Kamila Rowińska

Kobieta niezależna + ebook

Sukces zawodowy i prywatny. Szczęśliwa rodzina i dochodowy biznes. Realizacja pasji oraz marzeń i czas dla najbliższych. Czy uważasz, że musisz wybierać pomiędzy jednym, a drugim?

Kamila Rowińska w swojej książce „Kobieta niezależna” pokazuje, że jest wprost przeciwnie. W końcu autorka jest najlepszym przykładem na to, że można połączyć role odnoszącej sukcesy businesswoman, partnerki i matki. I co najważniejsze – z każdej z nich czerpać mnóstwo satysfakcji.

O czym jest ta książka?

Książka Kamili Rowińskiej pokazuje, kim w dzisiejszych czasach jest tytułowa kobieta niezależna.

I chociaż autorka udowadnia na własnym przykładzie, że na co dzień można z powodzeniem łączyć wiele ważnych życiowych ról, to jednak nadal sporo kobiet staje przed koniecznością zrezygnowania z własnych potrzeb. 

A nie musi tak być!

Książka „Kobieta niezależna” pomaga budować zdrowe poczucie własnej wartości i zadbać o swoją niezależność oraz finansową stabilizację. Te trzy elementy są potężnymi filarami, na których możesz oprzeć szczęśliwe życie.

Życie, w którym jest miejsce na realizację marzeń, samorozwój, rodzinę, zdrowie i pieniądze.

Dla kogo jest ta książka?

Książka „Kobieta niezależna” jest dla wszystkich kobiet, które chcą coś zmienić w swoim życiu.

 

I nie ma większego znaczenia, skąd startujesz, ponieważ liczy się przede wszystkim droga i cel. 

Możesz – tak, jak autorka – zaczynać bez finansowego i mentalnego wsparcia bliskich osób, zmagać się z problemami zdrowotnymi lub mieć trudną historię, a mimo wszystko osiągnąć niezależność. 

Przekonaj się o tym sama!

Czego się dowiesz?

Książka Kamili Rowińskiej to praktyczny poradnik, dlatego znajdziesz tutaj mnóstwo rad, które możesz od razu wprowadzić w życie.

Niektóre są zaskakująco proste, ale to właśnie w nich tkwi największa siła, gdyż łatwo zastosujesz je u siebie i tym samym zrobisz pierwsze kroki na drodze do nowego celu.

W tej książce znajdziesz także odpowiedzi na pytania, które wiele kobiet zadaje sobie praktycznie codziennie:

 

Co więcej, poznasz również historie niezależnych kobiet, które nie tylko inspirują, ale przede wszystkim udowadniają, że można i że się da.

Co zmieni w Twoim życiu?

Kamila Rowińska w swojej książce burzy stereotypy i otwiera oczy. Pokazuje, że wiele ograniczeń tkwi w naszych głowach, a czasami wystarczą niewielkie zmiany, aby osiągnąć w życiu sukces. Może to być sukces finansowy, zawodowy lub prywatny.

Może to być również sukces na każdym z tych pól. Bo niezależność to także swoboda wyboru, a autorka daje Ci właśnie taki wybór i prezentuje narzędzia, które pomogą w realizacji celu.

Dzięki temu nie tylko nauczysz się odważnie marzyć i planować, ale przede wszystkim śmiało sięgać po te marzenia. A stąd już tylko mały krok do szczęśliwego życia.

Czym wyróżnia się ta książka od innych tego typu?

Książka „Kobieta niezależna” wyróżnia się prawdziwością przekazu.

W związku z tym znajdziesz tutaj wątpliwości, z którymi sama się zmagasz i pytania, które sobie zadajesz. Ale co najważniejsze znajdziesz sposoby, jak pozbyć się tych wątpliwości oraz odpowiedzi na te pytania.

Autorka nie przedstawia teorii, ale opisuje praktykę i własne doświadczenia. Pokazuje swoje podejście, a przy tym niczego nie narzuca. Doradza, ale nie moralizuje.

Dzięki temu niezależność rodzi się już w momencie czytania i po przewróceniu ostatniej kartki masz wrażenie, że pierwsze zmiany już się dokonały. A to daje ogromną motywację do dalszego działania.

Gratis: Ebook!

W pakiecie z tą książką otrzymasz dodatkowo zupełnie bezpłatnie jej wersję w postaci elektronicznej, tj. eBook w formacie .mobi, .epub i .PDF.

Dzięki temu możesz czytać ją tak, jak lubisz!

O autorze

Kamila Rowińska

Certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka ośmiu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestselleru „KobietaNiezależna”.

W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych oraz prywatnych. Jako trener i mówca motywacyjny jest zapraszana zarówno przez małe firmy jak i korporacje do wygłaszania power speechy i prowadzenia szkoleń z zakresu sprzedaży, asertywności, budowania swojej wewnętrznej siły, budowania zespołu oraz zarządzania sobą w czasie.

Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat. Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.

kamila rowińska
kobieta niezależna 1

Parametry

Ilość stron

302

Opinie

Wybierz pakiet

Książka
kobieta niezależna 1
Kobieta niezależna + ebook
49 
Zestaw I
kobieta niezależna 1
nawyki 1Wybierz inną
Kobieta niezależna + ebook + Nawyki 2.0
138 zł zł
Zestaw II
kobieta niezależna 1
48hWybierz inną
nawyki 1Wybierz inną
Kobieta niezależna + ebook + 48-GODZINNA DOBA + Nawyki 2.0
207 zł zł

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

Polecane książki

Przewiń do góry