Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
„Szkoła Latania”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie znajduje się granica pomiędzy tym, co możliwe i niemożliwe? Odpowiedź może Cię zaskoczyć, dlatego warto jej poszukać.

 

Książka „Szkoła Latania” to powieść nie tylko młodzieży, ale też dla dorosłych. Pomoże odpowiedzieć Ci na to pytanie i pokaże, że niemożliwe nie istnieje. I chociaż jest to książka o przedsiębiorczości i zarabianiu pieniędzy, to jest to także opowieść o spełnianiu marzeń. Nawet tych – wydawałoby się – nierealnych.
49 zł

O czym jest ta książka?

Niewielka szkoła we wschodniej Polsce i grupka przyjaciół. Tajemnicza osada i jej tajemniczy mieszkańcy. W tle pandemia, pierwsze biznesy, niebezpieczne przygody i codzienne przeszkody, z którymi muszą zmagać się młodzi przedsiębiorcy.

„Szkoła Latania” to powieść dla młodzieży i dorosłych, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Młodsi czytelnicy dostaną niezwykłą historię, do której chce się wracać. Nastolatkowie dużo akcji, humoru i bohaterów w swoim wieku, z którymi mogą się utożsamiać. Dorośli inspirację do działania i dowód, że nie warto porzucać marzeń i odważnych planów.

A to wszystko w osadzone w polskich realiach, dzięki czemu historia staje się prawdziwsza i bliższa czytelnikowi.

Dla kogo jest i czego uczy ta książka?

Książka „Szkoła Latania” to wielowarstwowa opowieść, która bawi, wzrusza i przede wszystkim uczy.

I to uczy naprawdę wielu rzeczy: przedsiębiorczości, kreatywności, wychodzenia poza utarte schematy oraz dążenia do celu, pomimo kłód rzucanych pod nogi.

Ta historia młodych bohaterów – nastolatków z liceum – pokazuje, że przedsiębiorcy w każdym wieku muszą zmagać się z podobnymi problemami. Jednak ta książka nie jest o problemach, ale o ich rozwiązywaniu, bo każdy, nawet największy problem można rozwiązać z pomocą odwagi, zaradności i przyjaciół.

„Szkoła Latania” mocno podkreśla wartość, jaką mają inni ludzie. Uczy czym jest prawdziwe bogactwo i pokazuje czym jest prawdziwa przedsiębiorczość.

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Książka „Szkoła Latania” to nie tylko przewodnik oswajający młodych ludzi z przedsiębiorczym myśleniem. To przede wszystkim wielowymiarowa historia, którą dobrze się czyta. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na wiek. Jest więc Polska i jej codzienne realia.

Jest pandemia i urzędnicy. Są ustawy i regulaminy. Jednak największą siłą tej książki jest pokazanie, że w takiej rzeczywistości można działać, zarabiać i rozwijać swoje biznesowe pomysły.

Jak przystało na powieść dla młodzieży, nie ma tu przemówień, wykładów ani wykresów. Są za to dialogi, akcja, humor i bohaterowie, których da się lubić. W “Szkole Latania” realizm i niezwykłość tworzą wyjątkowe połączenie.

Ale o tym najlepiej przekonać się osobiście. Książka „Szkoła Latania” to wielowarstwowa opowieść, która bawi, wzrusza i przede wszystkim uczy.

Parametry

Odpowiednia dla starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

O autorze
martin lechowicz

Martin Lechowicz

Pisarz, publicysta, podcaster, bard.

Autor popularnych w internecie piosenek, twórcą wielu internetowych serwisów edukacyjno-rozrywkowych, w tym wolnościowego radia KonteStacja.

Najdłużej publikujący polskojęzyczny podcaster. Specjalista w mówieniu prostym językiem o skomplikowanych sprawach.

Miłośnik wolności, wielbiciel ironii, baron Sealandii.
Wybierz pakiet
Książka
Szkoła Latania
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Szkoła Latania
88 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Szkoła Latania
Miś Expertuś Oszczędza
Wielka Wyprawa Felicii
127 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk