Video omówienie
Filip Kowarski

Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej

Przeczytaj książkę, dzięki której dowiesz się co musiałem zrobić, aby w zaledwie 2 lata zarabiać 48 000 zł co miesiąc z wynajmu nieruchomości.

O czym jest ta książka?

Z pewnością wiesz, czym są flipy na nieruchomościach. A jeśli jeszcze tego nie wiesz, to w tej książce znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat. Jednak Daniel Siwiec w “Flipach Od Zera” nie zajmuje się tylko teorią, lecz przede wszystkim praktyką i dzieli się ze swoimi czytelnikami sprawdzonymi metodami na zarabianie dużych pieniędzy w tej branży.

“Flipy Od Zera” to praktyczny poradnik dla osób, które chciałyby się zająć flipowaniem, czyli kupnem i sprzedażą mieszkań. Znajdziesz tutaj prawdziwą wiedzę wynikającą ze sporego doświadczenia autora oraz mnóstwo inspiracji, ponieważ okazuje się, że flipować może dosłownie każdy.I wcale nie musisz mieć grubego portfela, aby kupić swoje pierwsze mieszkanie.

Wprost przeciwnie, a po przeczytaniu tej książki dowiesz się, jak szukać najlepszych okazji, które pozwolą Ci zaoszczędzić już na samym starcie.

Dla kogo jest ta książka?

Książka “Znajdź mieszkanie poniżej wartości” to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce inwestować w nieruchomości.

Kilka godzin poświęconych na przeczytanie książki pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii na późniejszych etapach. A to automatycznie przełoży się na większą efektywność transakcji i, w efekcie, na większe zarobki.

Jeśli więc chcesz zacząć działać w branży nieruchomości, to koniecznie przeczytaj książkę Filipa Kowarskiego.

Czego się dowiesz?

Filip Kowarski ma na swoim koncie setki inwestycji, a każda z nich zakończyła się sporym sukcesem. Dzięki jego książce dowiesz się, jak powtórzyć ten sukces.

Nie ma w tym żadnej magii, a zamiast tego sprawdzone w praktyce metody, które z powodzeniem możesz wprowadzić u siebie. Jeśli chcesz zarabiać na nieruchomościach, to w tej książce znajdziesz techniki, które z pewnością Ci w tym pomogą.

Co zmieni w Twoim życiu?

Inwestowanie w nieruchomości może całkowicie odmienić Twoje życie. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednak warto się odpowiednio przygotować do transakcji i podeprzeć działania wiedzą.

Z książką “Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej” zwiększysz swoje szanse na sukces. I to bez względu na rodzaj inwestycji. Skuteczne flipy? Dochodowy podnajem? Zyskowna sprzedaż? Dlaczego nie!?

To wszystko jest na wyciągnięcie ręki — wystarczy przeczytać książkę Filipa Kowarskiego.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Na rynku możesz znaleźć sporo książek o inwestowaniu w nieruchomości. Jednak “Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej” nie jest kolejną pozycją, która powiela te same tematy. 

Wprost przeciwnie — autor podchodzi do tej kwestii bardzo poważnie i pokazuje wszystkie aspekty tej pracy. W związku z tym poznasz nie tylko skuteczne metody szukania i sprzedawania mieszkań, ale także techniki negocjacyjne oraz dowiesz się, jak dobierać współpracowników, aby praca szła gładko, przyjemnie i efektywnie.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Filip Kowarski

Inwestor na rynku nieruchomości.
Jeszcze niedawno sam zaczynałem od zera – podejmowałem pierwsze próby działania i niejednokrotnie popełniałem błędy. Dzięki temu doskonale wiem, z jakimi obawami i problemami borykają się początkujący inwestorzy. Ponadto ciągle jestem na bieżąco – uczęszczam na szkolenia, spotykam się z innymi przedsiębiorcami i stale inwestuję – kupuję, sprzedaję, wynajmuję oraz podnajmuję nieruchomości. Ta publikacja, to właśnie kompilacja zdobytej przeze mnie wiedzy. Wierzę, że stanie się dla ciebie zbiorem wartościowych i rzeczowych porad, które pomogą ci odnaleźć się w realiach polskiego rynku nieruchomości oraz świadomie podejmować decyzje, dzięki którym osiągniesz sukces.

Filip Kowarski
ponizejwartosci 1

Parametry

Ilość stron

150

Wybierz pakiet

Książka
ponizejwartosci 1
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej
39 
Zestaw I
ponizejwartosci 1
48hWybierz inną
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej + 48-GODZINNA DOBA
138 zł zł
Zestaw II
ponizejwartosci 1
48hWybierz inną
siwiec2Wybierz inną
Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej + 48-GODZINNA DOBA + Flipy od zera
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)