MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Gra biznesowa Expert w Bentleyu”

Marzysz o niezależności, jaką daje własna firma? A może chcesz rozwinąć swój biznes i wynieść go na całkiem inny poziom.

 

Dzięki biznesowej grze „Expert w Bentleyu” to łatwiejsze niż myślisz!

 

197 zł
       

Świetna rozrywka i nauka biznesu w jednym.

Każdego dnia w Polsce powstaje około 1.000 nowych firm, z czego po pierwszym roku upada aż 30% z nich. 

Dlaczego tak się dzieje? Wcale nie chodzi o przepisy, koszty i trudność prowadzenia działalności w naszym kraju. Wprost przeciwnie – największą przeszkodą jest tutaj brak odpowiednich umiejętności. 

Jednak, kiedy nowi przedsiębiorcy mają je nabyć, jeśli nie podczas prowadzenia swoich biznesów? Tak naprawdę to tylko jedna z dróg, która zakłada naukę na własnych błędach. A te mogą być bolesne i kosztowne.

Na szczęście jest łatwiejszy i znacznie przyjemniejszy sposób – gra biznesowa „Expert w Bentleyu”, która pozwoli Ci wcielić się w polskiego przedsiębiorcę i w bezpiecznych warunkach przećwiczyć wiele różnorodnych wariantów. Możesz tutaj odnieść spektakularny sukces lub poznać gorzki smak porażki i chwilę później rozpocząć kolejną partię, aby nauczony już doświadczeniem osiągnąć lepsze rezultaty.

Inwestuj w siebie

Wielu biznesmenów i uznanych przedsiębiorców powie Ci, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Kursy, szkolenia, książki i nauka z pewnością się zwrócą w przyszłości, jednak każdy z nas ma tylko 24 godziny na dobę i siłą rzeczy musi je rozdzielić pomiędzy obowiązki, doszkalanie się i czas spędzony z bliskimi.

A gdyby połączyć przyjemne z pożytecznym i wolny czas przeznaczyć na samorozwój?

Z grą „Expert w Bentleyu” to możliwe!

W naszą grę możesz zagrać ze swoją rodziną lub przyjaciółmi – świetna rozrywka gwarantowana. Dodatkowo każdy z uczestników wyniesie z takiej zabawy mnóstwo wartościowej wiedzy, którą znajdzie przełożenie w prawdziwym życiu. 

Tak spędzony wolny czas zaprocentuje w przyszłości – silniejszymi więzami z bliskimi oraz rozwojem pożytecznych umiejętności.

Cel gry

Podczas tworzenia tej gry przyświecał nam jeden cel. Chcieliśmy pokazać, że prowadzenie biznesu w Polsce nie musi być trudne. W końcu wiele osób robi to z sukcesami.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dołączyć do tego grona, to praktyczne umiejętności. Jednak, po co ryzykować swoimi pieniędzmi i nerwami w prawdziwym życiu, jeśli możesz przećwiczyć różne opcje w bezpiecznych warunkach?

Z grą „Expert w Bentleyu” poznasz siebie, jako przedsiębiorcę i zrozumiesz, co Tobą kieruje podczas podejmowania decyzji. A taka wiedza jest wręcz bezcenna w życiu zawodowym. Dodatkowo zobaczysz, jak to jest być polskim biznesmenem i jakich przeszkód oraz możliwości możesz się spodziewać na swojej drodze do sukcesu.

Sukces w grze obudzi w Tobie motywację do założenia lub rozwinięcia własnej firmy, a zdobyte podczas rozgrywki umiejętności pozwolą zmaksymalizować szansę na ostateczne powodzenie.

Co odróżnia grę
„Expert w Bentleyu”
od gier planszowych?

 Rozrywka w „Expercie w Bentleyu” jest dostosowana do polskich realiów, dzięki czemu masz okazję przećwiczyć prawdziwe scenariusze, które polscy przedsiębiorcy realizują na co dzień. 

Zmierzysz się z kontrolami skarbowymi albo zapłacisz mandaty. Będziesz miał okazję także proponować i zawierać różnorakie transakcje z Twoimi partnerami w grze (partnerami, gdyż gra przewiduje również remis).

Zobaczysz też, jakie możliwości rozwoju daje Ci krajowy rynek. Stracisz lub zainwestujesz pieniądze i dowiesz się, jak to jest być polskim przedsiębiorcą. 

Dodatkowo ważną informacją jest też, że każda rozgrywka w grę Expert w Bentleyu, dostarcza zupełnie innych emocji. A to dlatego, że przed rozpoczęciem gry, należy wylosować 3 cele (za każdym razem inne). Dzięki temu każda kolejna gra toczy się zupełnie inaczej niż poprzednia, więc rozgrywka za każdym razem dostarcza innych emocji.

Osiągnij biznesowy sukces z grą “Expert w Bentleyu”!

Zawartość zestawu
Zobacz zwiastun Gry
O autorze
     

PROJEKT GRY:

Grzegorz Olifirowicz

Grywalizator, szkoleniowiec, twórca gier, autor książki „Gamifikacja – 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu”. Realizator kilkudziesięciu projektów kulturalnych i edukacyjnych. Zdobywał doświadczenie w branży gier w studio Mutated Byte, by następnie rozpocząć swoją przygodę z gamifikacją i wykorzystaniem gier m.in. w edukacji. Od blisko czterech lat realizuje własne biznesowe projekty, w tym szkolenia, konsultacje i gry biznesowe. 

Tworzył projekty gier biznesowych i grywalizacji m.in. dla: Gamma Discovery, Starway Institute, Kontestacji, Kieleckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Doradców Przyszłości, czy Brainstream – Energized Learning. Realizował szkolenia i zajęcia dla uczelni wyższych (UMCS, SGGW, UP Kraków, PWSZ Nowy Sącz), jak i dedykowane mniejszym projektom biznesowym (Bitspiration, Młodzi Włączeni, Zgrani na Start). Wiceprezes Fundacji Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży Teatrikon.

KONSULTACJE:

Karol Chojnacki

Zajmuje się marketingiem strategicznym, wcześniej we własnej agencji, obecnie we współpracy z Maciejem Wieczorkiem.

Jego kampanie reklamowe wygenerowały już kilka milionów złotych przychodu.

W wieku 20 lat zatrudniał 17 pracowników w swoim biznesie stacjonarnym.

Obecnie głównym zajęciem Karola jest rozwój wydawnictwa biznesowego Expertia i platformy edukacyjnej dla przedsiębiorców www.nowoczesnafirma.org, których jest współzałożycielem.

KONSULTACJE:

Maciej Wieczorek

Maciej Wieczorek to urodzony przedsiębiorca. Od wielu lat tworzy rozmaite projekty biznesowe.

Możesz znać go między innymi z programu “Expert w Bentley’u” na YouTube, w którym przeprowadza inspirujące wywiady z osobami najlepszymi w swoich dziedzinach.

Gościł m.in. takie osoby jak: ZacharOFF (właściciel Autocentrum), Lech Kaniuk (założyciel Pizzaportal, iTaxi), Rafał Brzoska (twórca Paczkomatów InPost), Phil Konieczny czy Cezary Głuch (Trader21).

Maciej jest autorem kilku innych książek i właścicielem wielu firm, w tym m.in. Instytut Lingwistyki, wydawnictwo biznesowe Expertia.com.pl.

KONSULTACJE:

Kacper Bisanz

Przez wielu uznawany za jednego z najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce. 

Stworzył między innymi największą firmę w kraju, zajmującą się oprogramowaniem samochodowym.

Kocha poznawać świat, dlatego podróżuje od kilku do kilkunastu razy w roku! 

Współtwórca wydawnictwa biznesowego Expertia i popularnego kanału na YouTube „Expert w Bentley’u”.

 
Wybierz pakiet
Gra Biznesowa
Gra biznesowa Expert w Bentleyu
197 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Gra biznesowa Expert w Bentleyu
266 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Gra biznesowa Expert w Bentleyu
48-GODZINNA DOBA
Biznes Planer
335 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk