Fragment Książki
TWARDA OPRAWA
Tomasz Krupa

Miś Expertuś Oszczędza

Poznaj Misia Expertusia, który uczy się, że oszczędzanie może być dziecinnie łatwe. Może też być jednocześnie zabawą i nauką, które zaangażują całą rodzinę.

Nikt nie rodzi się z umiejętnością oszczędzania, dlatego trzeba ją wyćwiczyć – najlepiej już od najmłodszych lat. Dzięki książeczce „Miś Expertuś oszczędza” pokażesz swojemu dziecku, jak mądrze oszczędzać i samodzielnie odkładać pieniądze na swoje marzenia.

Historia o tym jak nauczyć się oszczędzać

O czym jest ta książka?

Książka dla dzieci „Miś Expertuś oszczędza” to opowieść o małym niedźwiadku, który ma pragnienia, takie jak wszystkie dzieci w jego wieku.

Chce mieć nową zabawkę, bo ma ją jego przyjaciel. Chce mieć nową kolekcję kart, bo wszyscy ją mają. Chce w końcu móc sobie kupić przepyszne lody, bo po prostu ma na nie ochotę.

Niestety jego niewielkie oszczędności z kieszonkowego i prezentów urodzinowych szybko topnieją, a rodzice muszą liczyć się z domowymi wydatkami, więc Expertuś szuka innych sposobów na zdobycie pieniędzy.

Na szczęście poznaje mądrego duszka Guldena, który nie tylko uczy go sztuki oszczędzania, ale również pokazuje, że niektóre pragnienia są tylko…zachciankami. Dzięki temu Miś Expertuś zaczyna szanować wartość pieniędzy i poznaje różne sposoby ich zdobywania.

I chociaż na jego drodze pojawiają się różne pułapki i drogi na skróty (np. pożyczki), to mały Miś spełnia w końcu swoje marzenie. A w zasadzie to kilka z nich, ponieważ w międzyczasie uczy się dostrzegać różne ciekawe możliwości.

Mis oszczedza

Naucz swoje dziecko szanowania pieniędzy

Czego uczy ta książka?

Jak sama nazwa wskazuje, książka „Miś Expertuś oszczędza” uczy oszczędzania. Najlepsze książki dla dzieci, to książki ciekawe i praktyczne. Miś Expertuś Oszczędza należy do tego grona. 

Jednak jest to temat rzeka, a oszczędzać można na wiele sposobów. Odkładanie pieniędzy do skarbonki? To zna pewnie wiele dzieci, ale czy wiesz, że Twoja pociecha może również robić mądre zakupy, a nawet właściwie korzystać z domowego budżetu?

I chociaż na pierwszy rzut oka brzmi to skomplikowanie, to z Misiem Expertusiem każde dziecko dowie się, jak łatwo znaleźć dodatkowe pieniądze na swoje małe marzenia.

Co więcej, na podstawie różnych historii, dzieci mogą poznać niebezpieczeństwa związane z zadłużaniem się oraz zrozumieć, że swoje pragnienia można spełnić na różne sposoby.

whatis1

Umiejętność Twojego dziecka, która zaprocentuje

Czym wyróżnia się ta książka?
Nigdy nie jest za wcześnie na edukację finansową.

Szczególnie gdy jest ona podana w formie ciekawych historyjek dla najmłodszych.

I książka „Miś Expertuś oszczędza” właśnie taka jest. Tutaj nauka miesza się z zabawą, dzięki czemu dzieci szybciej uczą się, jaką wartość mają pieniądze. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ w książce znajdziesz także „MIŚje specjalne”, dzięki którym najmłodsi nie tylko lepiej zrozumieją przesłanie płynące z opowieści, ale również utrwalą sobie zdobytą wiedzę.

Dzięki temu książka „Miś Expertuś oszczędza” nie jest kolejną bajką dla najmłodszych, lecz wartościową nauką, którą zaprocentuje w przyszłości.

I8A5014

Kolejna przygoda Misia Expertusia to książka uniwersalna, z której skorzystają zarówno młodzi, jak i trochę starsi czytelnicy. Wbrew powszechnej opinii, można uczyć się języków obcych w każdym wieku – trzeba tylko wiedzieć jak.

Każdy kolejny rozdział wprowadza nową technikę, a MIŚje specjalne pomagają zastosować daną metodę w życiu. Dzięki temu nie jest to książka, której treść można zaraz zapomnieć, a skuteczny poradnik nauki.

Twoje dziecko nie przepada za wkuwaniem obcych słówek? Miś Expertuś też tego nie lubi, ale dzięki pomocy mądrych przyjaciół, znalazł dużo lepsze sposoby. I co najważniejsze – dużo skuteczniejsze.

Przeczytaj tę książkę razem z dzieckiem, bo i Ty możesz skorzystać z przedstawionych metod (niektóre wymagają tylko kilku minut dziennie). A nauka w rodzinnym gronie będzie jeszcze przyjemniejsza.

Najlepsza inwestycja w rozwój Twojego dziecka

mis ekspertus oszczedza
lista mis oszczedza

O autorze

Tomasz Krupa

Na początku chciał zostać fizykiem. Skończył dwie uczelnie wyższe, a na swoim koncie ma też bycie leśnikiem, chroniącym piękną polską przyrodę.

Obecnie poświęca się pasji, jaką jest pisanie książek. Po swoich doświadczeniach zawodowych stwierdził, że jedną z najważniejszych umiejętności w życiu jest bycie zaradnym i przedsiębiorczym. 

Brakowało mu odpowiednich książek, które uczyłyby dzieci takich postaw już od najmłodszych lat. Dlatego stworzył całą serię przygód i magicznych historii, które w zabawny i przystępny sposób wprowadzają młodych czytelników w tajniki inteligencji finansowej.

toasz krupa

Zobacz zwiastun

okladka miś expertuś oszczędza

Parametry książki

Rok wydania

2021

Wydawnictwo

Expertia

Autor książki

Tomasz Krupa

Oprawa

Twarda oprawa

Ilość stron

Ilość stron: 110

Sugerowany wiek dziecka:

5-10 lat​

Wybierz pakiet

Książka
okladka miś expertuś oszczędza
Miś Expertuś Oszczędza
39 
Zestaw I
okladka miś expertuś oszczędza
baner okladkaproduktu puzzleWybierz inną
Miś Expertuś Oszczędza + Puzzle z bohaterami naszych bajek
74 zł
Zestaw II
okladka miś expertuś oszczędza
baner okladkaproduktu puzzleWybierz inną
mis expertus 3Wybierz inną
Miś Expertuś Oszczędza + Puzzle z bohaterami naszych bajek + Expertuś uczy się języków
113 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.
Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)