MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Umysł Miliardera”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

20 Zasad Bogactwa i Sukcesu Najbogatszych Ludzi Świata.

 

Oparta na dogłębnych wywiadach z 21 ludźmi, którzy zbudowali MILIARDOWE fortuny od zera.
177 zł

O czym jest ta książka?

Wszystko jest w Twojej głowie. To właśnie tam tkwi cały Twój potencjał i klucz do sukcesu zawodowego, życiowego i każdego innego.

Rafael Badziag postanowił więc sprawdzić, jak myślą miliarderzy. Tak, miliarderzy, bo jeśli się uczyć to od najlepszych. W efekcie powstała książka “Umysł Miliardera”, w której na podstawie rozmów z 21 miliarderami udało się sporządzić 20 uniwersalnych zasad sukcesu.

Rafael Badziag w książce “Umysł Miliardera” próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego niektóre osoby osiągają tak ogromne sukcesy. Czy można znaleźć jakiś wzór, który da się zastosować u każdego człowieka? Okazuje się, że tak.

Co prawda nie jest to wzór, ale zbiór zasad, które są wspólne dla ludzi sukcesów. Jeśli wprowadzisz je do swojego życia, to droga do bogactwa będzie znacznie łatwiejsza.

Światowy Bestseller Nr 1 Na Amazon

Angielska edycja tej książki odniosła niesamowity sukces. Książka jeszcze przed publikacją, w przedsprzedaży stała się bestsellerem nr 1 na Amazon. W niemal każdym kraju trafiła na listy bestsellerów już w dniu publikacji 1. miejsce listy bestsellerów na Amazon w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Emiratach Arabskich, Niemczech i kilku innych krajach. 

 

Słowo od autora:

Masz już dość wyścigu szczurów? Zastanawiasz się dlaczego, mimo codziennego wysiłku nie jesteś w stanie przebić się przez szklany sufit?

Jak to możliwe, że niektórzy ludzie w ciągu jednego życia są w stanie zbudować imperia i stworzyć miliardy dolarów bogactwa – coś, o czym większość z nas, wliczając w to milionerów, może jedynie pomarzyć? Jaki jest sekret miliarderów? Czy to kwestia szczęśliwych okoliczności, ich środowiska, edukacji, a może osobowości? Jaki jest klucz do ich fenomenalnego sukcesu? Jakie przekonania nimi kierują? Jak myślą? Jakie mają rytuały? Co pozwoliło im na zbudowanie tak ogromnej fortuny? Co nimi kieruje? Co daje im energię, by niestrudzenie dążyć do tak niewyobrażalnych celów? Co sprawia, że osiągają tak wiele więcej, niż inni przedsiębiorcy i odnoszą tak ekstremalne sukcesy w biznesie?

W tej książce miliarderzy, którzy dorobili się od zera, osobiście udzielają odpowiedzi na powyższe pytania i wyjawiają zaskakującą prawdę. Przygotuj się na jazdę bez trzymanki, by zgłębić ich umysły, serca i dusze. Poznaj Umysł Miliardera i wyrusz w podróż do ekstremalnego bogactwa i sukcesu!

Dla kogo jest ta książka?

“Umysł Miliardera” to z pewnością obowiązkowa lektura dla wszystkich osób, które uwielbiają biografie przedsiębiorców, ponieważ jest ich tutaj aż 21.

To także świetna propozycja dla ludzi, którzy szukają motywacji do działania, ale takiej prawdziwej i z życia wziętej. Tutaj ją odnajdą. Książka Rafaela Badziaga to również tzw. MUST READ dla tych, którzy chcą skrócić sobie drogę do bogactwa, ponieważ dostaną 20 wskazówek, jak to zrobić.

Czego się dowiesz?

“Umysł Miliardera” pokaże Ci, jak myślą najbogatsi ludzie tego świata. W końcu ogromne sukcesy życiowe i finansowe nie są dziełem przypadku, a efektem wielu przemyśleń, pewnych strategii i odpowiedniego nastawienia.

Dzięki tej książce je poznasz i, co najważniejsze, wcielisz w życie. Kto wie, może za kilkanaście lat, to z Tobą Rafael Badziag przeprowadzi wywiad do swojej kolejnej książki?

Co zmieni w Twoim życiu?

Przeczytanie “Umysłu Miliardera” nie sprawi w jakiś magiczny sposób, że na Twoim koncie pojawią się ogromne pieniądze. Zamiast tego poznasz zasady, którymi kierują się najbogatsi ludzie na świecie i które pozwalają im osiągać coraz więcej.

Wiedza jest cenniejsza niż finanse, ponieważ pieniądze można stracić, a umiejętności nikt Ci nie odbierze. Dzięki temu zyskasz nowe perspektywy, które, dobrze wykorzystane, na pewno zaprocentują w przyszłości.

 

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Książka Rafaela Badziaga nie jest teoretycznym rozważaniem o zdobywaniu bogactwa. To prawdziwe doświadczenia miliarderów z różnych branż i różnych zakątków świata. Okazuje się, że łączy ich coś więcej niż stan konta. Co takiego? Sposób myślenia.

To właśnie prawdziwość tej książki przyniosła jej tak ogromną popularność, ponieważ “Umysł Miliardera” był światowym bestsellerem na Amazonie i trafił już do czytelników na całym świecie. 

Czas, abyś i Ty poznał zasady, które prowadzą do bogactwa.

 

Autor książki wystąpił
w naszym programie
na YouTube
Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Rafael Badziag

Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów, czołowym mówcą i aniołem biznesu. Jest uznanym ekspertem w zakresie psychologii przedsiębiorczości specjalizującym się w myśleniu najlepszych przedsiębiorców świata, którzy stworzyli wartość miliardów dolarów od zera. Występował na antenach stacji NBC, ABC, CBS, BBC i FOX, pojawia się także w Forbes, CNBC, USA Today, Wall Street Journal, a także innych renomowanych gazetach i stacjach telewizyjnych i radiowych w ponad 30 krajach dookoła świata. 

W latach 90-tych zbudował swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Europie. Był to pierwszy online-shop ze sprzętem sportowym na niemieckojęzycznym rynku. Później rozwinął swą działalność na inne serwisy internetowe i zasoby digitalne w szeregu krajów Europy i Ameryki. 

Rafael jest jednym z najbardziej popularnych mówców w Polsce. Jego TED Talks „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz” i „Czego nauczyli mnie najlepsi przedsiębiorcy świata” obejrzało już ponad 2 mln ludzi.

Wybierz pakiet
Książka
Umysł Miliardera
177 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Umysł Miliardera
246 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Umysł Miliardera
Od nędzy do pieniędzy
48-GODZINNA DOBA
295 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk