Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Od nędzy do pieniędzy”
MAPY MYŚLI
VIDEO OMÓWIENIE

Książka “Od nędzy do pieniędzy” jest autobiografią Tadeusza “Tada” Witkowicza.

.

Opowiada fascynującą historię człowieka, który wywodząc się z biednej, wiejskiej, polskiej rodziny trafił na okładki najbardziej poczytnych amerykańskich czasopism.

49 zł

 Dzięki niesamowitej sile charakteru i nieustępliwej walce z przeciwnościami losu, stworzył od podstaw i sprzedał 3 globalne startup’y. W swojej książce Tad dzieli się z Czytelnikami tajemnicami sukcesu oraz przemyśleniami.

O książce

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEJ KSIĄŻKI?

Jak wybrać idealną niszę?
Wybór dobrej niszy jest w biznesie niezwykle ważny. Przekonaj się w jaki sposób zrobił Tad, dzięki czemu każdy ze stworzonych startup’ów odniósł sukces.

Jak skutecznie rywalizować z dużymi firmami?

Czy małe firmy mają jakiekolwiek szanse na rynku? Dzięki taktykom opisanym w książce, firmy założonej przez Tada bał się nawet CISCO.

Jak budować zwycięski zespół?
Ostatni ze startup’ów Tada zatrudniał ok. 170 pracowników i po sprzedaży pełnił ważną rolę w firmie Intel. Poznaj sprawdzone sposoby na dobór współpracowników.

Jak poradzić sobie z kryzysem?
Kryzys jest nieodzownym elementem życia zarówno osobistego, jak i zawodowego. Dowiesz się jak sobie z nim poradzić i jak obrócić go w sukces.

Jak skutecznie negocjować?
Negocjacje to bardzo stresująca część biznesu. Naucz się od doświadczonego stratega w jaki sposób do nich podejść.

 

Jak korzystnie wejść na giełdę?

Do dzisiaj niewielu Polaków może się pochwalić wprowadzeniem swojej firmy na Wall Street. Tad zrobił to dwa razy. W książce podpowiada m.in. na co uważać i jak postępować aby nie trafić do więzienia.

Jak pozyskać dobrych inwestorów?
Dowiesz się w jaki sposób pozyskać zewnętrzne finansowanie oraz co (i jak) opowiadać o swoim projekcie aby wzbudzić pożądanie wśród inwestorów.

Jak skutecznie rywalizować z dużymi firmami? 

Czy małe firmy mają jakiekolwiek szanse na rynku? Dzięki taktykom opisanym w książce, firmy założonej przez Tada bał się nawet CISCO.

 

O autorze

Tadeusz Tad Witkowicz

Tadeusz “Tad” Witkowicz to przedsiębiorca, który wywodzi się z biednej wsi na skraju Polski. Nie przeszkodziło mu to jednak w stworzeniu 3 globalnych startup’ów (Artel Communications, CrossComm Corporation, Adlex Inc.). Dwa z nich wprowadził na giełdę papierów wartościowych w Stanach Zjednoczonych – NASDAQ. Klientami jego firm były takie marki jak IBM czy Morgan Stanley. Założone przez siebie startup’y z sukcesem sprzedał, stając się miliarderem. Obecnie zarządza funduszem Otago Capital i wykłada na uczelni ASBIRO. Można go również zobaczyć na gościnnych wykładach na innych uczelniach, np. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Wybierz pakiet
Książka
Od nędzy do pieniędzy
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Od nędzy do pieniędzy
118 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Od nędzy do pieniędzy
Siła pędu
48-GODZINNA DOBA
167 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk