Bestseller
Video omówienie
Autograf
Lech Kaniuk

Siła pędu

Autor książki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskiej scenie startupowej.
Dzieli się swoją wiedzą jak od ZERA współtworzyć firmy warte ponad 5 MILIARDÓW euro.

O czym jest ta książka?

Czym jest tytułowa “Siła pędu”? To paliwo dla Twoich wszystkich działań (nie tylko tych biznesowych), dzięki czemu możesz ciągle realizować nowe pomysły i nieustannie się rozwijać. Lech Kaniuk na swoim przykładzie pokazuje, jak to robić, aby osiągać coraz ambitniejsze cele.

“Siła Pędu” to autobiograficzny zapis różnych wydarzeń z życia autora. Książka w formie opowieści prowadzi Cię przez wczesne lata jego młodości i późniejszy rozwój globalnych start-upów, ale również pokazuje blaski i cienie prowadzenia własnego biznesu, możliwe pułapki i rozczarowania oraz różnice pomiędzy polskim i szwedzkim spojrzeniem na przedsiębiorczość. 

Autor opowiada liczne historie ze swojej działalności i dzięki nim w praktyczny sposób pokazuje, jak myśli i działa przedsiębiorca z wizją i dużymi celami.

Dla kogo jest ta książka?

Książka Lecha Kaniuka jest dosłownie dla każdego, kto jest zainteresowany przedsiębiorczością. Zarówno na początkowym etapie, jak i dla ludzi z ogromnymi sukcesami na koncie. 

Jeśli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie biznesu, to znajdziesz tutaj mnóstwo bezcennych wskazówek. Jeśli masz już na koncie wiele finansowych i zawodowych sukcesów, to również dowiesz się z niej czegoś nowego. W końcu, jak się uczyć, to od najlepszych, a człowiek, który został uhonorowany m.in. nagrodą #BusinessGuru z pewnością zalicza się do tego grona.

Czego się dowiesz?

Dzięki “Sile pędu” dowiesz się:

 

A co najważniejsze, wszystkie porady mają potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ autor sam z nich korzysta w swoim życiu i wie, że po prostu działają.

Co zmieni w Twoim życiu?

Książka Lecha Kaniuka da Ci zarówno motywację do działania, czyli tytułową siłę pędu oraz mnóstwo wskazówek, jak prowadzić firmę — i to bez względu na jej rozmiary.

Jest to idealna mieszanka, ponieważ wiedza i motywacja to dwa podstawowe filary solidnego biznesu i im są one mocniejsze, tym więcej możesz osiągnąć. Dzięki temu nauczysz się patrzeć na swoje otoczenie w zupełnie inny sposób, ponieważ zaczniesz zauważać, że w każdym doświadczeniu tkwi szansa na rozwój.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

“Siła pędu” z pewnością wyróżnia się szczerością. Lech Kaniuk współtworzył firmy warte ponad 5 miliardów euro, jednak nie wstydzi się opowieści o swoich początkach.

Okazuje się, że sprzedaż kwiatów i losów loteryjnych albo praca w spożywczaku to cenne doświadczenia, które można wykorzystać przy budowaniu globalnych biznesów. A to pokazuje, że w każdym z nas tkwi przedsiębiorca o wielkich możliwościach — także w Tobie.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Lech Kaniuk

Lech Kaniuk – jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskiej scenie startupowej. Jego praca spotkała się z uznaniem innych ekspertów, które znalazło swoje odzwierciedlenie w otrzymanych przez Lecha nagrodach i wyróżnieniach. W 2013 r. otrzymał główną nagrodę w kategorii Wzór Przedsiębiorczości od SF BCC, w 2014 roku jego nazwisko znalazło się na liście „Top 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie” Brief Magazine, a praktykowany przeze niego rozwój startupów poprzez połączenie ciężkiej pracy i pasji został doceniony przez Business Link, który przyznał mu nagrodę #BusinessGuru. Przedsiębiorca, współwłaściciel kilkunastu spółek, ekspert od innowacji i skalowania biznesu, współautor sukcesów takich marek jak Delivery Hero, PizzaPortal, iTaxi, Bean & Buddies czy SunRoof. W książce pokazuje, jak dzięki tytułowej sile pędu idzie przez życie biznesowe skutecznie i mocno do przodu. Na swojej drodze napotkał wiele przeszkód i trudności, ale to właśnie nieustanne działanie i budowanie pędu pozwalają mu na koniec dnia powiedzieć – “zrobiłem to” Pęd

kaniuk
silapedy

Parametry

Ilość stron

216

Wybierz pakiet

Książka
silapedy
Siła pędu
49 
Zestaw I
silapedy
48hWybierz inną
Siła pędu + 48-GODZINNA DOBA
138 zł zł
Zestaw II
silapedy
48hWybierz inną
odnedzyWybierz inną
Siła pędu + 48-GODZINNA DOBA + Od nędzy do pieniędzy
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)