MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„138”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

To miała być zwykła książka o biznesie... a powstało arcydzieło, dzięki któremu wyprzedzisz swoją konkurencję o dłuuugie lata!

 

Tę książkę powinien mieć KAŻDY przedsiębiorca w Polsce. Na Twoje szczęście, nie każdy będzie ją miał, dzięki czemu Ty możesz się wyróżnić.
69 zł

Zdobądź Super-Moce w walce z konkurencją

“Oto wywar, który daje nadludzką siłę,
kto go wypije, staje się niezwyciężony…
Na jakiś czas oczywiście..”
 
Z tymi słowami druid Panoramiks wręczał Galom puchar z magicznym napojem. Napojem dającym magiczną siłę, dzięki której mogli przeciwstawić się najazdom Rzymian. Jednak kluczowe było stwierdzenie „na jakiś czas”, bo wywar szybko przestawał działać. Chyba że było się Obeliksem, który jako dziecko zaliczył kąpiel w takiej miksturze, co dało mu ponadprzeciętne zdolności.
 

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ ta komiksowa analogia świetnie pokazuje, co się z Tobą stanie po przeczytaniu książki „138” – będziesz niczym Obeliks, który sam jeden mógł przeciwstawić się całej armii Rzymian.

A w Twoim przypadku tą armią jest konkurencja.

Książka „138” to as w rękawie i tajna broń w jednym. I nie ma w tych stwierdzeniach ani grama przesady, bo wiemy, że opisane w niej strategie działają. I to jeszcze jak działają!

138 powodów, dla których warto
przeczytać tę książkę

Istnieje przynajmniej 138 powodów, dla których warto przeczytać tę książkę. A każdy z nich może zupełnie odmienić Twoją firmę lub wznieść ją na całkowicie nowy poziom.

Każdy z tych powodów to unikalna strategia pozyskiwania klientów, a w konsekwencji zwiększenia dochodów w Twojej firmie. I nie jest to chwyt marketingowy, ponieważ WSZYSTKIE sposoby opisane w książce zostały przez nas przetestowane. Co więcej, większość z nich, to nasze autorskie metody, których nie poznasz nigdzie indziej.

Wiemy, że działają, ponieważ zobaczyliśmy to czarno na białym – w wynikach finansowych naszych biznesów. I to pomimo tego, że nieraz działamy w bardzo konkurencyjnych branżach.

Jednak poprzeczka nigdy nie wisi zbyt wysoko, a cel nie jest za daleko. Czasami wszystko, co musisz zrobić, to tylko zmienić technikę wybicia lub sposób poruszania się. I w tej książce pokazujemy Ci, jak to osiągnąć i dajemy Ci skuteczne narzędzia, które to umożliwiają. Zamień buty do chodzenia na odrzutowiec, a szybko zdobędziesz nawet najodleglejszy cel.

Zamiast czytać 10 książek o biznesie, przeczytaj tę  – będziesz mógł wdrażać wiedzę z dnia na dzień, a z pomocą wskazówek zawartych w poszczególnych rozdziałach możesz doskonalić swój biznes każdego dnia.

Ponad 500 stron
samych konkretów
Książka „138” to gigant – zarówno pod względem objętości, jak i wartości, która znajduje się w środku.
 

W biznesie chodzi o liczby, bo to właśnie one świadczą o sukcesie finansowym. Liczby to fakty, które mówią same za siebie. Dlatego właśnie w liczbach pokażemy Ci, co zyskasz, kupując książkę „138”:

Możesz prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą albo zatrudniać setki osób. Możesz działać w biznesie dopiero od wczoraj albo poświęcić mu połowę swojego życia. Możesz planować założenie własnej firmy albo pracować nad marką osobistą. W każdym z tych przypadków musisz wiedzieć, jak pozyskiwać klientów i docierać do coraz to nowych odbiorców, bo to właśnie oni są gwarancją przetrwania i dalszego rozwoju.

A dzięki książce „138” ich pozyskanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Każdy biznes potrzebuje klientów
Firma bez klientów jest jak roślina bez wody – długo nie przetrwa. Brak klientów to straty finansowe, stres, rozgoryczenie i, finalnie, konieczność zamknięcia biznesu.
 
A przecież można, a w zasadzie trzeba inaczej.
 

Dzięki książce „138” nie tylko dowiesz się, jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów, ale także, a może przede wszystkim, jak robić to taniej, szybciej i efektywniej.

Pomyśl już teraz, na co możesz przeznaczyć uzyskane w ten sposób pieniądze oraz czas i kup książkę „138”, dzięki której Twoje wyobrażenia staną się prawdą.

Czy wiedza z tej książki Ci się przyda?

To źle postawione pytanie. Ta wiedza przyda się każdemu przedsiębiorcy! Niezależnie czy po tę książkę sięgnie początkujący przedsiębiorca, czy osoba będąca w ścisłej czołówki najbogatszych polaków. Różnica polega tylko na ilości strategii, które przydadzą się poszczególnym czytelnikom. Początkujący przedsiębiorca być może będzie potrzebował większości z nich, a lider w swojej branży “pożyczy” zaledwie kilka.

 
Masz małą firmę, w której zatrudniasz sam siebie? “138” jest dla Ciebie!
 
Masz największy w swojej branży sklep internetowy? “138” jest dla Ciebie!

 

Prowadzisz firmę i nie masz “138”? To błąd!
Ta książka to szwedzki stół obficie zastawiony przeróżnymi daniami. Jedno “danie” to jedna technika. Książka kosztuje 69 zł, a rozdziałów jest 138, zatem jeden rozdział kosztuje…. 50 groszy.
 
Jaka jest szansa, że chociaż kilka z tych technik nie pomoże Ci w rozwinięciu Twojego biznesu? Oczywiście szansa, jest bliska zeru, ale postanowiliśmy obniżyć ją do faktycznego zera. Jeżeli książka nie spełniłaby Twoich oczekiwań, możesz ją po prostu zwrócić, a my zwrócimy Ci całą wartość zakupu. Masz na to aż 30 dni!
 

Dlaczego dajemy taką możliwość?

 

Mamy aż 3 powody:

1) Wiemy, co sprzedajemy.

Ta książka to esencja. To absolutny hit. Wierzymy, że będziesz zadowolony. Kacper i Karol “jadą po konkretach”. W “138” nie ma miejsca na przydługie opowieści, niesprawdzoną teorię, czy naukowe nudne wywody. 100% praktyki. 

2) To czysty marketing

Gwarancja satysfakcji zwiększa sprzedaż. Piszemy o tym otwarcie, bo przecież właśnie chcesz kupić książkę o marketingu. Jesteśmy spójni i stosujemy różne techniki sprzedaży. Ta jest jedną z nich i opiera się o uczciwe podejście do klienta.

3) Mamy tylko zadowolonych klientów

To nasza idea. Dlatego, jeżeli jakimś cudem nie dołączyłbyś do ich grona, to zwrot pieniędzy sprawi, że jednak będziesz zadowolony. Nie ma innej opcji.

„138" to pierwsza książka o biznesie
wysłana do ... Stratosfery!
Zobacz wywiady z Autorami „138"
Parametry
O autorze

Kacper Bisanz

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadził firmy z branży IT, reklamowej, szkoleniowej oraz handlowej. Jego pasją są biznes i podróże. Słynie z niezwykle kreatywnego spojrzenia na biznes i otaczający go świat. To właśnie on wymyślił koncepcję programu „Expert w Bentleyu” i wspólnie z Maćkiem Wieczorkiem stworzył zarówno program na YouTubie, jak i wydawnictwo biznesowe Expertia.

Karol Chojnacki Autor

Karol Chojnacki

Zajmuje się marketingiem strategicznym, wcześniej we własnej agencji, obecnie we współpracy z Maciejem Wieczorkiem. Jego kampanie reklamowe wygenerowały już kilka milionów złotych zysku.

W wieku 20 lat zatrudniał 17 pracowników w swoim biznesie stacjonarnym.

Obecnie głównym zajęciem Karola jest rozwój wydawnictwa biznesowego Expertia i platformy edukacyjnej dla przedsiębiorców www.nowoczesnafirma.org, których jest współzałożycielem.

Wybierz pakiet
Książka
138
69 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
138
99 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
138
Biblia Inwestowania
Biznes Planer
207 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk