Video omówienie
Bartek Popiel

Zrobię to dzisiaj!

Odkładania działania człowiek się uczy i może się go również oduczyć. Poznaj najskuteczniejsze metody.

O czym jest ta książka?

Jak często zdarza Ci się nie skończyć rozpoczętych zadań? Albo w ogóle ich nie rozpoczynać, pomimo tego, że były zaplanowane na dany dzień? Zbyt często? Jeśli tak, to mamy dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, prokrastynacja, czyli odkładanie spraw na później, to problem wielu osób. A po drugie, można się tego skutecznie oduczyć, w czym pomoże książka Bartka Popiela.

“Zrobię to dzisiaj!” to książka o prokrastynacji i o jej zwalczaniu. W końcu, aby pokonać wroga, trzeba go dobrze poznać. Dzięki temu będziesz wiedział, które zachowania to prokrastynacja, a to pozwoli je wyeliminować ze swojego życia. A jak to zrobić skutecznie? Tego również dowiesz się z książki Bartka Popiela.

Dla kogo jest ta książka?

Najprostszą odpowiedzią jest: dla każdego, bo odwlekanie na potem, to problem wielu ludzi.

Na później można odkładać naukę do egzaminu, zmianę pracy, porządki w domu i w życiu, a nawet wartościowe przyjemności (np. sport i czytanie książek). Jeśli więc kiedykolwiek Ci się zdarzyło prokrastynować, to w “Zrobię to dzisiaj!” znajdziesz przydatne wskazówki, jak pozbyć się tego szkodliwego nawyku.

Czego się dowiesz?

Razem z Bartkiem Popielem dowiesz się, co to jest prokrastynacja. W końcu czymś innym jest odłożenie zadania na potem w celu lepszego przygotowania się do niego, a czym innym spędzenie połowy dnia w social mediach. A prokrastynować można na różne sposoby.

Na szczęście na różne sposoby możesz też z tym walczyć, w czym książka Bartka Popiela z pewnością Ci pomoże. “Zrobię to dzisiaj!” wyposaży Cię w zestaw przydatnych umiejętności, które ograniczą lub wręcz wyeliminują takie zachowania z Twojego życia.

Co zmieni w Twoim życiu?

Zwalczenie prokrastynacji otwiera przed człowiekiem całkiem nowe możliwości. Gdy wzrasta Twoja produktywność, to szybciej wykonujesz swoją pracę, dzięki czemu masz potem więcej czasu na przyjemności.

Książka “Zrobię to dzisiaj!” nauczy Cię mądrego podejścia do zadań. A to w konsekwencji pozwoli Ci lepiej korzystać z życia i cieszyć się wolnymi chwilami, których będziesz mieć znacznie więcej.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książki Bartka Popiela mają przynajmniej dwie cechy, które wyróżniają je na tle innych poradników o zarządzaniu czasem — są krótkie, a jednocześnie maksymalnie użyteczne. W ten sposób możesz od razu wprowadzać w życie opisane metody, co ma przecież największą wartość. Dodatkowo mniej stron, to mniej czytania, więc nie będziesz mieć wymówek, aby odłożyć to na później.

whatis1

Autor książki wystąpił w naszym programie na YouTube

O autorze

Bartek Popiel

Trener, konsultant oraz założyciel jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl Bartek jest autorem takich książek jak “Liczy się Efekt” czy “Zrobię To Dzisiaj”, oraz projektów „Liczy Się Strategia” i „Liczy Się Oferta”.


Bartek to również szczęśliwy mąż i ojciec oraz zdobywca Korony Maratonów Polskich, który inspiruje ludzi do wprowadzania zmian w zakresie strategii, marketingu i sprzedaży.


Specjalizuje się w budowaniu strategii biznesowych i przewagi rynkowej dla małych i średnich firm.

bartek popiel
popiel

Parametry

Ilość stron

108

Wybierz pakiet

Książka
popiel
Zrobię to dzisiaj!
29 
Zestaw I
popiel
48hWybierz inną
Zrobię to dzisiaj! + 48-GODZINNA DOBA
138 zł zł
Zestaw II
popiel
48hWybierz inną
popiel1Wybierz inną
Zrobię to dzisiaj! + 48-GODZINNA DOBA + Przestań odwlekać i zacznij działać!
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)