MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
  FAQ  

 

JAK SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ?

Najszybciej uzyskasz odpowiedź i załatwisz swoją sprawę kontaktując się z nami poprzez wiadomość email na kontakt@expertia.com.pl. Na 95% wiadomości odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego.

 

CZY WYSYŁACIE KSIĄŻKI ZA GRANICĘ?

Tak, wysyłamy! Obecnie możesz zamówić wysyłkę do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz niektórych innych krajów poza Europą. Lista krajów jest widoczna na ostatnim etapie składania zamówienia. Obecnie w związku z Brexitem i skomplikowaniem wymogów dotyczących wysyłek, wysyłka do Wielkiej Brytanii jest niemożliwa. Czekamy na rozwój sytuacji na granicy.

 

CZY SPRZEDAJECIE VOUCHERY NA PREZENT?

Tak, sprzedajemy vouchery podarunkowe w eleganckim opakowaniu. Żeby zamówić voucher prezentowy KLIKNIJ TUTAJ.

 

CZY MAPY MYŚLI I WIDEO OMÓWIENIA DOSTĘPNE SĄ DO KAŻDEJ KSIĄŻKI?

Tak, docelowo do każdej naszej książki dodamy Mapy Myśli i Wideo omówienia. Jeśli jednak przy którejś z książek w opisie bonusy nie są oznaczone, oznacza to, że bonusowe materiały do niej są jeszcze w trakcie przygotowywania. Kupując książkę wcześniej, gdy tylko będą gotowe bonusy, otrzymasz od nas osobną wiadomość e-mail z dostępem do nich. 

 

ILE CZASU TRWA DOSTAWA?

Jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 11, wysyłka nastąpi jeszcze tego samego dnia roboczego. W innym przypadku wyślemy paczkę w następnym dniu roboczym.

Czas dostawy w zależności od jej metody wynosi średnio 1-2 dni robocze. W przypadku przesyłek zagranicznych czas ten może wydłużyć się nawet do 2 tygodni.

 

CZY WYSTAWIACIE FAKTURY?

Oczywiście! Jeśli potrzebujesz faktury, poinformuj nas o tym zaznaczając odpowiednią opcję podczas realizacji zamówienia i wpisz poprawne dane swojej firmy.

Fakturę otrzymasz po kilku minutach od dokonania płatności.

 

CZY SPRZEDAJECIE EBOOKI?

Obecnie ebooki są do kupienia tylko do książek, których jesteśmy wydawcami i wyłącznie w pakiecie wraz z książką w wersji papierowej. Informacja, czy do danej książki jest dostępny ebook, dostępna jest na stronie produktu.

 

NIE OTRZYMAŁEM PARAGONU W PRZESYŁCE

Wszelkie dowody sprzedaży takie, jak faktury i paragony dostarczamy elektronicznie. Nie dołączamy papierowego potwierdzenia do przesyłek. Gdybyś nie mógł znaleźć faktury w swojej skrzynce mailowej, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.

 

NIE OTRZYMAŁEM OBIECANYCH BONUSÓW

Bonusy w postaci map myśli lub wideo omówienia wysyłamy mailem chwilę po zakupie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej wiadomości, skontaktuj się z nami. Pomożemy! 🙂

Przed napisaniem sprawdź jedynie, czy bonusy zostały oznaczone w opisie produktu. Docelowo każda książka w naszym wydawnictwie będzie je posiadała, jednak nie do wszystkich produktów są one już gotowe. Jeśli kupiłeś produkt jeszcze przed stworzeniem bonusów, otrzymasz je od nas zupełnie bezpłatnie w osobnej wiadomości e-mail, gdy tylko będą gotowe.

 

CZY MAM PRAWO DO ZWROTU?

Jak najbardziej. Masz prawo zwrotu do 14 dni od momentu odebrania przesyłki. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, napisz do nas wiadomość informującą o Twojej decyzji na kontakt@expertia.com.pl oraz odeślij produkt wraz z kartką w środku, że jest to „zwrot dla Wydawnictwa Expertia” na adres:

IMKER ul. Szczebrzeska 55a, 22-400 Zamość, tel. 882 701 229.

Pieniądze zwrócimy na konto w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.

 

CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE?

Tak, obsługujemy także możliwość zapłacenia przy kurierze. 🙂

 

CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ PRZELEWEM ZWYKŁYM?

Oczywiście. Naszym pośrednikiem płatności jest firma „Przelewy24″, która oferuje możliwość płatności za pośrednictwem karty kredytowej lub za pomocą tradycyjnego przelewu. Dokładny numer konta do wpłaty znajdziesz na stronie systemu transakcyjnego.

 

NA JAKI NUMER KONTA MOGĘ WYSŁAĆ DOPŁATĘ DO ZAMÓWIENIA?

Numer naszego konta firmowego prowadzony jest w T-Mobile Usługi Bankowe. Jego numer to: 50 2490 1044 0000 4200 9172 3397.

 

CZY MOGĘ PROSIĆ O KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ?

Ze względu na dużą ilość zamówień byłoby to fizycznie niemożliwe. 🙁 Czasem oferujemy książki z autografem. Jeśli tak jest, odpowiednia informacja jest zamieszczona w opisie.

 

KIM SĄ ZAŁOŻYCIELE WYDAWNICTWA?

Pasjonatami rozwoju osobistego i biznesowego, którzy całe swe serce wkładają w dzielenie się wiedzą. Tworzymy obecnie najszybciej rozwijający się kanał biznesowy na polskim YouTube. Zobacz nasz kanał na YouTube tutaj.

Znajdziesz na nim wywiady z prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach, milionerami, a także miliarderami.

Twórcy Expertia.com.pl:

 

karol chojnacki kwadrat

Karol Chojnacki

maciej wieczorek kwadrat

Maciej Wieczorek

kacper bisanz kwadrat

Kacper Bisanz

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk