Fragment Książki
Video omówienie
Mapa Myśli
Ebook
Wielu Autorów

EBOOK: Biblia Inwestowania

Biblia Inwestowania to książka, którą po prostu musisz przeczytać, zanim zaczniesz inwestować Twoje pieniądze.

Jest napisana przez 13 najbardziej rozpoznawalnych inwestorów w Polsce. Dzięki niej poznasz aż 13 różnych strategii zabezpieczania i pomnażania majątku.

whatis1
107 konkretnych technik

zarządzania czasem

wylacznie
Produktywność to

umiejętność korzystania z życia na MAXA!

whatis2
Czas jest cenniejszy,

niż Ci się wydaje

Czy wiesz, że minimalne wynagrodzenie w roku 2003 w Polsce wynosiło zaledwie 800 złotych brutto? Dzisiaj jest to znacznie ponad 3 razy więcej!

biblia inwestowania 1

Oznacza to, że gdybyś zaoszczędzone pieniądze trzymał w przysłowiowej „skarpecie”, dziś mógłbyś kupić zaledwie ułamek tego, co w tamtym okresie. Gdybyś nawet te pieniądze ulokował na najwyżej oprocentowanej lokacie, to i tak wartość Twoich oszczędności byłaby znacząco mniejsza.

Właśnie dlatego tak bardzo ważne jest, abyś wiedział, jak i w co inwestować. Chodzi w końcu o Twoje pieniądze i Twoją przyszłość.

Być może rozglądałeś się już za różnymi formami inwestowania, ale nie wiesz, która z nich jest dla Ciebie najlepsza…

Dlatego zebraliśmy aż 13 najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach i stworzyliśmy BIBLIĘ INWESTOWANIA.

Jest to niezwykle skondensowany przewodnik każdego inwestora. Zapozna Cię z nowoczesnymi możliwościami inwestycyjnymi i ułatwi Ci właściwy wybór.

Celem tej książki jest to, abyś poznał kilkanaście różnych form inwestowania i abyś mógł mnożyć swój kapitał, jednocześnie minimalizując ryzyko jego utraty.

Przedstawimy Ci aż 13 sprawdzonych dziedzin od 13 wyjątkowych ekspertów. Są to osoby, które w swoich kategoriach zarobiły ogromne pieniądze.

Teraz podzielą się tą wiedzą z Tobą!

Zobacz zwiastun książki

O autorach

Cezary Głuch – Trader21

Inwestor i przedsiębiorca. Autor wielokrotnie nagradzanego bloga independenttrader.pl. Dwukrotny laureat nagrody „Osobowość roku”. Autor bestsellera: „Inteligentny Inwestor XXI wieku”, uznanej przez czytelników portalu Lubimy Czytać za najlepszą książkę o tematyce finansowej.

trader 21
konieczny

Phil Konieczny

Wieloletni inwestor kryptowalutowy i autor najpopularniejszego w Polsce kanału o kryptowalutach: „Phil Konieczny”. Słynie z chłodnej oceny rynku i trafnych spekulacji. Jest współautorem książki „Sekrety Kryptowalut”.

Janusz Palikot

Przedsiębiorca, multimilioner, filozof i polityk. Był członkiem Rady Głównej Business Centre Club oraz wiceszefem Polskiej Rady Biznesu. Od kilkudziesięciu lat związany z branżą alkoholową.

palikot
słomski

Przemysław Słomski

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów od złota w Polsce. Właściciel spółki 79th Element. Handluje złotem, srebrem i platyną. Prowadzi bloga ekonomicznego i kanał edukacyjny na Youtube.

Maciej Wieczorek

Przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem. Tworzy rozmaite projekty biznesowe, głównie z branży edukacyjnej i marketingowej. Możesz go znać m.in. z programu “Expert w Bentley’u” na YouTube, w którym przeprowadza inspirujące wywiady z osobami najlepszymi w swoich dziedzinach. Maciej jest też autorem 5 innych książek, z których najbardziej znane to “48-godzinna doba” oraz “Nawyki 2.0”.

wieczorek
fijor

Jan Fijor

Od ponad 20 lat prowadzi wydawnictwo Fijorr Publishing, wydające książki o tematyce ekonomicznej/wolnorynkowej, a w szczególności z zakresu austriackiej szkoły ekonomii. Współprowadził razem z Kamilem Cebulskim środowe audycje w radiu internetowym “Kontestacja”. Jest też współzałożycielem szkoły przedsiębiorców Asbiro.

Lech Kaniuk

Doświadczony manager, seryjny przedsiębiorca i ekspert od skalowania biznesu. W ciągu ostatnich lat zarządzał lub nadzorował portfelem spółek, które prowadzą działalność w zakresie nowoczesnych technologii, finansów, nieruchomości, fotowoltaiki i energii. W 2014 roku jego nazwisko znalazło się na liście “Top 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie” magazynu Brief.

kaniuk
kusz

Grzegorz Kusz

Autor programu na YouTube: „Agent Specjalny”. Zaczynał od zera, aby teraz zarządzać nieruchomościami o wartości dziesiątek milionów złotych.

Filip Kowarski

Twórca aplikacji do monitorowania cen na rynku nieruchomości – Moniter.pl. Wieloletni inwestor specjalizujący się w handlowaniu oraz wynajmowaniu nieruchomości. Autor książki „Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej”, dostępnej w naszym wydawnictwie Expertia na expertia.com.pl.

kowarski
kosma

Kosma Bisanz

Pasjonat sportów, ze szczególnym uwzględnieniem koszykówki. Zarabia na sporcie od 10 lat. Jest w posiadaniu potężnej kolekcji kart sportowych NBA.

Ryszard Seweryn Lipiński

Z wykształcenia krytyk sztuki, natomiast zawodowo zajmuje się nadzorowaniem działalności salonu z ekskluzywnym alkoholem w Warszawie. Z racji wykonywanego zawodu angażuje się w targi branżowe i festiwale tematyczne. Lubi nie tylko degustować, ale i inwestować w alkohole.

ryszard lipiński
kwieciński

Tomasz Kwieciński

Tomek pracuje psychologicznie z ludźmi i pomaga im rozwiązywać ich problemy od 2008 roku. Przez ten czas prowadził warsztaty w 15 krajach na 3 kontynentach. Uważa, że rozwój duchowy, związki i działanie w biznesie to obszary, które najlepiej działają, gdy rozwija się je równolegle.

Paweł Gemra

Przedsiębiorca, entuzjasta dochodu pasywnego i miłośnik samochodów. Od lat tworzy zespoły sprzedażowe liczące tysiące osób oraz importuje luksusowe samochody z Japonii.

gemra
Biblia Inwestowania

Parametry książki

WydawnictwoExpertia
Autor książkiWielu Autorów
Formaty plików.mobi, .epub, .pdf
Ilość stron451

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
Biblia Inwestowania
EBOOK: Biblia Inwestowania
69 
Zestaw I
Biblia Inwestowania
biblia 1 1Wybierz inną
EBOOK: Biblia Inwestowania + Biblia Inwestowania
99 zł
Zestaw II
Biblia Inwestowania
nawyki 1Wybierz inną
biblia 1 1Wybierz inną
EBOOK: Biblia Inwestowania + Nawyki 2.0 + Biblia Inwestowania
168 zł
baner mapa mysli biblia

U nas zawsze dostajesz więcej

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. 

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)