Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Kot Biznesik”

Zabawna, a jednocześnie pouczająca książeczka dla dzieci o tym, jak pewien kot zdecydował się założyć biznes.

Pięknie wydana, bogato ilustrowana historyjka służy nie tylko rozbudzeniu w młodych ludziach przedsiębiorczości, a przy okazji jest dobrą inspiracją dla rodziców, którym pomysł własnego biznesu chodzi po głowie, brakuje im jednak motywacji.

29 zł

O kocie, który postanowił wziąć życie we własne ręce...

Jest to książka skierowana głównie dla dzieci, ale i dorośli mogą z niej wyciągnąć wiele wartościowych treści i zaimplementować je w swoim działaniu. Opowieść ma za zadanie promowanie przedsiębiorczości zamiast biernej postawy etatowca. W tekście książki zostały zawarte złote myśli takich osobistości jak: Warren Buffett, Henry Ford, John D Rockefeller, Thomas Edison czy Robert Kiyosaki. 

Bohaterem książki jest Kot Biznesik, który zaraz po zakończeniu szkolnej edukacji, udaje się do pracy na łowisku Pana Etata. Jak szybko zauważa, nie jest łatwo utrzymać się ze zgromadzonych w ten sposób ryb. Dzięki pomocy Rysia Roberta wyrusza w podróż za jezioro gdzie poznaje czterech kocich przedsiębiorców. Młody Kot wyruszył w poszukiwaniu narzędzi do osiągnięcia niezależności, w myśl zasady – nie dawaj głodnemu ryby – daj wędkę i naucz go łowić… jednak czy ktokolwiek podarował Biznesikowi wędkę?

O autorze

Arkadiusz Błażyce (wydawnictwo FijoRR Publishing)

W tekście książki zostały zawarte złote myśli takich osobistości jak: Warren Buffett, Henry Ford, John D Rockefeller, Thomas Edison czy Robert Kiyosaki.

Bohaterem książki jest Kot Biznesik, który zaraz po zakończeniu szkolnej edukacji, udaje się do pracy na łowisku Pana Etata. Jak szybko zauważa, nie jest łatwo utrzymać się ze zgromadzonych w ten sposób ryb. 

Dzięki pomocy Rysia Roberta wyrusza w podróż za jezioro gdzie poznaje czterech kocich przedsiębiorców. 

Młody Kot wyruszył w poszukiwaniu narzędzi do osiągnięcia niezależności, w myśl zasady – nie dawaj głodnemu ryby – daj wędkę i naucz go łowić… jednak czy ktokolwiek podarował Biznesikowi wędkę?.. 

Przekonaj się sam!

Wybierz pakiet
Książka
Kot Biznesik
29 zł
Zestaw I
Zmień Książkę
Kot Biznesik
98 zł
Zestaw II
Zmień Książkę
Zmień Książkę
Kot Biznesik
Siła pędu
48-GODZINNA DOBA
147 zł
Polecane książki
Top
0
Koszyk