Nowość
TWARDA OPRAWA
Martin Lechowicz

Szkoła Latania

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie znajduje się granica pomiędzy tym, co możliwe i niemożliwe? Odpowiedź może Cię zaskoczyć, dlatego warto jej poszukać.

Książka „Szkoła Latania” to powieść nie tylko młodzieży, ale też dla dorosłych. Pomoże odpowiedzieć Ci na to pytanie i pokaże, że niemożliwe nie istnieje. I chociaż jest to książka o przedsiębiorczości i zarabianiu pieniędzy, to jest to także opowieść o spełnianiu marzeń. Nawet tych – wydawałoby się – nierealnych.

O czym jest ta książka?

Niewielka szkoła we wschodniej Polsce i grupka przyjaciół. Tajemnicza osada i jej tajemniczy mieszkańcy. W tle pandemia, pierwsze biznesy, niebezpieczne przygody i codzienne przeszkody, z którymi muszą zmagać się młodzi przedsiębiorcy.

„Szkoła Latania” to powieść dla młodzieży i dorosłych, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Młodsi czytelnicy dostaną niezwykłą historię, do której chce się wracać. Nastolatkowie dużo akcji, humoru i bohaterów w swoim wieku, z którymi mogą się utożsamiać. Dorośli inspirację do działania i dowód, że nie warto porzucać marzeń i odważnych planów.

A to wszystko w osadzone w polskich realiach, dzięki czemu historia staje się prawdziwsza i bliższa czytelnikowi.

whatis1

Dla kogo jest i czego uczy ta książka?

Książka „Szkoła Latania” to wielowarstwowa opowieść, która bawi, wzrusza i przede wszystkim uczy.

I to uczy naprawdę wielu rzeczy: przedsiębiorczości, kreatywności, wychodzenia poza utarte schematy oraz dążenia do celu, pomimo kłód rzucanych pod nogi.

Ta historia młodych bohaterów – nastolatków z liceum – pokazuje, że przedsiębiorcy w każdym wieku muszą zmagać się z podobnymi problemami. Jednak ta książka nie jest o problemach, ale o ich rozwiązywaniu, bo każdy, nawet największy problem można rozwiązać z pomocą odwagi, zaradności i przyjaciół.

„Szkoła Latania” mocno podkreśla wartość, jaką mają inni ludzie. Uczy czym jest prawdziwe bogactwo i pokazuje czym jest prawdziwa przedsiębiorczość.

whatis1

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książka „Szkoła Latania” to nie tylko przewodnik oswajający młodych ludzi z przedsiębiorczym myśleniem. To przede wszystkim wielowymiarowa historia, którą dobrze się czyta. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na wiek. Jest więc Polska i jej codzienne realia.

Jest pandemia i urzędnicy. Są ustawy i regulaminy. Jednak największą siłą tej książki jest pokazanie, że w takiej rzeczywistości można działać, zarabiać i rozwijać swoje biznesowe pomysły.

Jak przystało na powieść dla młodzieży, nie ma tu przemówień, wykładów ani wykresów. Są za to dialogi, akcja, humor i bohaterowie, których da się lubić. W “Szkole Latania” realizm i niezwykłość tworzą wyjątkowe połączenie.

Ale o tym najlepiej przekonać się osobiście. Książka „Szkoła Latania” to wielowarstwowa opowieść, która bawi, wzrusza i przede wszystkim uczy.

O autorze

Martin Lechowicz

Pisarz, publicysta, podcaster, bard.
 
Autor popularnych w internecie piosenek, twórcą wielu internetowych serwisów edukacyjno-rozrywkowych, w tym wolnościowego radia KonteStacja.
 
Najdłużej publikujący polskojęzyczny podcaster. Specjalista w mówieniu prostym językiem o skomplikowanych sprawach.
 
Miłośnik wolności, wielbiciel ironii, baron Sealandii.
martin lechowicz
szkola latania okladka 1

Parametry

Ilość stron

290

Oprawa

Twarda oprawa

Sugerowany wiek dziecka:

10+ lat

Odpowiednia dla starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Wybierz pakiet

Książka
szkola latania okladka 1
Szkoła Latania
49 
Zestaw I
szkola latania okladka 1
okladka miś expertuś oszczędzaWybierz inną
Szkoła Latania + Miś Expertuś Oszczędza
88 zł
Zestaw II
szkola latania okladka 1
okladka miś expertuś oszczędzaWybierz inną
felicjaWybierz inną
Szkoła Latania + Miś Expertuś Oszczędza + Wielka Wyprawa Felicii
127 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.
Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)