacyjny Portfel z Ananasa – MINI
187 
Zestaw I
portfel 2
planer okrągly 1Wybierz inną
Innowacyjny Portfel z Ananasa – MINI + Biznes Planer
256 zł
Zestaw II
portfel 2
planer okrągly 1Wybierz inną
nawyki 1Wybierz inną
Innowacyjny Portfel z Ananasa – MINI + Biznes Planer + Nawyki 2.0
325 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)