MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Monte, przyjaciel bez granic”

Monte to piesek, który urodził się w Czarnogórze i postanowił znaleźć prawdziwy ciepły dom. Nie spodziewał się, że w spełnieniu jego marzeń pomogą turyści z Polski wraz ze znanym z YouTube'a przedsiębiorcą...

W tej prawdziwej historii jest wszystko: wielka przygoda, przyjaźń, miłość od pierwszego wejrzenia oraz morał. I oczywiście happy end, bo najlepsze historie to te, które kończą się szczęśliwie.
39 zł
Monte to bajka oparta na faktach!

O czym jest ta książka?

Stwierdzić, że to książka o przygodach psa Monte, to stanowczo za mało. Owszem, są ważne i jest ich tutaj niemało. W końcu Monte to Indiana Jones wśród psów i jego życie jest pełne przeróżnych przygód.

Jednak są one głównie tłem, a historia niesie za sobą ważne przesłanie. A nawet kilka lub kilkanaście. Opowieść pokazuje, jak ważny jest optymizm, przyjaźń, zaufanie i troska o innych. Uczy nieszablonowego myślenia i wychodzenia poza ramy.

To opowieść oparta o prawdziwe wydarzenia, a głównego bohatera (Monte) Twoje Dziecko może śledzić w Social Mediach!

Książka zachęca do przemyśleń i zadawania sobie pytań – dosłownie, ponieważ każdy rozdział kończą „pytania do przemyśleń”, dzięki którym Twoje dziecko nie tylko lepiej zapamięta historię, ale także wyciągnie z niej własne wnioski.

A tych jest całkiem sporo, bo Monte to wyjątkowo mądry pies, który cieszy się, gdy może pomagać innym. W tym przypadku pomoże Twojemu dziecku i pokaże mu, że na każdy problem jest rozwiązanie. Czasami można je znaleźć samodzielnie, a czasami trzeba skorzystać z pomocy innych osób. Obie drogi są dobre, o czym Monte przekonał się na własnej skórze.

Kacper i Karolina Bisanz
Prawda w którą trudno uwierzyć...
Kacper i Karolina Bisanz 2

Czego uczy ta książka?

Wszystkie książki czegoś uczą. Niektóre robią to nieświadomie, ale jednak. A historia Monciaka to lekcja za lekcją, bo każdy rozdział to inne „pytania do przemyśleń”, które pozwalają czytelnikowi głębiej zastanowić się nad opowieścią.

A nawet więcej – pozwalają wyjść poza jej ramy i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. W końcu nic nie jest czarno-białe, więc warto wyrobić sobie własne zdanie na każdy temat. I tego uczy ta książka: samodzielnego myślenia, ciekawości i – przede wszystkim – empatii.

A jeśli Twoje dziecko kojarzy naukę i lekcje z mało przyjemnymi obowiązkami, to będzie pozytywnie zaskoczone, bo Monte uczy wszystkiego na swój własny przyjacielski i wesoły sposób.

A jego podejście jest zaraźliwe, więc i czytelnikowi nie będzie uśmiech schodził z twarzy. Nawet w trudnych momentach, których w tej opowieści nie brakowało. Jednak „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, ale o tym warto przekonać się osobiście i przeczytać wspólnie ze swoim dzieckiem historię Monte.

Czym wyróżnia się ta książka?

Ta historia zdarzyła się naprawdę, dlatego jest tak wyjątkowa. To prawdopodobnie jedyna bajka na świecie, która została oparta na faktach. Co więcej, nadal trwa, a losy jej bohatera możesz śledzić w internecie.

Monte przeżywa kolejne przygody, pomaga innym i daje mnóstwo radości swoim właścicielom. Jest żywym przykładem na to, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a uśmiech i pozytywne podejście do życia są odpowiedzią na wiele problemów.

I chociaż to książka dla dzieci, to także dorośli wciągną się w jej historię, bo obok Monciaka nie sposób przejść obojętnie.

Przekonaj się o tym osobiście i przeczytaj ze swoim dzieckiem historię dzielnego psa, który przemierzył wiele kilometrów, aby wreszcie odnaleźć szczęśliwy dom.

monte maciek
Ta bajka może zmienić myślenia Twojego dziecka!
karolina bisanz

Twoje dziecko nigdy
czegoś takiego nie przeżyło!

 Dzięki jednej książce może:

– zrozumieć co jest ważne w życiu

– poznać kreatywne myślenie

– zobaczyć piękne ilustracje oraz… prawdziwe zdjęcia!

– śledzić dalsze losy Montego w Internecie

– odkryć tajny link do filmów z prawdziwym Monte!

Ta książka na faktach to kompletnie nowa jakość! Połączenie bajki i świata realnego! Historia tak niesamowita, że wydaje się być fikcją… ale jest oparta na faktach!

Instagram Montego: @montefriedlydog
kacper monte
kacper monte real
Parametry
O autorze
kacper bisanz

Kacper Bisanz

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem. 

Prowadził firmy z branży IT, reklamowej, szkoleniowej oraz handlowej. Jego pasją są biznes i podróże. Słynie z niezwykle kreatywnego spojrzenia na biznes i otaczający go świat. To właśnie on wymyślił koncepcję programu „Expert w Bentleyu” i wspólnie z Maćkiem Wieczorkiem stworzył zarówno program na YouTubie, jak i wydawnictwo biznesowe Expertia.
Wybierz pakiet
Książka
Monte, przyjaciel bez granic
39 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Monte, przyjaciel bez granic
78 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Monte, przyjaciel bez granic
Miś Expertuś Oszczędza
Wielka Wyprawa Felicii
117 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk