MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Biznes Planer”

Biznes Planer to najlepsze narzędzie, z którego pomocą zaplanujesz i zrealizujesz swoje cele na najbliższe 6 miesięcy.

 

Dodatkowo poznasz 26 genialnych strategii zarządzania czasem, 26 inspirujących cytatów Expertów w Bentleyu oraz wykonasz wiele rozwojowych ćwiczeń.
69 zł

Każdy przedsiębiorca ma głowę pełną nowych pomysłów. Ten „Biznes Planer" pozwoli Ci nad nimi ZAPANOWAĆ!

Stworzyłem dla Ciebie ten planer, abyś z jego pomocą nabrał odpowiednich nawyków, w szczególnoci nawyk planowania swojego każdego dnia, tygodnia i miesiąca.

Z pomocą tego planera nie tylko nauczysz się odpowiednio zarządzać swoim czasem, ale także dokonasz analizy Twojej produktywności, abyś przeznaczał czas tylko na rzeczy naprawdę w życiu ważne.

To nie jest kolejny kalendarz. Nie ma w nim podziału na konkretne daty, ale znajdziesz podział na poszczególne miesiące, tygodnie i dni. Zyskasz znacznie więcej, niż jedynie możliwość robienia notatek. Planer jest przeznaczony na 6 miesięcy i możesz zacząć korzystać z niego w dowolnym momencie.

Poznasz 26 potężnych technik zarządzania czasem oraz 26 inspirujących cytatów ludzi sukcesu, którzy byli gośćmi w programie „Expert w Bentleyu”.

Po zakończeniu każdego okresu przyjdzie czas na podsumowanie. Sam ocenisz jaką pensję będąc w roli swojego szefa, zapłaciłbyś sobie za dzisiejszy dzień. Dzięki wielu łatwym i szybkim ćwiczeniom będziesz wiedział, co możesz zrobić lepiej każdego następnego dnia.

Ten „Biznes Planer” może okazać się Twoją najlepszą inwestycją w kwestii zarządzania czasem.

Co zyskasz?

Zaplanujesz swoją przyszłość

Z pomocą wielu wartościowych ćwiczeń zbudujesz konkretny plan działania na najbliższe miesiąca i lata. Przy pomocy tego planera znacznie łatwiej będzie Ci go zrealizować.

Zaplanujesz każdy miesiąc, tydzień i dzień

Biznes Planer to nie kalendarz. Nie znajdziesz tu konkretnych dat, ale znajdziesz miejsce na zaplanowanie swojego dnia, tygodnia i miesiąca.

będziesz bardziej produktywny

Po każdym zakończonym okresie podsumujesz go, by wyciągnąć ważne dla siebie wnioski. Wszystko po to, aby kolejnym razem być jeszcze bardziej produktywnym.

Co znajdziesz w środku?

26 Inspirujących Cytatów Expertów w Bentleyu

Każdy nowy tydzień rozpocznie się od inspirującego cytatu jednego z gości programu „Expert w Bentleyu”, abyś mógł zacząć tydzień z wartościowym przemyśleniem. Autorami cytatów są m.in.: Tad Witkowicz, Maciej Wieczorek, Jacek Walkiewicz, Lech Kaniuk i inni.

26 sprawdzonych technik na wyższą produktywność

Przed każdym nowym tygodniem dowiesz się także o nowej sprawdzonej technice zarządzania czasem. Najsłabsza z nich zaoszczędzi Ci kilkadziesiąt godzin, a najpotężniejsza nawet kilkaset godzin rocznie!

poukładasz swoje cele i zaplanujesz zadania

Biznes Planer to nie kalendarz. Nie znajdziesz w nim konkretnych dat, jednak każdy dzień, tydzień i miesiąc ma oddzielną przestrzeń na zaplanowanie.

podsumujesz każdy swój tydzień, miesiąc i dzień

Po skończonym dniu, tygodniu i miesiącu przyjdzie czas na podsumowanie. To czas uczciwej kontroli, czy realizujesz plan zgodnie z założeniami.

poznasz kilkanaście wartościowych ćwiczeń

Biznes Planer to nie tylko plener. To także wiele wartościowych ćwiczeń, które zmieniają myślenie o zarządzaniu czasem, a nawet o biznesie. Wśród nich poznasz m.in. Genialną Strategię Kurta Vonneguta czy Koło Życia.

przeprowadzisz codzienne audyty produktywności

Abyś mógł codziennie stawać się lepszym, warto metodą małych kroków (KAIZEN) codziennie się doskonalić. Dlatego podczas audytów zastanowisz się, co możesz zrobić lepiej już w kolejnym dniu, tygodniu, czy miesiącu.

W środku tego planera znajdziesz znacznie więcej...

Daj się pozytywnie zaskoczyć. 😉

Zobacz humorystyczny zwiastun
O autorze
Karol Chojnacki Autor

Karol Chojnacki

Zajmuje się marketingiem strategicznym, wcześniej we własnej agencji, obecnie we współpracy z Maciejem Wieczorkiem. Jego kampanie reklamowe wygenerowały już kilka milionów złotych przychodu.

W wieku 20 lat zatrudniał 17 pracowników w swoim biznesie stacjonarnym.

Obecnie głównym zajęciem Karola jest rozwój wydawnictwa biznesowego Expertia i platformy edukacyjnej dla przedsiębiorców www.nowoczesnafirma.org, których jest współzałożycielem.

Wybierz pakiet
Książka
Biznes Planer
69 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Biznes Planer
138 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Biznes Planer
Nawyki 2.0
138
207 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk