Fragment Książki
TWARDA OPRAWA
Tomasz Krupa

KOMIKS: Biznes Krok Po Kroku

Biznes ma wiele twarzy. W tym przypadku prezentujemy Ci jej komiksową odsłonę, w której dobra kreska łączy się z równie dobrą historią. Historią, która mogła się zdarzyć również i Tobie.

Wciągająca akcja to jedno, ale „Biznes krok po kroku” to komiks biznesowy, na łamach którego spotykają się niezwykli bohaterowie, których możesz znać z programu „Expert w Bentleyu”. Każdy z nich przychodzi z konkretną poradą – w końcu to przedsiębiorcy z krwi i kości.

Daj się porwać przygodzie i zobacz,
jak rozkręcić nowy biznes

Piotr Poranek – bohater opowieści – to przedsiębiorca, który już we wczesnym dzieciństwie wiedział, że nie chce mieć nad głową szefa mówiącego mu, co, jak i kiedy ma robić. Samo pragnienie niezależności, a nawet prowadzenie firmy, czasami jednak nie wystarcza. Zwłaszcza gdy życie szykuje trochę niespodzianek.

W tej historii towarzyszysz Piotrowi podczas dwóch przygód. Pierwsza z nich jest w iście hollywoodzkim stylu, druga całkowicie biznesowa. Jak się jednak przekonasz, jedna i druga może być pełna zawirowań. Na szczęście bohater spotyka na swojej drodze ludzi, którzy służą dobrą radą i pomocą.

A to niezwykłe postacie, które z pewnością także rozpoznasz i których porady wdrożysz do swojego życia.

Wskazówki życiowe i biznesowe prosto od Expertów z Bentleya

Piotr Poranek znalazł się w pewnym momencie życia na zakręcie. O to nie jest trudno, gdy życie rzuca kłody pod nogi. Za każdym problemem kryje się jednak rozwiązanie, czasami dość łatwe do przeoczenia. Na szczęście wielu rozwiązań nie trzeba szukać samodzielnie, ponieważ można skorzystać z „gotowców”.

Goście jego bistro to znani Experci od biznesu i spełnionego życia. Każdy z nich przedstawia esencję swojego podejścia w kilku krótkich słowach. Zwięzłość przekazu i jego moc są tutaj kluczowe, ponieważ pozwalają Piotrowi zrobić kolejny krok naprzód. Krok po kroku i zanim się obejrzy to już prowadzi nowy, świetnie prosperujący biznes.

Co najważniejsze, z tych rad Ty także możesz skorzystać – i to bez względu na to, czy dopiero otwierasz biznes, czy już prowadzisz firmę. Czasami wystarczy tylko zmienić kilka elementów, aby wzbić się na zupełnie nowy poziom w zawodowym życiu. A w tej historii znajdziesz kilkadziesiąt takich porad i sprawdzonych wskazówek. 

whatis1

Czym wyróżnia się ta książka?

Komiks „Biznes krok po kroku” to wyjątkowe połączenie akcji, przygody i przedsiębiorczości, które trafia do czytelników w każdym wieku. Młodsi – dzieci i młodzież – znajdą tutaj wciągającą historię i lekcję biznesu, z kolei starsi czytelnicy wyciągną z niej konkretne porady, z którymi prowadzenie firmy będzie znacznie łatwiejsze.

Co ważne, historia zapisana w obrazkach, zapada w pamięć, dzięki czemu dużo łatwiej przywołać zawarte w niej biznesowe wskazówki i wdrożyć je w życie. A to jest w tym wszystkim najważniejsze, bo nasze książki mają nie tylko bawić, ale również – a może przede wszystkim – uczyć. 

Przekonaj się więc, czy wciągnie Cię atmosfera przygód przedsiębiorcy i czy rady specjalistów od biznesu i szczęśliwego życia przydadzą się w Twoim przypadku!

komiks 1
Zrzut ekranu 2022 03 2 o 14.11.06

O Autorze

Tomasz Krupa

Na początku chciał zostać fizykiem. Skończył dwie uczelnie wyższe, a na swoim koncie ma też bycie leśnikiem, chroniącym piękną polską przyrodę.

Obecnie poświęca się pasji, jaką jest pisanie książek. Po swoich doświadczeniach zawodowych stwierdził, że jedną z najważniejszych umiejętności w życiu jest bycie zaradnym i przedsiębiorczym. 

Brakowało mu odpowiednich książek, które uczyłyby dzieci takich postaw już od najmłodszych lat. Dlatego stworzył całą serię przygód i magicznych historii, które w zabawny i przystępny sposób wprowadzają młodych czytelników w tajniki inteligencji finansowej.

toasz krupa
komiks 1

Parametry książki

Rok wydania2022
WydawnictwoExpertia
Autor książkiTomasz Krupa
OprawaTwarda oprawa
Ilość stron60
FormatA4

Wybierz pakiet

Komiks
komiks 1
KOMIKS: Biznes Krok Po Kroku
49 
Zestaw I
komiks 1
48hWybierz inną
KOMIKS: Biznes Krok Po Kroku + 48-GODZINNA DOBA
118 zł
Zestaw II
komiks 1
48hWybierz inną
planer okrągly 1Wybierz inną
KOMIKS: Biznes Krok Po Kroku + 48-GODZINNA DOBA + Biznes Planer
187 zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)