Goście programu

Expert w Bentleyu

Nazwa naszego wydawnictwa – Expertia – to nie przypadek, ale niejako uzupełnienie działalności na YouTube, gdzie w programie Expert w Bentleyu możesz obejrzeć wywiady z najlepszymi Ekspertami z różnych dziedzin. 

Biznes, przedsiębiorczość, ekonomia, prawo, podatki, zarabianie pieniędzy, motywacja do pracy – w filmach poruszamy wiele tematów, jednak ogranicza nas forma. Na szczęście wiedzę z wywiadów możesz uzupełnić w najlepszy sposób, jaki wymyśliła ludzkość, czyli dzięki czytaniu.

Wielu z gości programu Expert w Bentleyu wydało swoje książki. Książki, które możesz kupić u nas z atrakcyjnymi bonusami w postaci map myśli i wideo-omówieniem. W ten sposób informacje z tekstu zostaną z Tobą na dłużej, a w przypadku konieczności przypomnienia sobie któregoś zagadnienia, możesz szybko zerknąć na mapę myśli, aby odświeżyć pamięć.

Atutem naszej oferty jest łączenie różnych dziedzin, które składają się na sukces w biznesie. A ten sukces można definiować na wiele sposobów, o czym najlepiej świadczą rozmowy z ekspertami. I to właśnie im oddajemy głos.

Chcesz jeszcze lepiej poznać historię naszych gości programu Expert w Bentleyu? A może spodobały Ci się ich pomysły biznesowe, sposób na życie lub porady? Dzięki tym książkom zgłębisz temat jeszcze bardziej. 

 

[product_list cat='20']
laptop png

BEZPŁATNE WIDEO

Odbierz 10 filmów z najlepszymi strategiami
pozyskiwania klientów do Twojej firmy.

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)