MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Leśna Spółka Wiewióra Albina”
MAPY MYŚLI

Dla niejednego z Waszych dzieci ta książka będzie prawdziwą lekcją przedsiębiorczości i gospodarności.

 

Uczy pokonywania przeszkód, takich jak pokusy, które zwodzą na manowce, wartościowego wysiłku i mądrych sposobów na wyjście z tarapatów.
35 zł

O czym jest ta książka?

Kiedy rozpocząć edukację finansową swoich dzieci? Odpowiedź jest prosta: jak najszybciej. 

Małe dzieci łatwo przyswajają nowe informacje, szczególnie gdy naukę połączy się z przyjemnością. Dlaczego więc nie wykorzystać tej zależności? Książeczki edukacyjne dla dzieci świetnie sprawdzają się w tej roli, ponieważ jednocześnie bawią i uczą. 

I taka właśnie jest “Leśna Spółka Wiewióra Albina”, która dostarczy najmłodszym mnóstwo radości, ale także sporą dawkę wiedzy.

Książka Bartłomieja Bilskiego opowiada historię wchodzącej w dorosłość wiewiórki o imieniu Albin. Zbliża się zima i Albin musi się na nią odpowiednio przygotować. 

A po raz pierwszy robi to sam. Śledzimy więc jego przygotowania i widzimy, jakie podejmuje decyzje. Czy będą dobre i dokąd go zaprowadzą?

Tego dowiesz się z książki “Leśna Spółka Wiewióra Albina”.

Czego uczy ta książka?

W historię wiewióra zostały sprytnie wplecione zmagania, z jakimi mierzą się ludzie w prawdziwym życiu. Dzięki temu dzieci uczą się, że każda decyzja niesie za sobą pewne konsekwencje.

“Leśna Spółka Wiewióra Albina” pokazuje najmłodszym, jak radzić sobie w dorosłym życiu, jak podejmować mądre decyzje (także finansowe) i jak uczyć się na błędach, aby w przyszłości ich już nie popełniać.

Czym wyróżnia się ta książka
od innych tego typu?

Dzieci szybko tracą zainteresowanie. I to nie tylko nauką, ale często także zabawą.

Warto więc korzystać ze wszelkich dostępnych środków, które pozwolą utrzymać ich uwagę przez dłuższy czas. A “Leśna Spółka Wiewióra Albina” to potrafi.

Kolorowe obrazki, ciekawa historia i mądre przesłanie sprawiają, że każde dziecko będzie chciało mieć tę książkę na swojej półce.

 

Parametry
U nas zawsze dostajesz więcej!

W pakiecie z każdą zakupioną książką otrzymasz także jej Wideo Omówienie oraz Mapy Myśli. Dzięki nim możesz ekspresowo odświeżyć jej treść oraz łatwo odnaleźć interesujące Cię informacje. W ten sposób raz zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

To także świetna opcja dla osób, które nie lubią robić notatek i zaznaczeń podczas czytania książki. Dzięki naszym Mapom Myśli i Wideo Omówieniom masz już gotowe notatki na wyciągnięcie ręki.

O autorze

Bartłomiej Bilski

Seria moich książek, uczy dzieci zaradności, przedsiębiorczości oraz, jakże ważnych, podstaw ekonomii. 

Pomysł na bajki, z Janem Fijorem mieliśmy już 12 lat temu. Jako nastolatek zainspirowany jego książką, zainteresowany biznesem, ekonomią i wolnym rynkiem poprosiłem o radę  przez maila, co przerodziło się w mnogie konwersacje, spośród których padł ten pomysł. Wtedy pomysłu nie udało się zrealizować, ale tak to czasem jest, że wszystko ma swoje miejsce oraz czas.

Moje książki piszę w taki sposób, że nawet jeśli nie posiadasz swojej pociechy, może być to świetny pomysł na prezent. Wartościowa treść, twarda okładka oraz przepiękne ilustracje sprawiają, że są one świetnym pomysłem na wiele okazji.

Wybierz pakiet
Książka
Leśna Spółka Wiewióra Albina
35 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Leśna Spółka Wiewióra Albina
74 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Leśna Spółka Wiewióra Albina
Wielka Wyprawa Felicii
Kot Biznesik
109 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk