Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
  FAQ  

 

JAK SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ?

Najszybciej uzyskasz odpowiedź i załatwisz swoją sprawę kontaktując się z nami poprzez wiadomość email na kontakt@expertia.com.pl. Na 95% wiadomości odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego.


CZY WYSYŁACIE KSIĄŻKI ZA GRANICĘ?

Tak, wysyłamy! Obecnie możesz zamówić wysyłkę do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz niektórych innych krajów poza Europą. Lista krajów jest widoczna na ostatnim etapie składania zamówienia.

 

ILE CZASU TRWA DOSTAWA?

Jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 12, wysyłka nastąpi jeszcze tego samego dnia roboczego. W innym przypadku wyślemy paczkę w następnym dniu roboczym.

Czas dostawy w zależności od jej metody wynosi średnio 1-2 dni robocze. W przypadku przesyłek zagranicznych czas ten może wydłużyć się nawet do 2 tygodni.

 

CZY WYSTAWIACIE FAKTURY?

Pewnie! 🙂 Jeśli potrzebujesz faktury, poinformuj nas o tym zaznaczając odpowiednią opcję podczas realizacji zamówienia i wpisz poprawne dane swojej firmy.

Fakturę otrzymasz po kilku minutach od dokonania płatności.

 

CZY SPRZEDAJECIE EBOOKI?

Obecnie ebooki są do kupienia tylko do książek, których jesteśmy wydawcami i wyłącznie w pakiecie wraz z książką w wersji papierowej. Informacja, czy do danej książki jest dostępny ebook, dostępna jest na naszej stronie z produktami.

 

NIE OTRZYMAŁEM PARAGONU W PRZESYŁCE

Wszelkie dowody sprzedaży takie, jak faktury i paragony dostarczamy Ci elektronicznie, nie dołączamy papierowego potwierdzenia. Gdybyś nie mógł znaleźć ich w swojej skrzynce, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.

 

NIE OTRZYMAŁEM OBIECANYCH BONUSÓW

Bonusy w postaci map myśli lub video omówienia wysyłamy mailem chwilę po zakupie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej wiadomości, skontaktuj się z nami. Pomożemy! 🙂

 

CZY MAM PRAWO DO ZWROTU?

Jak najbardziej. Masz prawo zwrotu do 14 dni od momentu odebrania przesyłki. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, napisz do nas wiadomość informującą o Twojej decyzji na kontakt@expertia.com.pl oraz odeślij produkt wraz z kartką w środku, że jest to „zwrot dla Wydawnictwa Expertia” na adres:

Imker logistyka, ul. Kilińskiego 84B, 22-400 Zamość.

Pieniądze zwrócimy na konto w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.

 

CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE?

Tak, obsługujemy także możliwość zapłacenia przy kurierze. 🙂

 

CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ PRZELEWEM ZWYKŁYM?

Oczywiście. Naszym pośrednikiem płatności jest firma „Przelewy24″, która oferuje możliwość płatności za pośrednictwem karty kredytowej lub za pomocą tradycyjnego przelewu. Dokładny numer konta do wpłaty znajdziesz na stronie systemu transakcyjnego.

 

NA JAKI NUMER KONTA MOGĘ WYSŁAĆ DOPŁATĘ DO ZAMÓWIENIA?

Nasz firmowy numer konta prowadzony jest w MBank. Jego numer to: 76 1140 2004 0000 3202 8038 6321

 

CZY MOGĘ PROSIĆ O KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ?

Ze względu na dużą ilość zamówień byłoby to fizycznie niemożliwe. 🙁 Czasem oferujemy książki z autografem. Jeśli tak jest, odpowiednia informacja jest zamieszczona w opisie.

 

JAK SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ?

Możesz napisać do nas mail na kontakt@expertia.com.pl. Z reguły odpowiadamy następnego dnia roboczego, w wyjątkowych sytuacjach do 2 dni.

 

KIM SĄ ZAŁOŻYCIELE WYDAWNICTWA?

Pasjonatami rozwoju osobistego i biznesowego, którzy całe swe serce wkładają w dzielenie się wiedzą. Tworzymy obecnie najszybciej rozwijający się kanał biznesowy na polskim YouTube.

Znajdziesz na nim wywiady z prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach, milionerami, a także miliarderami.

 

Zobacz nasz kanał na YouTube tutaj.

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk