Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Kot Biznesik”

Zabawna, a jednocześnie pouczająca książeczka dla dzieci o tym, jak pewien kot zdecydował się założyć biznes.

Pięknie wydana, bogato ilustrowana historyjka służy nie tylko rozbudzeniu w młodych ludziach przedsiębiorczości, a przy okazji jest dobrą inspiracją dla rodziców, którym pomysł własnego biznesu chodzi po głowie, brakuje im jednak motywacji.

35 zł

O kocie, który postanowił wziąć życie we własne ręce...

Jest to książka skierowana głównie dla dzieci, ale i dorośli mogą z niej wyciągnąć wiele wartościowych treści i zaimplementować je w swoim działaniu. Opowieść ma za zadanie promowanie przedsiębiorczości zamiast biernej postawy etatowca. W tekście książki zostały zawarte złote myśli takich osobistości jak: Warren Buffett, Henry Ford, John D Rockefeller, Thomas Edison czy Robert Kiyosaki. 

Bohaterem książki jest Kot Biznesik, który zaraz po zakończeniu szkolnej edukacji, udaje się do pracy na łowisku Pana Etata. Jak szybko zauważa, nie jest łatwo utrzymać się ze zgromadzonych w ten sposób ryb. Dzięki pomocy Rysia Roberta wyrusza w podróż za jezioro gdzie poznaje czterech kocich przedsiębiorców. Młody Kot wyruszył w poszukiwaniu narzędzi do osiągnięcia niezależności, w myśl zasady – nie dawaj głodnemu ryby – daj wędkę i naucz go łowić… jednak czy ktokolwiek podarował Biznesikowi wędkę?

O książce

W tekście książki zostały zawarte złote myśli takich osobistości jak: Warren Buffett, Henry Ford, John D. Rockefeller, Thomas Edison czy Robert Kiyosaki. 

Bohaterem książki jest Kot Biznesik, który zaraz po zakończeniu szkolnej edukacji, udaje się do pracy na łowisku Pana Etata. Jak szybko zauważa, nie jest łatwo utrzymać się ze zgromadzonych w ten sposób ryb. Dzięki pomocy Rysia Roberta wyrusza w podróż za jezioro, gdzie poznaje czterech kocich przedsiębiorców. 

Młody Kot wyruszył w poszukiwaniu narzędzi do osiągnięcia niezależności, w myśl zasady – nie dawaj głodnemu ryby – daj wędkę i naucz go łowić… jednak czy ktokolwiek podarował Biznesikowi wędkę?

Przekonaj się sam!

O autorze

Arkadiusz Błażyca (wydawnictwo FijoRR Publishing)

Chciałem zostać raperem, ale zostałem tatą i mężem.

Dorosłe życie jednak okazało się mniej ciekawe niż w reklamach kredytu. Praca w korpo, brak celu, słaba wiedza o finansach – to gotowy przepis na finansowe kłopoty. 

Postanowiłem jednak to zmienić, a moim dzieciom zapewnić lepszy start.

Wybierz pakiet
Książka
Kot Biznesik
35 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Kot Biznesik
70 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Kot Biznesik
Johnny Profit
Złoto Johnny’ego
105 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk