Video omówienie
Fryderyk Karzełek

Problemy są dobre

Fryderyk Karzełek miał 36 lat, gdy zbankrutował. Stracił dom, samochód, źródło utrzymania. To była trauma, z której trudno się podnieść.

Dziś swoją własną historią pokazuje, że problemy mogą wyjść nam na dobre. Nawet w czasach lockdownu i pandemii, które zmieniły nasz sposób funkcjonowania w pracy, życiu prywatnym i biznesie.

O czym jest ta książka?

Czy problemy mogą być dobre? W końcu każdy z nas stara się trzymać od nich z daleka, aby ograniczyć ilość stresu i nerwów w swojej codzienności. 

Bezproblemowe życie wydaje się spełnieniem marzeń, czyż nie? 

Otóż Fryderyk Karzełek udowadnia, że to właśnie problemy, a w zasadzie podejście do nich, mogą znacznie przyspieszyć rozwój i wprowadzić nową jakość do Twojego życia. Warto się o tym przekonać osobiście i zacząć traktować problemy, jako wyzwania.

Fryderyk Karzełek w swojej książce pokazuje, jak zmienić sposób postrzegania problemów. I uczy tego na własnym przykładzie, ponieważ sam zmagał się w swoim życiu z naprawdę sporymi wyzwaniami. 

Bankructwo, utrata domu, trauma i długi, które trzeba było spłacać przez kilkanaście lat – to przybiłoby niejednego człowieka. Jednak z perspektywy czasu okazało się, że była to trampolina do sukcesu oraz samorozwoju. 

Autor dzieli się swoimi doświadczeniami i pokazuje, że to od Ciebie zależy, czym będą Twoje problemy – stresującymi przeszkodami, które odbierają chęć do życia, czy okazją do zmiany siebie i ważną lekcją na przyszłość.

Dla kogo jest ta książka?

Odpowiedź jest prosta – ta książka jest dla każdego. W końcu każdy z nas musi zmagać się w swoim życiu z różnymi problemami. Niezapłacone rachunki, rozpad związku, przymusowe zamknięcie biznesu, szwankujące zdrowie.

Przykłady można mnożyć, bo każdy człowiek otrzymuje od życia trochę inną mieszankę. Jednak na wszystkie problemy jest to samo lekarstwo – zmiana sposobu ich postrzegania.

Ta książka nauczy Cię, jak radzić sobie z problemami i jak przygotować ciało i psychikę na tę nierówną walkę. I co najważniejsze, jak tę walkę wygrać.

 

Czego się dowiesz?

Dzięki książce „Problemy są dobre” dowiesz się, jak nauczyć się dostrzegać w codziennych wyzwaniach szansę na rozwój. Dowiesz się, jak radzić sobie z nawarstwiającymi się problemami, aby w nich nie utonąć.

Przygotujesz swoje ciało i psychikę do działania w trudnych czasach i zbudujesz wewnętrzną siłę, której nie złamią nawet największe życiowe ciężary.

I wreszcie nauczysz się odpuszczać, gdy będzie to najlepszym rozwiązaniem oraz zaczynać od nowa, gdy będzie miało to największy sens. Jednym zdaniem – nauczysz się, że problemy są dobre i mogą przynieść Ci mnóstwo korzyści.

Co zmieni w Twoim życiu?

Problemy mogą przytłaczać, stresować i odbierać chęć do działania. Utrudniają racjonalne myślenie, co może sprawić, że powstanie nieprzyjemny efekt domina, gdy jeden problem pociągnie za sobą kolejny. I tak bez końca.

Czasami trudno jest się wyrwać z takiej błędnej spirali, szczególnie gdy postrzegasz problemy w kategoriach nieprzezwyciężonych przeszkód.

Jednak, jeśli nauczysz się widzieć je w inny sposób, to możesz całkowicie zmienić swoje życie – i to bez względu na to, w jakim jego punkcie się teraz znajdujesz.

Inne postrzeganie problemów sprawia, że Twoje myślenie wchodzi na zupełnie nowe tory i zaczynasz automatycznie szukać rozwiązań. Wreszcie przeszkody, które wydawały się nie do przeskoczenia, okazują się pojedynczymi szczeblami na drabinie do sukcesu – zarówno prywatnego, jak i zawodowego.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Fryderyk Karzełek w swojej książce „Problemy są dobre” pokazuje zupełnie inne podejście do tematu. Większość autorów nie skupia się na rozwiązywaniu problemów, ale na ich unikaniu – a to jest niemożliwe na dłuższą metę.

Co więcej, takie podejście sprawia, że będziesz całkowicie nieprzygotowany na zmierzenie się z życiowymi przeszkodami, gdy te pojawią się na Twojej drodze. Zamiast więc uciekać od problemów, lepiej stawić im czoła i odpowiednio się na nie przygotować.

Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy, a Ty będziesz żyć w poczuciu, że jesteś w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie postawi przed Tobą los. Hasło „problemy są dobre” nie oznacza zapraszania problemów do swojego życia, lecz pokazuje, że nie trzeba ich demonizować, ponieważ są one ważnymi lekcjami. Warto więc je odrobić.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Fryderyk Karzełek

Sprawny finansista i ceniony money coach, od wielu lat z powodzeniem zarządzający kilkoma spółkami sektora finansowego.

Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego, opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe.

Głośno mówi, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego.

Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer.

Fryderyk Karzełek ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.

Fryderyk Karzelek 4
problemy są dobre fryderyk karzelek

Parametry

Ilość stron

368

Wybierz pakiet

Książka
problemy są dobre fryderyk karzelek
Problemy są dobre
39 
Zestaw I
problemy są dobre fryderyk karzelek
pingotWybierz inną
Problemy są dobre + Błękitny Umysł
138 zł zł
Zestaw II
problemy są dobre fryderyk karzelek
48hWybierz inną
pingotWybierz inną
Problemy są dobre + 48-GODZINNA DOBA + Błękitny Umysł
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)