Kurs Wideo
Instytut Lingwistyki

Kursy Językowe Instytutu Lingwistyki

Znajomość języków obcych otwiera przed Tobą nowe możliwości. Możesz poznawać świat, uczyć się od zagranicznych ekspertów i poszerzać horyzonty.

A to przydaje się zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym.

Dołącz do najbardziej rozbudowanego szkolenia w Polsce i mów płynnie w nowym języku nawet po 3 miesiącach dzięki naszym autorskim metodom z GWARANCJĄ REZULTATÓW.

Zrzut ekranu 2022 01 11 o 21.47.53

Czy chcesz nauczyć się języka szybko, łatwo i skutecznie?

 

Nauka języka obcego szkolnymi metodami jest jak ratownik w trakcie pływackich zawodów olimpijskich. Przepisy nakazują, ale poza tym to nie ma sensu.

Nie chodzi o to, aby od dziecka wkuwać słówka na pamięć, poznawać odmianę 45 czasów i poświęcać czas na naukę rzeczy, na które mieszkańcy danego kraju reagują tylko uśmiechem politowania.

Przecież ucząc się języka polskiego, nigdy nie analizowałeś żadnych tabel gramatycznych, ani też nie uczyłeś się z żadnej nudnej listy słówek. Robiłeś to CAŁKOWICIE inaczej.

To nie Twoja wina, że pomimo wielu lat nauki, nadal boisz się odezwać. Jednak to właśnie w Twoich rękach jest to, co zrobisz z tym dalej. Jeśli nie masz czasu na codzienną naukę, a musisz nauczyć się języka NA JUŻ, to mamy coś dla Ciebie!

Jako pasjonaci efektywnej nauki, stworzyliśmy najbardziej rozbudowane szkolenia języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego w Polsce, z którymi efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia.

Zbudowaliśmy je w oparciu o potwierdzone naukowo metody, które działają jak prawo grawitacji, czyli ZAWSZE. Dzięki nim nauczysz się płynnie mówić w nowym języku, nawet … w 3 miesiące! Tak – damy Ci na to gwarancję.

Kurs składa się z wielu podcastów, materiałów wideo, map myśli i regularnych ćwiczeń z native speakerem. A wszystko to dostępne jest na prostej w obsłudze platformie internetowej, z której korzysta już ponad 5000 osób!

Co więcej, nasza platforma posiada dedykowaną aplikację, więc możesz uczyć się także za pomocą własnego smartfona lub tabletu (aplikacja działa na systemie Android oraz iOS).

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)