Drogi przyjacielu

Znajdujesz się na stronie wydawnictwa założonego przez prawdziwych pasjonatów wdrażania praktycznej wiedzy biznesowej i jednocześnie multi-przedsiębiorców.

Naszą misją jest tworzenie najlepszych książek biznesowych dostępnych w Polsce. Możesz czytać je dokładnie tak, jak instrukcję obsługi i po kolei wdrażać zdobytą wiedzę do Twojego biznesu.

Znajdziesz w nich 100% praktyki!

Każda książka, jaką tu znajdziesz, jest przez nas sprawdzona, przetestowana i dogłębnie przeczytana:) Wszystko po to, abyś miał pewność, że uczysz się od ludzi najlepszych w swoich dziedzinach.

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

Będzie nam bardzo miło, jeśli polecisz nas swoim znajomym, np. na Facebooku. Nasz fanpage znajdziesz klikając tutaj.

Koniecznie sprawdź też nasz kanał na YouTube, gdzie przeprowadzamy wywiady z najlepszymi przedsiębiorcami w Polsce i na świecie. Są to milionerzy, a czasem nawet i MILIARDERZY! Zobacz nasz kanał klikając tutaj. Możemy też poznać się osobiście w Social Mediach

Założycielami Wydawnictwa Expertia są:

karol chojnacki 1

Karol Chojnacki

maciej wieczorek 1

Maciej Wieczorek

kacper bisanz 1

Kacper Bisanz

Co wyróżnia nasze Wydawnictwo?

mapymysli

Mapy myśli i wideo omówienie
do każdej książki

Do każdej naszej książki otrzymasz Mapę Myśli i Wideo omówienie, z których pomocą będziesz mógł łatwo i w przyjemny sposób powtórzyć ich treść. Te dodatkowe materiały przygotowujemy samodzielnie, dlatego otrzymasz je wyłącznie w naszym wydawnictwie.

unikalne

Unikalne tytuły
tylko u nas

W ofercie wydawnictwa biznesowego Expertia posiadamy nie tylko książki gości programu „Expert w Bentleyu", ale też własne produkty, takie jak książki dostępne wyłącznie u nas, innowacyjny portfel z ananasa, czy gry biznesowe.

wciazz 1

Wciąż rosnąca społeczność
przedsiębiorców

Wydawnictwo biznesowe Expertia to nie tylko produkty, ale przede wszystkim społeczność! Społeczność ludzi, dla których rozwój biznesu i osobisty idzie ze sobą w parze.

wyjatkowa 1

Wyjątkowa kolekcja
książek dla Dzieci

Naucz swoje Dzieci przedsiębiorczego podejścia do życia. To właśnie u nas znajdziesz kolekcję niezwykłych przygód, które wprowadzą Twoje Dziecko w świat finansów i inteligencji finansowej.

wylacznie 1

Wyłącznie sprawdzone
książki i ... chomik;)

Czytaj wartościowe biznesowe książki i wdrażaj poznaną wiedzę w życie. Po zamówieniu naszych produktów otrzymasz wiele niespodzianek, w tym także poznasz... naszego chomika. 🙂

wysylka 1

Wysyłka w 24h
do wszystkich krajów UE

Wiemy, jak ważna jest szybkość dostawy. Dlatego wszystkie produkty zamówione na naszej stronie wysyłamy maksymalnie w 24 godziny i możesz je zamówić do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Zamówienia złożone przed godziną 11:00 w dni robocze realizujemy jeszcze tego samego dnia!

program 1

Program
„Expert w Bentleyu"

Na stronie wydawnictwa biznesowego Expertia znajdziesz nie tylko nasze własne produkty niedostępne nigdzie indziej, ale też książki gości naszego programu na YouTube „Expert w Bentleyu". Tylko u nas otrzymasz je w pakiecie z Wideo omówieniem i Mapami myśli.

171 1 1b

Bezpłatny kurs

Odbierz 10 filmów z najlepszymi strategiami pozyskiwania klientów
do Twojej firmy