Fragment Książki
Video omówienie
Mapa Myśli
Ebook
Maciej Wieczorek

EBOOK: 48-GODZINNA DOBA

Prawdopodobnie najbardziej kompleksowa książka o praktycznym zarządzaniu czasem i podnoszeniu efektywności osobistej w Polsce!

48 godzinna doba to JEDYNA KSIĄŻKA, jakiej potrzebujesz, by PERFEKCYJNIE zarządzać swoim czasem.

whatis1
107 konkretnych technik

zarządzania czasem

wylacznie
Produktywność to

umiejętność korzystania z życia na MAXA!

whatis2
Czas jest cenniejszy,

niż Ci się wydaje

Zyskaj kilkanaście godzin tygodniowo!

nawyki 2.0 48h doba

Jak myślisz, jaka jest największa różnica między osobami, które osiągają spektakularne sukcesy jednocześnie znajdując czas dla swojej rodziny i swojego zdrowia, od ludzi, którzy wiecznie narzekają na jego brak? Każdy człowiek dysponuje takim samym czasem, czyli 24 godziny na dobę. Różnica między jednymi, a drugimi, polega na wykorzystaniu tego dostępnego czasu.

Zarządzanie własnym czasem to UMIEJĘTNOŚĆ, którą zawsze możesz udoskonalić. Jeśli tylko poznasz odpowiednie strategie, możesz od razu mieć tego czasu więcej i znacznie mądrzej go wykorzystywać po to, abyś znalazł czas na rzeczy naprawdę w życiu ważne.

Przedstawiam Ci moją książkę, którą dumnie nazwałem “48-godzinna doba”. Celowo wybrałem nieco kontrowersyjny tytuł, ponieważ wiedza, którą mam Ci do przekazania może zmienić Twoje życie o 180 stopni! I… podwoić Twoją dobę! Zarządzanie czasem jest jedną z najważniejszych (o ile nie najważniejszą) umiejętności, którą powinieneś opanować, jeśli chcesz odnieść życiowy sukces. Każda rzecz w naszym życiu wymaga odpowiedniej ilości czasu. Jeśli chcesz nauczyć się nowego języka, powinieneś poświęcić na niego czas. Jeśli masz rodzinę, również powinieneś mieć dla niej czas.

Każda umiejętność na świecie jest do KUPIENIA. Jednak walutą nie są pieniądze. Tylko odpowiednia ilość CZASU, który musisz poświęcić na jej zdobycie. Mówienie, że masz za mało czasu nie jest prawdziwe, bo zawsze na świecie jesteś w stanie znaleźć osobę, która miała TRUDNIEJ, ale mimo to osiągnęła ZNACZNIE WIĘCEJ.

Sztuką jest, abyś potrafił czas sobie WYGOSPODAROWAĆ.

mediaspolecznosciowe

O książce

W tej książce dzielę się z Tobą moją CAŁĄ wiedzą dotyczącą zarządzania czasem. Ponieważ przeczytałem chyba wszystkie dobre książki w tej tematyce, uczęszczałem na ogromną ilość szkoleń z tego zakresu i obejrzałem mnóstwo materiałów multimedialnych, a każdą z prezentowanych technik przetestowałem na własnej skórze, jestem całkowicie przekonany, że ta wiedza zadziała również w Twoim życiu.

Jednym słowem – zainwestowałem kilkaset (a może i kilka tysięcy) godzin, by oszczędzić Ci wiele lat na poszukiwanie gotowego systemu zarządzania czasem. Po zapoznaniu się z tą książką nie będziesz już nigdy potrzebował żadnego kursu, ani książki na temat zarządzania czasem. Temat będzie w pełni wyczerpany. I będziesz w stanie już na zawsze samodzielnie usprawniać Twoje działanie i oszczędzać więcej czasu.

whatis1

107 konkretnych technik zarządzania czasem

Najłagodniejsza z tych technik zaoszczędzi Ci minimum 5 godzin rocznie! Najmocniejsze potrafią oszczędzić Ci nawet do 60 godzin w miesiącu. Jednak to nie jest najważniejsze!

Pisząc tę książkę zależało mi, żeby podejść do tematu wielowymiarowo. Znajdziesz w niej nie tylko proste triki, które sprytnie zaoszczędzą Ci wiele godzin tygodniowo.

Ale zastanowimy się także nad rzeczą najistotniejszą, czyli na co poświęcasz swój cenny czas. Wspólnie za pomocą ćwiczeń dokonamy gruntownej analizy Twojego życia, abyś wykorzystywał go tylko na rzeczy najistotniejsze i przynoszące Ci najlepsze rezultaty i prowadzące do szczęścia.

niechmedia 2

Produktywność to umiejętność korzystania z życia na MAXA!

Jeśli jesteś nieproduktywny, tracisz setki godzin na… często nawet nie wiadomo na co. Gdy uczysz się najlepszych technik produktywności, zaczynasz żyć w pełni, bo wszystkie godziny, które byś stracił, nagle są do Twojej dyspozycji.

I właśnie ten efekt wspólnie osiągniemy! Chcę, abyś po przeczytaniu tej książki, wyciskał ze swojego życia MAKSYMALNIE dużo.

8X1A0112 scaled 1
365

Czas jest cenniejszy, niż Ci się wydaje

Czy wiesz, że jeśli zaoszczędzisz 2 godziny każdego dnia, to tak samo jak by Twój tydzień był o 2 dni dłuższy? Zróbmy pewne obliczenie i zastanówmy się wspólnie, ile TAK NAPRAWDĘ czasu posiadasz. Jeśli od 24 godzin z których składa się doba odejmiesz czas, jaki poświęcasz na sen (standardowo 8 godzin), okaże się, że czasu w ciągu doby masz tylko 16 godzin. Jeśli dodatkowo odejmiesz średnio 8 godzin na pracę i 2 godziny, jakie spędzasz na jedzeniu i dojazdach do pracy, pozostanie Ci jedynie 6 godzin dziennie.

Oczywiście, masz przecież też weekendy, jednak oszczędzając średnio 60 godzin miesięcznie to tak samo jakbyś wydłużył miesiąc o AŻ 10 DODATKOWYCH dni roboczych!

Dlatego już teraz poznaj ponad 100 wyjątkowych technik zarządzania czasem. Ponad 400 stron ultra skutecznej wiedzy, podanej w pięknej twardej oprawie.

cozyskasz

Co zyskasz dzięki tej książce?

checkmm

Genialną Strategię Kurt Vonneguta, za pomocą której w bardzo realny sposób jesteś w stanie zaplanować swoje życie na najbliższych kilka lat.

checkmm

Dowiesz się jak bardzo szybko i prosto jesteś w stanie wchodzić w STAN PEŁNEJ KONCENTRACJI nawet na długie godziny.

checkmm

Poznasz gotowy SYSTEM zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie, aby nie tracić koncentracji.

checkmm

Odkryjesz opracowany przeze mnie WZÓR NA MOTYWACJĘ, za pomocą którego w sposób matematyczny wytłumaczę, dlaczego motywacja nie istnieje i czym powinieneś ją zastąpić.

checkmm

Mamy XXI wiek, dlatego poznasz także moim zdaniem TOP najlepszych 5 aplikacji na telefon pomagających na co dzień utrzymać właściwe nawyki i kontrolować Twoją listę zadań.

A to nawet nie jest 3% wszystkich rzeczy, które otrzymasz z tą książką!

Chcesz zmienić swoje życie? Zacznij od zarządzania czasem. Zarządzanie czasem to KLUCZ każdej zmiany osobistej. Żeby dojść do odpowiedniego miejsca, zawsze trzeba mieć plan. Plan, który za pomocą mojej książki wspólnie wypracujemy.

Abrahan Lincoln powiedział kiedyś ważne zdanie: “Gdybym miał 6 godzin na ścięcie drzewa, poświęciłbym 4 na ostrzenie siekiery.” Jeśli podjąłeś decyzję o dokonaniu zmian w swoim życiu, umiejętność zarządzania czasem to pierwsza rzecz, jaką powinieneś się nauczyć..

Zobacz zwiastun książki

48 godzinna doba

Parametry książki

WydawnictwoExpertia
Autor książkiMaciej Wieczorek
Formaty plików.mobi, .epub, .pdf
Ilość stron512

O Autorze

Maciej Wieczorek

Maciej Wieczorek to urodzony przedsiębiorca. Od wielu lat tworzy rozmaite projekty biznesowe.

Możesz znać go między innymi z programu “Expert w Bentley’u” na YouTube, w którym przeprowadza inspirujące wywiady z osobami najlepszymi w swoich dziedzinach.

Gościł m.in. takie osoby jak: ZacharOFF (właściciel Autocentrum), Lech Kaniuk (założyciel Pizzaportal, iTaxi), Rafał Brzoska (twórca Paczkomatów InPost), Phil Konieczny czy Cezary Głuch (Trader21).

Maciej jest autorem kilku innych książek i właścicielem wielu firm, w tym m.in. Instytut Lingwistyki, wydawnictwo biznesowe Expertia.com.pl.

maciej wieczorek 1

Wybierz pakiet

Książka
48 godzinna doba
EBOOK: 48-GODZINNA DOBA
69 
Zestaw I
48 godzinna doba
48hWybierz inną
EBOOK: 48-GODZINNA DOBA + 48-GODZINNA DOBA
99 zł
Zestaw II
48 godzinna doba
48hWybierz inną
nawyki 1Wybierz inną
EBOOK: 48-GODZINNA DOBA + 48-GODZINNA DOBA + Nawyki 2.0
168 zł
baner mapa mysli 48h

U nas zawsze dostajesz więcej

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. 

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź opinie
z Allegro oraz Lubimy Czytać

1200px Allegro.pl sklep 1
Średnia ocen

4,92/5

lubimy czytac logo 1
Średnia ocen

8,4/10

Zrzut ekranu 2021 12 9 o 14.50.36
Zrzut ekranu 2021 12 9 o 14.51.31
Zrzut ekranu 2021 12 9 o 14.50.17
Zrzut ekranu 2021 12 9 o 14.51.31
Zrzut ekranu 2021 12 9 o 16.38.06
Zrzut ekranu 2021 12 9 o 16.38.40

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry

Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika… ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)