Fragment Książki
TWARDA OPRAWA
Video omówienie
Mapa Myśli
Maciej Wieczorek

Nawyki 2.0

Po ogromnym sukcesie sprzedażowym książki „48-godzinna doba” prezentujemy kolejną książkę Maćka Wieczorka.

Ponad 400 stron skondensowanej wiedzy. To prawdopodobnie najbardziej kompletna książka o skutecznej zmianie nawyków w Polsce.

whatis1
Zmień swoje życie

dzięki nawykom

wylacznie
Produktywność to

umiejętność korzystania z życia na MAXA!

whatis2
Czas jest cenniejszy,

niż Ci się wydaje

Czy wiesz, że większość postanowień noworocznych powtarza się przez kilka lat? Niektórzy nazywają to nawet „corocznym rytuałem porażki”.

nawyki 2.0 48h doba

To dlatego, że ludzie uwierzyli w DWA KŁAMSTWA, które utrudniają osiągnięcie… czegokolwiek.

Te kłamstwa to: SILNA WOLA i MOTYWACJA.

Jeśli będziesz szukać pokładów motywacji i silnej woli – nigdy nie zmienisz swojego życia. Motywacja trwa zbyt krótko, a silna wola… nie jest silna.

Rozwiązaniem Twojego problemu jest UMIEJĘTNOŚĆ WPROWADZANIA NAWYKÓW.

8X1A0140 scaled 1

Zmień swoje życie dzięki nawykom

Na szczęście wprowadzania nawyków – tak jak wszystkie innego – można się nauczyć i nie będzie przesadą stwierdzenie, że to właśnie ta umiejętność może całkowicie odmienić Twoje życie. 

Dlaczego? Z prostego sposobu – gdy dowiesz się, jak wprowadzać kolejne nawyki do swojego życia, to zaczniesz zmieniać je na lepsze. Wyeliminujesz szkodliwe nawyki, a na ich miejsce wprowadzisz takie, które wywindują jakość Twojego życia na zupełnie nowy poziom.

A to jeszcze nie koniec, ponieważ każdy kolejny nawyk będziesz wprowadzać łatwiej i z większym luzem. W końcu udało Ci się już przetrzeć szlaki i postawić najtrudniejszy krok, więc teraz powinno być już z górki.

Ale żeby tak się stało, to musisz zacząć od samego początku i nauczyć się wprowadzać nawyki. A książka Maćka Wieczorka „Nawyki 2.0” Ci w tym pomoże.

365

O książce

Książka „Nawyki 2.0. Jak zmieniać swoje życie bez silnej woli?” to skondensowana wiedza na temat wprowadzania do swojego życia nawyków. A to właśnie one odpowiadają za wszystkie zmiany oraz realizację celów i marzeń.

Nie wierz w silną wolę i motywację, ponieważ te dwa wymysły nie tylko nie pomagają w osiąganiu swoich założeń, ale wręcz w nich przeszkadzają. Tak, przeszkadzają, ponieważ silna wola wyczerpuje Twoją energię, bo musisz się zmuszać do zrobienia danej czynności, a motywacja trwa zbyt krótko, aby móc z nią cokolwiek osiągnąć.

Jeśli będziesz liczyć tylko na silną wolę i motywację, to utkniesz w jednym miejscu na zawsze. No być może zrobisz krok do tyłu, ale nic więcej.

Zamiast tego naucz się konsekwentnie i w gruncie rzeczy łatwo wprowadzać nawyki do swojego życia, a dzięki temu:

checkmm

zadbasz o swoje zdrowie,

checkmm

zbudujesz szczęśliwe związki,

checkmm

osiągniesz sukces w życiu zawodowym i prywatnym,

checkmm

zrealizujesz pasje,

checkmm

zmienisz dowolny element swojego życia.

I nie ma w tym żadnej przesady, bo to właśnie z nawyków składa się nasze życie, więc warto zadbać o to, aby nam służyły jak najlepiej.
whatis1

Ponad 400 stron treści

Książka „Nawyki 2.0” to ponad 400 stron, z których dowiesz się, jak zwiększyć do maksimum szansę na sukces w każdej dziedzinie życia.

Podczas jej czytania będziesz wykonywać zadania, które pokażą Ci całkowicie nowe podejście do realizacji jakichkolwiek celów. Jeśli wykonasz je sumiennie, to masz szansę naprawdę odmienić swoje życie. Wystarczy do tego jednorazowa lektura książki i trochę samozaparcia.

Dodatkowo znajdziesz tutaj również mnóstwo użytecznych porad, co robić w chwilach zwątpienia i w czasie tzw. „gorszych dni” oraz, jak sprawić, aby nowy nawyk stał się w końcu stałym elementem Twojej codzienności.

nawyki 2.0 poziom
cozyskasz

Dowiesz się między innymi:

checkmm

Jak długo wprowadza się nawyk?

checkmm

Jak często można wprowadzać nowe nawyki?

checkmm

Czym jest Zasada Pierwszej Minuty?

checkmm

Czym są Wyzwalacze Nawyków i jak z nich korzystać?

checkmm

Co to jest Wirus Porażki?

checkmm

Jakie są Twoje limity i czy możesz je pokonać?

A to dopiero początek, bo w książce znajdziesz skondensowaną wiedzę autora, który przez lata sam szukał odpowiedzi w książkach, na szkoleniach i ucząc się od innych ekspertów w tej dziedzinie.

Jednak nie jest to wiedza teoretyczna. Wprost przeciwnie – cała treść opiera się na praktyce, bo tylko praktyka może realnie zmienić życie.

Jeśli chcesz zmienić swoje i zacząć żyć na maksimum własnych możliwości, to „Nawyki 2.0” z pewnością Ci w tym pomogą. Przekonaj się o tym sam!

Dlatego już teraz naucz się, jak w przyjemny i bezstresowy sposób wprowadzać nowe nawyki i usuwać stare.

Zobacz zwiastun książki

nawyki 1

Parametry książki

WydawnictwoExpertia
Autor książkiMaciej Wieczorek
Czas trwaniaTwarda oprawa
Ilość stron410

O Autorze

Maciej Wieczorek

Maciej Wieczorek to urodzony przedsiębiorca. Od wielu lat tworzy rozmaite projekty biznesowe.

Możesz znać go między innymi z programu “Expert w Bentley’u” na YouTube, w którym przeprowadza inspirujące wywiady z osobami najlepszymi w swoich dziedzinach.

Gościł m.in. takie osoby jak: ZacharOFF (właściciel Autocentrum), Lech Kaniuk (założyciel Pizzaportal, iTaxi), Rafał Brzoska (twórca Paczkomatów InPost), Phil Konieczny czy Cezary Głuch (Trader21).

Maciej jest autorem kilku innych książek i właścicielem wielu firm, w tym m.in. Instytut Lingwistyki, wydawnictwo biznesowe Expertia.com.pl.

maciej wieczorek 1

Wybierz pakiet

Książka
nawyki 1
Nawyki 2.0
69 
Zestaw I
nawyki 1
48hWybierz inną
Nawyki 2.0 + 48-GODZINNA DOBA
138 zł
Zestaw II
nawyki 1
48hWybierz inną
planer okrągly 1Wybierz inną
Nawyki 2.0 + 48-GODZINNA DOBA + Biznes Planer
207 zł
baner mapa mysli nawyki

U nas zawsze dostajesz więcej

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. 

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)