MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Miś Expertuś Oszczędza”
MAPY MYŚLI

Poznaj Misia Expertusia, który uczy się, że oszczędzanie może być dziecinnie łatwe. Może też być jednocześnie zabawą i nauką, które zaangażują całą rodzinę.

Nikt nie rodzi się z umiejętnością oszczędzania, dlatego trzeba ją wyćwiczyć – najlepiej już od najmłodszych lat. Dzięki książeczce „Miś Expertuś oszczędza” pokażesz swojemu dziecku, jak mądrze oszczędzać i samodzielnie odkładać pieniądze na swoje marzenia.
39 zł
Historia o tym jak nauczyć się oszczędzać

O czym jest ta książka?

Książka „Miś Expertuś oszczędza” to opowieść o małym niedźwiadku, który ma pragnienia, takie jak wszystkie dzieci w jego wieku.

Chce mieć nową zabawkę, bo ma ją jego przyjaciel. Chce mieć nową kolekcję kart, bo wszyscy ją mają. Chce w końcu móc sobie kupić przepyszne lody, bo po prostu ma na nie ochotę.

Niestety jego niewielkie oszczędności z kieszonkowego i prezentów urodzinowych szybko topnieją, a rodzice muszą liczyć się z domowymi wydatkami, więc Expertuś szuka innych sposobów na zdobycie pieniędzy.

Na szczęście poznaje mądrego duszka Guldena, który nie tylko uczy go sztuki oszczędzania, ale również pokazuje, że niektóre pragnienia są tylko…zachciankami. Dzięki temu Miś Expertuś zaczyna szanować wartość pieniędzy i poznaje różne sposoby ich zdobywania.

I chociaż na jego drodze pojawiają się różne pułapki i drogi na skróty (np. pożyczki), to mały Miś spełnia w końcu swoje marzenie. A w zasadzie to kilka z nich, ponieważ w międzyczasie uczy się dostrzegać różne ciekawe możliwości.

 

Mis oszczedza
Naucz swoje dziecko szanowania pieniędzy
PREZENT mis oszczedza kwadrat 1

Czego uczy ta książka?

Jak sama nazwa wskazuje, książka „Miś Expertuś oszczędza” uczy oszczędzania.

Jednak jest to temat rzeka, a oszczędzać można na wiele sposobów. Odkładanie pieniędzy do skarbonki? To zna pewnie wiele dzieci, ale czy wiesz, że Twoja pociecha może również robić mądre zakupy, a nawet właściwie korzystać z domowego budżetu?

I chociaż na pierwszy rzut oka brzmi to skomplikowanie, to z Misiem Expertusiem każde dziecko dowie się, jak łatwo znaleźć dodatkowe pieniądze na swoje małe marzenia.

Co więcej, na podstawie różnych historii, dzieci mogą poznać niebezpieczeństwa związane z zadłużaniem się oraz zrozumieć, że swoje pragnienia można spełnić na różne sposoby.

 

Umiejętność Twojego dziecka, która zaprocentuje

Czym wyróżnia się ta książka?

Nigdy nie jest za wcześnie na edukację finansową.

Szczególnie gdy jest ona podana w formie ciekawych historyjek dla najmłodszych.

I książka „Miś Expertuś oszczędza” właśnie taka jest. Tutaj nauka miesza się z zabawą, dzięki czemu dzieci szybciej uczą się, jaką wartość mają pieniądze. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ w książce znajdziesz także „MIŚje specjalne”, dzięki którym najmłodsi nie tylko lepiej zrozumieją przesłanie płynące z opowieści, ale również utrwalą sobie zdobytą wiedzę.

Dzięki temu książka „Miś Expertuś oszczędza” nie jest kolejną bajką dla najmłodszych, lecz wartościową nauką, którą zaprocentuje w przyszłości.

 

MIs osczedza mysz kwadrat
Najlepsza inwestycja w rozwój Twojego dziecka
mis ekspertus oszczedza
lista mis oszczedza
Parametry
O autorze

AUTOR:

Tomasz Krupa

Na początku chciał zostać fizykiem. Skończył dwie uczelnie wyższe, a na swoim koncie ma też bycie leśnikiem, chroniącym piękną polską przyrodę.

Obecnie poświęca się pasji, jaką jest pisanie książek. Po swoich doświadczeniach zawodowych stwierdził, że jedną z najważniejszych umiejętności w życiu jest bycie zaradnym i przedsiębiorczym. 

Brakowało mu odpowiednich książek, które uczyłyby dzieci takich postaw już od najmłodszych lat. Dlatego stworzył całą serię przygód i magicznych historii, które w zabawny i przystępny sposób wprowadzają młodych czytelników w tajniki inteligencji finansowej.

Wybierz pakiet
Książka
Miś Expertuś Oszczędza
39 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Miś Expertuś Oszczędza
88 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Miś Expertuś Oszczędza
Wielka Wyprawa Felicii
Maskotka „Miś Expertuś”
127 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk