Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Umysł Miliardera”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

20 Zasad Bogactwa i Sukcesu Najbogatszych Ludzi Świata

Oparta na dogłębnych wywiadach z 21 ludźmi, którzy zbudowali MILIARDOWE fortuny od zera.

177 zł

Ta książka nauczy cię jak myśleć jak miliarderzy i osiągać niesamowite sukcesy w biznesie.

Korzystaj bezpośrednio z wiedzy i doświadczenia  najlepszych przedsiębiorców świata i wejdź na całkiem nowy poziom gry!

Nigdzie na świecie nie ma innej książki, która zawierałaby tyle biznesowego doświadczenia, wiedzy i mądrości” – pisze w przedmowie Jack Canfield, najpopularniejszy autor non-fiction na świecie (500+ mln sprzedanych książek).

O książce

Światowy bestseller nr 1 na Amazon

Angielska edycja tej książki odniosła niesamowity sukces. Książka jeszcze przed publikacją, w przedsprzedaży stała się bestsellerem nr 1 na Amazon. W niemal każdym kraju trafiła na listy bestsellerów już w dniu publikacji 

1. miejsce listy bestsellerów na Amazon w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Emiratach Arabskich, Niemczech i kilku innych krajach 

W pierwszym miesiącu po publikacji ukazało się ponad 300 artykułów prasowych w ponad 40 krajach i językach na jej temat 

To najlepsza premiera książki w 14-letniej historii wydawnictwa, zarówno pod względem sprzedaży, pozycji na listach bestsellerów, jak i zainteresowania i zasięgu mediów 

Książka ukaże się nie tylko po angielsku i polsku, ale także po chińsku, hiszpańsku, portugalsku, turecku, bułgarsku, wietnamsku, koreańsku i w kilku innych językach 

Nic w tym dziwnego, ponieważ:

Żadna inna książka w historii nie zgromadziła dotąd wiedzy 21 miliarderów 

Jest to czysta wiedza miliarderów, a nie dywagacje milionerów 

Wszyscy miliarderzy, którzy tu wyjawiają sekrety ekstremalnego sukcesu, dorobili się swoich fortun od zera 

Ta książka jest polecana przez miliarderów 

Najlepsi przedsiębiorcy na świecie dzielą się w niej swą mądrością:

N.R. Narayana Murthy, Światowy Przedsiębiorca Roku 2003 

Tony Tan Caktiong, Światowy Przedsiębiorca Roku 2004 

Cho Tak Wong (Cao Dewang), Światowy Przedsiębiorca Roku 2009 

Mohed Altrad, Światowy Przedsiębiorca Roku 2015 

Manny Stul, Światowy Przedsiębiorca Roku 2016 

Michał Sołowow, Najbogatszy Polak I wielu innych

Słowo od autora:

Masz już dość wyścigu szczurów? Zastanawiasz się dlaczego, mimo codziennego wysiłku nie jesteś w stanie przebić się przez szklany sufit?

Jak to możliwe, że niektórzy ludzie w ciągu jednego życia są w stanie zbudować imperia i stworzyć miliardy dolarów bogactwa – coś, o czym większość z nas, wliczając w to milionerów, może jedynie pomarzyć? Jaki jest sekret miliarderów? Czy to kwestia szczęśliwych okoliczności, ich środowiska, edukacji, a może osobowości? Jaki jest klucz do ich fenomenalnego sukcesu? Jakie przekonania nimi kierują? Jak myślą? Jakie mają rytuały? Co pozwoliło im na zbudowanie tak ogromnej fortuny? Co nimi kieruje? Co daje im energię, by niestrudzenie dążyć do tak niewyobrażalnych celów? Co sprawia, że osiągają tak wiele więcej, niż inni przedsiębiorcy i odnoszą tak ekstremalne sukcesy w biznesie?

W tej książce miliarderzy, którzy dorobili się od zera, osobiście udzielają odpowiedzi na powyższe pytania i wyjawiają zaskakującą prawdę. Przygotuj się na jazdę bez trzymanki, by zgłębić ich umysły, serca i dusze. Poznaj Umysł Miliardera i wyrusz w podróż do ekstremalnego bogactwa i sukcesu!

O autorze

Rafael Badziag

Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów, czołowym mówcą i aniołem biznesu. Jest uznanym ekspertem w zakresie psychologii przedsiębiorczości specjalizującym się w myśleniu najlepszych przedsiębiorców świata, którzy stworzyli wartość miliardów dolarów od zera. Występował na antenach stacji NBC, ABC, CBS, BBC i FOX, pojawia się także w Forbes, CNBC, USA Today, Wall Street Journal, a także innych renomowanych gazetach i stacjach telewizyjnych i radiowych w ponad 30 krajach dookoła świata. 

W latach 90-tych zbudował swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Europie. Był to pierwszy online-shop ze sprzętem sportowym na niemieckojęzycznym rynku. Później rozwinął swą działalność na inne serwisy internetowe i zasoby digitalne w szeregu krajów Europy i Ameryki. 

Rafael jest jednym z najbardziej popularnych mówców w Polsce. Jego TED Talks „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz” i „Czego nauczyli mnie najlepsi przedsiębiorcy świata” obejrzało już ponad 2 mln ludzi.

Wybierz pakiet
Książka
Umysł Miliardera
177 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Umysł Miliardera
246 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Umysł Miliardera
Od nędzy do pieniędzy
48-GODZINNA DOBA
295 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk