Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
„Złoty interes Zosi”

„Złoty interes Zosi” to nie jest tylko kolejna książka dla dzieci. To książka dla przedsiębiorczych dzieci, które potrafią wyciągać wnioski z przeczytanych historii. A z tej opowieści można się bardzo dużo nauczyć.

O czym? O otaczającym świecie. Zosia powoli dorasta i coraz uważniej obserwuje swoje otoczenie. Widzi rodziców, którzy wychodzą do pracy i poznaje dziwne słowa: „podatki” oraz „inflacja”. Co one oznaczają? Tego dowie się już niedługo, a Twoje dziecko wraz z nią.
39 zł

O czym jest ta książka?

„Złoty interes Zosi” to książka o małej, ale bardzo sprytnej dziewczynce, która z ciekawością poznaje świat. A ma wiele do odkrycia, ponieważ Zosia powoli, ale systematycznie, wchodzi w świat dorosłych, który kryje mnóstwo zagadek. 

– Sekret zarabiania pieniędzy. 

– Obce waluty i ich wartość. 

– Podatki i inflacja. 

– Oszczędności i gospodarność. 

Na każdym kroku kryją się nowości i na każdym kroku Zosia próbuje je zgłębić. Na szczęście nie jest sama, bo pomaga jej mała przyjaciółka – mucha Złotówka. Przyjacielska mucha ma ogromną wiedzę i chętnie dzieli się nią z Zosią, dzięki czemu dziewczynka wie coraz więcej i – co równie ważne – potrafi tę wiedzę zastosować w codziennym życiu.

Dla kogo jest i czego uczy ta książka?

Każde dziecko powinno wybrać się w finansową podróż z Zosią, ponieważ prędzej czy później samo stanie przed takimi samymi pytaniami, jak bohaterka tej książki. A znalezienie odpowiedzi na pytania już teraz pozwoli, ustrzec się wielu błędów w przyszłości.

Niech przykładem będą oszczędności. Z jednej strony oszczędzanie pieniędzy jest bardzo ważne, bo uczy szacunku do nich, ale z drugiej nie można wpaść w błędne koło nieustannego odkładania monet na coraz większą kupkę. Gdzie znaleźć złoty środek? W książce „Złoty Interes Zosi”. A to tylko jeden z wielu dylematów, które można rozwiązać wraz z Zosią i muchą Złotówką.

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

„Złoty interes Zosi” to książka, która stara się pokazać dwie strony monety. Zosia dowiaduje się, że pieniądze zarabia się dzięki pracy, ale tę pracę można lubić lub nie.

Dowiaduje się, że oszczędności są ważne, ale równie ważna jest gospodarność i samo trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie nic nie da.

Dzięki tej książce Twoje dziecko nauczy się więc, że każdy „problem” ma wiele rozwiązań i zacznie dostrzegać te najlepsze. A taka postawa z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Dodatkowym atutem jest także uzupełnienie historii pięknymi, kolorowymi ilustracjami, dzięki którym dużo łatwiej zapamiętuje się treść i przesłanie książki.

Parametry
Wybierz pakiet
Książka
Złoty interes Zosi
39 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Złoty interes Zosi
78 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Złoty interes Zosi
Miś Expertuś Oszczędza
Wielka Wyprawa Felicii
117 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk