Wydania własne

Tylko u nas

Wydawnictwo Expertia to kolejny biznes w naszym dorobku. Biznes o tyle ciekawy, że pozwala łączyć dwa ważne dla nas elementy: prowadzenie firmy i dzielenie się wiedzą. Dlatego w tej kategorii znajdziesz książki z dziedzin, w których się specjalizujemy.

Czy możesz prowadzić dobrze prosperującą firmę bez odpowiedniego planu działania oraz umiejętności gospodarowania czasem? Jeśli uważasz, że nie, to mamy świetną wiadomość, ponieważ u nas kupisz m.in. Biznes Planer oraz nasz bestseller 48-godzinną dobę. A czy Twoja firma przetrwa na konkurencyjnym rynku bez właściwego marketingu? O tym, jak reklamować Twoją markę – zarówno w sieci, jak i poza nią – dowiesz się z innych naszych książek, takich jak 138 czy 365 pomysłów na efektywne posty w Social Mediach.

Jako przedsiębiorcy z wieloletnim stażem wiemy, jak wiele różnych umiejętności wymaga prowadzenie firmy. Dlatego chcemy Ci dać narzędzia oraz przekazać własne know-how, które pomogą zdobyć lub rozwinąć te umiejętności. A najlepszymi narzędziami są książki, do których możesz zawsze wracać, by utrwalić wiedzę. 

Jako przedsiębiorcy wiemy też, że czas to pieniądz, więc nasze książki sprzedajemy wraz z wideo-omówieniem oraz mapami myśli, abyś w każdej chwili mógł odtworzyć ważne informacje. Dodatkowo każda z naszych książek w tym dziale ma przynajmniej 400 stron, więc możesz być pewny, że wyczerpuje dany temat.

Sięgnij po książki biznesowe, z którymi prowadzenie i rozwijanie firmy oraz zarabianie pieniędzy będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

[product_list cat='19']
laptop png

BEZPŁATNE WIDEO

Odbierz 10 filmów z najlepszymi strategiami
pozyskiwania klientów do Twojej firmy.

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)