E-booki i Audiobooki

icon 1
Mapy myśli i wideo do każdej książki
icon3
Wysyłka w 24h do wszystkich krajów UE
icon 2
Z nami biznes staje się prostszy

Audiobooki

line  Wydania własne

Chcesz słuchać naszych książek w podróży? To możliwe – nasze książki są także dostępne jako audiobooki, więc możesz zdobywać biznesową wiedzę dokładnie w takiej formie, w trakcie wykonywania innych czynności.

E-booki

line  Wydania własne

Chcesz mieć Twoje ulubione książki zawsze pod ręką i czytać je np. na czytniku? To możliwe – nasze książki dostępne są w najpopularniejszych formatach (.mobi, .epub i .PDF), więc możesz zdobywać biznesową wiedzę dokładnie w takiej formie, w jakiej najbardziej lubisz.

E-booki & Audiobooki

Audiobooki i e-booki zdobywają coraz większą popularność, dlatego nie mogło zabraknąć ich w ofercie naszego wydawnictwa. Są łatwe w użyciu i praktyczne, więc możesz zabrać je np. w długą podróż. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym, ponieważ nie tylko zdobędziesz nowe umiejętności podczas słuchania lub czytania, ale również umilisz sobie drogę. 

Znajdziesz tutaj e-booki i audiobooki naszych autorskich książek o biznesie, marketingu, zarządzaniu czasem i inwestowaniu pieniędzy. Wierzymy, że taka forma przekazywania wiedzy będzie równie skuteczna, jak tradycyjna książka i przyniesie Ci mnóstwo korzyści. 

E-booki możesz pobrać na swój smartfon lub tablet, aby mieć je zawsze pod ręką. Z kolei audiobooka odsłuchasz za pomocą naszej specjalnej platformy – wygodnej, nowoczesnej i dopasowanej do Twoich potrzeb. 

Możesz wybrać dogodny dla siebie format, dzięki czemu łatwo wpasujesz go w swoją codzienną rutynę. Jesteśmy pewni, że audiobooki i e-booki pomogą Ci rozwinąć Twój biznes, tak jak ich pierwowzory, czyli papierowe książki, które pomogły wielu naszym czytelnikom. 

Będziemy stale dodawać nowe tytuły, więc zawsze znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

171 1 1b

Bezpłatny kurs

Odbierz 10 filmów z najlepszymi strategiami pozyskiwania klientów
do Twojej firmy

Przewiń do góry