MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Złoto Johnny’ego”
MAPY MYŚLI

To druga z trzech opowieści o przemianach, jakim ulegał Kimor dzięki osiedleniu się na planecie Johnny’ego Profita, a także jak zmiany te wpłynęły na życie następnych pokoleń.

35 zł

O czym jest ta książka?

“Złoto Johnny’ego” to druga część przygód tytułowego Johnny’ego i mieszkańców planety Kimor. W tej części autor – Michael Malgeri – skupia się na złocie i udowadnia, że jest to najlepszy środek płatniczy dla ludzi.

Kolejny raz w książce zostają przedstawione ważne zasady ekonomii oraz wolnego rynku i kolejny raz dzieci mogą nauczyć się, jak wykorzystać te reguły w swoim życiu.

Książka pokazuje, jak wynalazki tytułowego bohatera zmieniły życie mieszkańców planety Kimor i samego Johnny’ego oraz jego rodziny. Jednak główne przesłanie książki jest inne, a mianowicie autor udowadnia, że osiąganie zysku jest dobre, a oszczędności warto dalej inwestować.

Przy okazji uświadamia młodych ludzi, że zarabiając pieniądze, można jednocześnie działać na rzecz innych osób. Jednym zdaniem — idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

 

Czego uczy ta książka?

Kolejna książka z serii “opowieści na dobranoc o kapitalizmie” w sposób zabawny i interesujący porusza tematy ekonomii i wolności rynkowej.

Dzięki temu czytelnik poznaje najważniejsze pojęcia związane z pieniędzmi, a przedstawienie ich w takiej formie sprawia, że nauka staje się bardzo łatwa. Dzieci nawet nie wiedzą, kiedy uczą się, jak działa wolny rynek i kapitalizm, co ma duże znaczenie.

Dlaczego? Ponieważ naturalnie przyswojone umiejętności zostają z nimi na dłużej, a to z kolei pozwoli korzystać z nich bardziej nieświadomie, czyli bez zbędnego wysiłku.

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

“Złoto Johnny’ego” to druga część większej serii, która opowiada historię tytułowego bohatera. Jednak książkę można czytać bez znajomości wcześniejszych części, ponieważ jej treść skupia się na trochę innych zagadnieniach.

Tym razem jest to złoto i jego ekonomiczna wartość. A jest to środek często niedoceniany nawet przez dorosłych, więc książka, w której gra on tak ważną rolę, jest pewnym ewenementem. I chociażby dlatego warto ją przeczytać.

 

Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Michael Malgeri

Michael Malgeri jest twórcą serii książek dla dzieci „Johnny Profit”, który nazywa „opowieściami na dobranoc o kapitalizmie”. 

Serię autora poparli m.in. Steve Forbes, Larry Kudlow oraz instytut Heartland.

Wybierz pakiet
Książka
Złoto Johnny’ego
35 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Złoto Johnny’ego
70 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Złoto Johnny’ego
Wielka Wyprawa Felicii
Johnny Profit
109 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk