MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Kot Biznesik”
MAPY MYŚLI

Zabawna, a jednocześnie pouczająca książeczka dla dzieci o tym, jak pewien kot zdecydował się założyć biznes.

 

Pięknie wydana, bogato ilustrowana historyjka służy nie tylko rozbudzeniu w młodych ludziach przedsiębiorczości, a przy okazji jest dobrą inspiracją dla rodziców, którym pomysł własnego biznesu chodzi po głowie, brakuje im jednak motywacji.
35 zł

O czym jest ta książka?

O polskim systemie edukacji można by długo pisać, ponieważ nie ma żadnych wątpliwości, że w szkołach brakuje wielu ważnych przedmiotów. Nie ma na przykład nauki o inteligencji finansowej.

Nie ma i pewnie długo nie będzie, dlatego trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i samemu kształcić swoje dzieci w tym zakresie. I to od najmłodszych lat.

W końcu od dawna wiadomo, że połączenie nauki z przyjemnością przynosi najlepsze rezultaty.

Książka “Kot Biznesik” w ciekawy i pouczający sposób przedstawia realia życia wielu ludzi. Przecież schemat: najpierw szkoła, potem etat, jest rzeczywistością większości osób. I niestety ich dzieci go powtórzą, ponieważ nie znają innych wzorców.

Jednak wcale nie musi tak być i dzieci można nauczyć innego myślenia.

W tym celu warto postawić na mądre książki, które jednocześnie bawią i uczą. Takie, jak “Kot Biznesik”, w której tytułowy kot wyrwał się z obowiązującego schematu. Postanowił wziąć życie we własne ręce i stworzył własny biznes.

Jak do tego doszło i co z tego wyniknęło? Tego dowiesz się już z książki.

 

To historia kota, który postanowił
wziąć życie we własne ręce...

Bohaterem książki jest Kot Biznesik, który zaraz po zakończeniu szkolnej edukacji, udaje się do pracy na łowisku Pana Etata.

Jak szybko zauważa, nie jest łatwo utrzymać się ze zgromadzonych w ten sposób ryb. Dzięki pomocy Rysia Roberta wyrusza w podróż za jezioro, gdzie poznaje czterech kocich przedsiębiorców. 

Młody Kot wyruszył w poszukiwaniu narzędzi do osiągnięcia niezależności, w myśl zasady – nie dawaj głodnemu ryby – daj wędkę i naucz go łowić… jednak czy ktokolwiek podarował Biznesikowi wędkę? Przekonaj się sam!

Dla kogo jest to książka?

“Kot Biznesik” to książka zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Dzieci: ciekawą historię, naukę i piękne ilustracje. 

Z kolei dorośli: inspirację do zmiany swojego życia. 

Dokładnie tak, bo chociaż celem książki jest nauczenie najmłodszych inteligencji finansowej, to jej treść z pewnością trafi również do starszych odbiorców. Mamy pewność, że wielu z nich znajdzie tutaj sporą dawkę motywacji, co może skończyć się otwarciem własnej firmy.

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Na polskim rynku wydawniczym ciągle brakuje książek dla dzieci, które poza zabawą niosą także wartościową naukę. A “Kot Biznesik” właśnie taki jest.

To bardzo ważne, aby zaszczepić w dzieciach nowe schematy myślenia, bo to pozwoli im w przyszłości wyrwać się z pętli etatowca.

Jednak książka Arkadiusza Błażyca ma także działanie natychmiastowe, ponieważ pokazuje najmłodszym wartość pieniądza i tym samym uczy ich szacunku do finansów. A taka postawa z pewnością zaprocentuje.

W tekście książki zostały zawarte złote myśli takich osobistości jak: Warren Buffett, Henry Ford, John D. Rockefeller, Thomas Edison czy Robert Kiyosaki. 

Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Arkadiusz Błażyca

Chciałem zostać raperem, ale zostałem tatą i mężem.

Dorosłe życie jednak okazało się mniej ciekawe niż w reklamach kredytu. Praca w korpo, brak celu, słaba wiedza o finansach – to gotowy przepis na finansowe kłopoty. 

Postanowiłem jednak to zmienić, a moim dzieciom zapewnić lepszy start.

Wybierz pakiet
Książka
Kot Biznesik
35 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Kot Biznesik
74 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Kot Biznesik
Wielka Wyprawa Felicii
Złoto Johnny’ego
109 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk