TWARDA OPRAWA
Tomasz Krupa

Wielka Wyprawa Felicii

Wybierz się w fascynującą podróż z Felicią Zając, która musi ocalić swojego brata, zaczarowanego przez złego czarnoksiężnika.

Jej wyprawa jest jednocześnie wprowadzeniem do inteligencji finansowej, ukazującym, jak różne można mieć podejście do zarabiania pieniędzy. Pozwól dziecku świadomie wkroczyć w życie z pieniędzmi i wybrać swoją przyszłość!

Zacznij przygodę w świecie magii i finansów

O czym jest ta książka?

Wiesz, czym jest Kwadrant Przepływu Pieniędzy? W wielkim skrócie jest to różne spojrzenie na zarabianie i zarządzanie pieniędzmi, a każdy z nas znajduje się przynajmniej w jednym z czterech kwadrantów (Pracownik, Samozatrudniony, Przedsiębiorca, Inwestor). Te role mogą się wzajemnie przenikać, jednak każda z nich wyróżnia się pewnymi unikalnymi cechami. Co więcej, każda z nich zmaga się też z innymi wyzwaniami i staje przed innymi możliwościami, które trzeba nauczyć się rozpoznawać. Dlaczego to takie ważne? Dlatego że od tego zależy w dużej mierze powodzenie finansowe. Jednak, co to wszystko ma wspólnego z książką dla dzieci „Wielka Wyprawa Felicii. Przygoda w świecie magii i finansów”? Otóż w tej książce w sposób przystępny i ciekawy pokazujemy styl zarabiania osób z danego kwadrantu i uczymy, jak rozpoznawać zalety i wady poszczególnych rozwiązań.
latawce mniejsze

Rozwiń inteligencję finansową swojego dziecka

Dlaczego warto przeczytać Wielką Wyprawę Felicji?
Książka opowiada o magicznej wyprawie tytułowej Felicii, która wyrusza w świat, aby uratować swojego brata.

Po drodze poznaje i zaprzyjaźnia się z różnymi zwierzętami, a każdy nowy przyjaciel reprezentuje wybrany Kwadrant Przepływu Pieniędzy.

W ten sposób Felicia i Czytelnicy poznają blaski i cienie każdego finansowego rozwiązania i w przyjemny sposób uczą się inteligencji finansowej.

whatis1

Okryjcie wspólnie świat finansów

Czego uczy ta książka?
Dzięki książce „Wielka Wyprawa Felicii. Przygoda w świecie magii i finansów” poznasz i zrozumiesz, czym jest Kwadrant Przepływu Pieniędzy i jak inteligencja finansowa wpływa na życie.

Ponadto za pomocą tej fascynującej historii pokażesz swojemu dziecku, że istnieje wiele sposobów zarabiania, co pozwoli mu w przyszłości podejmować dobre decyzje w tej dziedzinie życia.

Książkę można czytać na dwa sposoby – skupić się na historii głównej bohaterki i śledzić jej losy na wyprawie albo podczas wspólnej podróży z Felicią, zachęcić dziecko do odkrywania świata finansów, który może być równie pasjonujący, co sama magiczna przygoda.

kon kwadrat

Naucz swoje dziecko myślenia o finansach

Czym wyróżnia się ta książka?

Książka „Wielka Wyprawa Felicii. Przygoda w świecie magii i finansów” wyróżnia się swoją formą, ponieważ pod każdym rozdziałem zostały zamieszczone przykładowe pytania, które można zadać dziecku i wciągnąć je do dyskusji o finansach.

W ten sposób maluch nie tylko chętniej śledzi losy bohaterów, ale również uczy się wyciągać wnioski i myśleć o finansach w sposób, którego nie nauczy się nigdy w szkole.

Co więcej, takie dyskusje z pewnością jeszcze bardziej umilą wspólny rodzinny czas – a to samo w sobie jest bezcenne.

kwiatki kwadrat

U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Tomasz Krupa

Na początku chciał zostać fizykiem. Skończył dwie uczelnie wyższe, a na swoim koncie ma też bycie leśnikiem, chroniącym piękną polską przyrodę.

Obecnie poświęca się pasji, jaką jest pisanie książek. Po swoich doświadczeniach zawodowych stwierdził, że jedną z najważniejszych umiejętności w życiu jest bycie zaradnym i przedsiębiorczym. 

Brakowało mu odpowiednich książek, które uczyłyby dzieci takich postaw już od najmłodszych lat. Dlatego stworzył całą serię przygód i magicznych historii, które w zabawny i przystępny sposób wprowadzają młodych czytelników w tajniki inteligencji finansowej.

toasz krupa
felicja

Parametry książki

Rok wydania

2021

Wydawnictwo

Expertia

Autor książki

Tomasz Krupa

Oprawa

Twarda oprawa

Ilość stron

Ilość stron: 63

Wybierz pakiet

Książka
felicja
Wielka Wyprawa Felicii
39 
Zestaw I
felicja
biznesikWybierz inną
Wielka Wyprawa Felicii + Kot Biznesik
78 zł
Zestaw II
felicja
biznesikWybierz inną
felicjaWybierz inną
Wielka Wyprawa Felicii + Kot Biznesik + Wielka Wyprawa Felicii
117 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.
Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)