Video omówienie
Fryderyk Karzełek

Sprzedaż naturalna

Z tej książki dowiesz się, jak raz na zawsze pozbyć się wszelkich (w dodatku mało skutecznych) technik sprzedaży i manipulacji – nie są Ci do niczego potrzebne.

Dzięki niej przestaniesz zanudzać klientów nudnymi, przepełnionymi słowami – kluczami monologami, a zaczniesz prowadzić dialog z korzyścią dla obu stron. Zaczniesz sprzedawać tak, aby klient był Twoim przyjacielem i autentycznie Cię lubił.

O czym jest ta książka?

Sprzedaż to jedna z kluczowych umiejętności, która sprawdzi się w każdym biznesie – a także poza nim. W końcu działalność we wszystkich branżach opiera się na tym, aby sprzedawać swoje produkty, usługi, a nawet siebie, czyli zbudować silną markę osobistą.

Tak ważna rola sprzedaży w życiu sprawiła, że rynek dosłownie zalały wszelkiego rodzaju kursy, książki i programy uczące tej niełatwej sztuki. Niestety, zdecydowana większość z nich opiera się na nienaturalnych metodach, które nie działają na dłuższą metę, albo sprawdzają się tylko w określonych sytuacjach.

Szkoda na nie czasu – lepiej wybrać pewne rozwiązania, które można wykorzystać w każdej sytuacji. I w książce autorstwa Fryderyka Karzełka znajdziesz właśnie takie metody.

Książka Fryderyka Karzełka pokazuje, jak sprzedawać. 

Jednak nie chodzi tutaj o nachalną sprzedaż, która często opiera się na manipulacji i nieczystych zagraniach. Żadne magiczne formuły i słowa-klucze nie zagwarantują Ci sukcesu. Sekret tkwi w naturalnym podejściu do sprzedaży i tego właśnie nauczy Cię autor.

Taka naturalna sprzedaż wynika z osobowości, a nad nią można pracować. Ucząc się odpowiednich metod i poznając właściwe narzędzia, będziesz wiedział, jak rozmawiać z każdym klientem. Rozpoznasz jego potrzeby i motywacje, a to pozwoli Ci zamknąć sprzedaż – całkowicie naturalnie i z czystym sumieniem.

Dla kogo jest ta książka?

Bez względu na to, czy prowadzisz własną firmę, czy też pracujesz na etacie, musisz umieć sprzedawać. Sprzedaż przyda Ci się także wtedy, gdy jeszcze się uczysz, szukasz pracy albo pomysłu na siebie.

Jest to jedna z najważniejszych umiejętności we współczesnym świecie, więc powinna stać się naturalną częścią osobowości. Dzięki temu proces sprzedaży włączy się automatycznie, wtedy gdy będzie to konieczne.

Oczywiście, nauka metod i przyswojenie podstawowej wiedzy zajmie Ci trochę czasu, ale warto spojrzeć na to w kategoriach inwestycji, która prędzej czy później się zwróci.

Czego się dowiesz?

Z książki Fryderyka Karzełka dowiesz się, jak stać się naturalnym sprzedawcą, który:

 

Co najważniejsze, wszystko to przyjdzie Ci całkowicie naturalnie, a umiejętność sprzedaży stanie się jedną z najmocniejszych cech Twojej osobowości.

Co zmieni w Twoim życiu?

Umiejętność naturalnej sprzedaży przyda Ci się nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym.

Dlaczego? To bardzo proste – w końcu każda rozmowa, w której próbujesz kogoś przekonać do swoich racji lub pomysłów (np. weekendowy wyjazd za miasto lub dyskusja w gronie znajomych), to nic innego, jak sprzedaż.

Tę umiejętność wykorzystasz również podczas poznawania nowych ludzi, rozmów o pracę, negocjowania podwyżki. W zasadzie wiele codziennych czynności można traktować jak sprzedaż, więc jeśli stanie się ona dla Ciebie naturalną czynnością, to masz większą szansę na sukces w każdym przedsięwzięciu.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książka Fryderyka Karzełka nie jest jedyną pozycją na rynku traktującą o sprzedaży, jednak jako jedna z nielicznych podchodzi do tego tematu w sposób naturalny.

Próżno tu szukać sztuczek, na które mają się nabierać Twoi klienci. Zamiast tego poznajesz wyjątkowe techniki, dzięki którym ludzie chcą od Ciebie kupować. Właśnie tak!

Nie zmuszasz ich do niczego, ponieważ oni sami chcą kupić Twoje towary i usługi. Dlaczego? Bo kupili Ciebie – Twoją osobowość i naturalną umiejętność sprzedaży.

To jest właśnie klucz do sukcesu, który znajdziesz w książce „Naturalna Sprzedaż”.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Fryderyk Karzełek

Sprawny finansista i ceniony money coach, od wielu lat z powodzeniem zarządzający kilkoma spółkami sektora finansowego.

Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego, opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe.

Głośno mówi, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego.

Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer.

Fryderyk Karzełek ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.

Fryderyk Karzelek 4
sprzedaż naturalna frydryk karzelek

Parametry

Ilość stron

200

Wybierz pakiet

Książka
sprzedaż naturalna frydryk karzelek
Sprzedaż naturalna
69 
Zestaw I
sprzedaż naturalna frydryk karzelek
planer okrągly 1Wybierz inną
Sprzedaż naturalna + Biznes Planer
138 zł zł
Zestaw II
sprzedaż naturalna frydryk karzelek
nawyki 1Wybierz inną
biblia 1 1Wybierz inną
Sprzedaż naturalna + Nawyki 2.0 + Biblia Inwestowania
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)