MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Expertuś wdraża nawyki”

Po ogromnym sukcesie pierwszej części przygód Misia Expertusia, czas na kolejną książkę z tej serii. Tym razem mały niedźwiadek idzie o krok dalej i uczy się kilku rzeczy naraz.

Nauka w szkole, pomoc w domowych obowiązkach, czytanie, zdrowsze jedzenie – to nawyki, które trzeba wyćwiczyć. Dlatego pokaż Twojemu dziecku, jak to zrobić umiejętnie i podaruj mu książkę „Expertuś wdraża nawyki”.
39 zł
Niesamowita historia Misia Ekspertusia

O czym jest ta książka?

Czy znasz jedną z flagowych pozycji w naszym wydawnictwie, czyli książkę Macieja Wieczorka pod tytułem „Nawyki 2.0”? Jeśli tak, to wystarczy stwierdzić, że „Expertuś wdraża nawyki” to jej wersja mini przeznaczona dla dzieci.

Ta książka dla dzieci uczy prawdopodobnie najważniejszej umiejętności na świecie. Takiej, na której opierają się wszystkie cele i plany, ale także większość codziennego życia – i to nie tylko najmłodszych, ale osób w każdym wieku.


miś expertuś nawyki 2
Najważniejsza umiejętność na świecie
notes

Co to za umiejętność?

 Umiejętność wprowadzania nawyków.

Systematyczne odrabianie zadań, ograniczenie czasu spędzanego przy grach komputerowych, zdrowe jedzenie, rozwijanie pasji, uczęszczanie na dodatkowe zajęcia – to wszystko nawyki. Nawykami są także długie spanie, ciągłe wpatrywanie się w telefon, brak ruchu i bałaganiarstwo. Z tym że są to nawyki niechciane i utrudniające życie.

Na szczęście Twoje dziecko może się ich pozbyć, a w ich miejsce wprowadzić nowe. Co ważne, może to zrobić raz i porządnie, dzięki czemu zostaną z nim na długo. 

Wystarczy, że nauczy się zastępować złe przyzwyczajenia dobrymi. A w tej drodze jego nauczycielem będzie Miś Expertuś, który także ma co zmieniać, bo od ostatniej przygody przybyło mu kilka kilogramów (za dużo słodyczy i brak ruchu okazały się zgubne), spędza za zbyt wiele godzin przed komputerem i zapomina o myciu rączek.

Ale Miś dowie się, jak więcej ćwiczyć, mniej grać i zdrowiej jeść. A Twoje dziecko dowie się tego razem z nim.

Niech Twoje dziecko zmieni nawyki na lepsze

Czego uczy ta książka?

Ta książka NIE pokazuje krok po kroku, jak wprowadzić konkretny nawyk, bo to byłoby bez sensu. Nawyków jest przynajmniej tyle, ile osób na świecie. A prawdopodobnie jeszcze więcej, ponieważ każdy z nas ma ich od kilku do kilkudziesięciu.

Także Twoje dziecko. Czy wstaje chętnie do szkoły, czy musisz je siłą wyciągać z łóżka? Krzywi się na widok zielonych dodatków do obiadu, a może samo sięga po warzywa i owoce? W wolnym czasie siedzi zamknięte w pokoju i godzinami gra w gry na konsoli, a może pochłania książki jedna za drugą?

Przykłady można mnożyć w nieskończoność, bo w zasadzie cały dzień składa się z różnych nawyków. Warto więc zadbać o to, aby były jak najlepsze.

I tego właśnie uczy książka dla dzieci „Expertuś wprowadza nawyki”. Uczy, jak to zrobić mądrze, skutecznie i z przyjemnością. Małymi, ale pewnymi krokami. I to bez względu na cel, który ma być osiągnięty.

Z Misiem Twoje dziecko nauczy się języka, porządku, wprowadzi zdrowe produkty do swoich posiłków, zacznie spędzać czas na świeżym powietrzu i wiele, wiele więcej.

sowa
Czym wyróżnia się ta książka?

Na rynku z pewnością znajdziesz książki edukacyjne dla dzieci, które pokazują, jak nauczyć się jakiejś umiejętności. No właśnie…jakiejś.

Zazwyczaj jest tak, że jedna książka to jedna umiejętność/jeden nawyk. Ale nie w przypadku Misia Expertusia.

„Expertuś wprowadza nawyki” to książka – nie boimy się tego określenia – wielowymiarowa. Jest niczym pierwsza kostka w dominie, od której wszystko się zaczyna. Pokazuje, jak nabyć DOWOLNY nawyk i jak pozbyć się tych szkodliwych.

Twoje dziecko i Expertuś uczą się wspólnie, że nie trzeba mieć silnej woli i motywacji. I dzięki temu zmieniają swoje nawyki, a wraz z nimi swoje życie. Nawet wtedy, gdy początkowy cel wydawał się trudny do osiągnięcia.

„Expertuś wprowadza nawyki” może być najważniejszą książką, jaką przeczyta Twoje dziecko.

 

Najlepsza inwestycja w rozwój Twojego dziecka
miś expertuś nawyki 3
miś expertuś nawyki 1
Parametry
O autorze

AUTOR:

Tomasz Krupa

Na początku chciał zostać fizykiem. Skończył dwie uczelnie wyższe, a na swoim koncie ma też bycie leśnikiem, chroniącym piękną polską przyrodę.

Obecnie poświęca się pasji, jaką jest pisanie książek. Po swoich doświadczeniach zawodowych stwierdził, że jedną z najważniejszych umiejętności w życiu jest bycie zaradnym i przedsiębiorczym. 

Brakowało mu odpowiednich książek, które uczyłyby dzieci takich postaw już od najmłodszych lat. Dlatego stworzył całą serię przygód i magicznych historii, które w zabawny i przystępny sposób wprowadzają młodych czytelników w tajniki inteligencji finansowej.

Wybierz pakiet
Książka
Expertuś wdraża nawyki
39 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Expertuś wdraża nawyki
78 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Expertuś wdraża nawyki
Monte, przyjaciel bez granic
Miś Expertuś Oszczędza
117 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk