TWARDA OPRAWA
Expertia

Złoty interes Zosi

„Złoty interes Zosi” to nie jest tylko kolejna książka dla dzieci. To książka dla przedsiębiorczych dzieci, które potrafią wyciągać wnioski z przeczytanych historii. A z tej opowieści można się bardzo dużo nauczyć.

O czym? O otaczającym świecie. Zosia powoli dorasta i coraz uważniej obserwuje swoje otoczenie. Widzi rodziców, którzy wychodzą do pracy i poznaje dziwne słowa: „podatki” oraz „inflacja”. Co one oznaczają? Tego dowie się już niedługo, a Twoje dziecko wraz z nią.

O czym jest ta książka?

„Złoty interes Zosi” to książka o małej, ale bardzo sprytnej dziewczynce, która z ciekawością poznaje świat. A ma wiele do odkrycia, ponieważ Zosia powoli, ale systematycznie, wchodzi w świat dorosłych, który kryje mnóstwo zagadek.

– Sekret zarabiania pieniędzy.

– Obce waluty i ich wartość.

– Podatki i inflacja.

– Oszczędności i gospodarność.

Na każdym kroku kryją się nowości i na każdym kroku Zosia próbuje je zgłębić. Na szczęście nie jest sama, bo pomaga jej mała przyjaciółka – mucha Złotówka. Przyjacielska mucha ma ogromną wiedzę i chętnie dzieli się nią z Zosią, dzięki czemu dziewczynka wie coraz więcej i – co równie ważne – potrafi tę wiedzę zastosować w codziennym życiu.

whatis1

Dla kogo jest i czego uczy ta książka?

Każde dziecko powinno wybrać się w finansową podróż z Zosią, ponieważ prędzej czy później samo stanie przed takimi samymi pytaniami, jak bohaterka tej książki. A znalezienie odpowiedzi na pytania już teraz pozwoli, ustrzec się wielu błędów w przyszłości.

Niech przykładem będą oszczędności. Z jednej strony oszczędzanie pieniędzy jest bardzo ważne, bo uczy szacunku do nich, ale z drugiej nie można wpaść w błędne koło nieustannego odkładania monet na coraz większą kupkę. Gdzie znaleźć złoty środek? W książce „Złoty Interes Zosi”. A to tylko jeden z wielu dylematów, które można rozwiązać wraz z Zosią i muchą Złotówką.

whatis1

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

„Złoty interes Zosi” to książka, która stara się pokazać dwie strony monety. Zosia dowiaduje się, że pieniądze zarabia się dzięki pracy, ale tę pracę można lubić lub nie.

Dowiaduje się, że oszczędności są ważne, ale równie ważna jest gospodarność i samo trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie nic nie da.

Dzięki tej książce Twoje dziecko nauczy się więc, że każdy „problem” ma wiele rozwiązań i zacznie dostrzegać te najlepsze. A taka postawa z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Dodatkowym atutem jest także uzupełnienie historii pięknymi, kolorowymi ilustracjami, dzięki którym dużo łatwiej zapamiętuje się treść i przesłanie książki.

zloty interes

Parametry

Ilość stron

88

Oprawa

Twarda oprawa

Sugerowany wiek dziecka:

10+ lat

Wybierz pakiet

Książka
zloty interes
Złoty interes Zosi
39 
Tymczasowy brak w magazynie
Zestaw I
zloty interes
okladka miś expertuś oszczędzaWybierz inną
Złoty interes Zosi + Miś Expertuś Oszczędza
78 zł
Tymczasowy brak w magazynie
Zestaw II
zloty interes
okladka miś expertuś oszczędzaWybierz inną
felicjaWybierz inną
Złoty interes Zosi + Miś Expertuś Oszczędza + Wielka Wyprawa Felicii
117 zł
Tymczasowy brak w magazynie

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)