Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Leśna Spółka Wiewióra Albina”

Dla niejednego z Waszych dzieci ta książka będzie prawdziwą lekcją przedsiębiorczości i gospodarności.

Uczy pokonywania przeszkód, takich jak pokusy, które zwodzą na manowce, wartościowego wysiłku i mądrych sposobów na wyjście z tarapatów.

35 zł

Na kartach książki poznajemy młodego wiewióra, Albina, mieszkańca tysiącletniego lasu, który wchodzi w dorosłe życie i po raz pierwszy samodzielnie musi stawić czoło srogiej zimie.

Autor posługując się prostym i barwnym językiem opisuje zmagania Albina, w tym przyczyny, jakie doprowadziły do pojawienia się przeszkód, które musi pokonać: pokusy, które zwiodły go na manowce, wysiłki i sposoby wyjścia z tarapatów, a wreszcie wszystko to, co z jego działań wynikło. Dla niejednego z Was, młodzi Czytelnicy, będzie to lekcja prawdziwej przedsiębiorczości i gospodarności.

O autorze

Bartłomiej Bilski

Seria moich książek, uczy dzieci zaradności, przedsiębiorczości oraz, jakże ważnych, podstaw ekonomii. 

Pomysł na bajki, z Janem Fijorem mieliśmy już 12 lat temu. Jako nastolatek zainspirowany jego książką, zainteresowany biznesem, ekonomią i wolnym rynkiem poprosiłem o radę  przez maila, co przerodziło się w mnogie konwersacje, spośród których padł ten pomysł. Wtedy pomysłu nie udało się zrealizować, ale tak to czasem jest, że wszystko ma swoje miejsce oraz czas.

Moje książki piszę w taki sposób, że nawet jeśli nie posiadasz swojej pociechy, może być to świetny pomysł na prezent. Wartościowa treść, twarda okładka oraz przepiękne ilustracje sprawiają, że są one świetnym pomysłem na wiele okazji.

Wybierz pakiet
Książka
Leśna Spółka Wiewióra Albina
35 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Leśna Spółka Wiewióra Albina
70 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Leśna Spółka Wiewióra Albina
Kot Biznesik
Johnny Profit
105 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk