MAPY MYŚLI I WIDEO DO KAŻDEJ KSIĄŻKI
Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
„Portfel z Ananasa”

Portfele używane są od dawna, ale nasze portfele, które Ci proponujemy to zupełna nowość – nie tylko na rynku polskim, ale także światowym. Dlaczego? Ponieważ są wykonane z Ananasa i przy ich produkcji nie cierpią zwierzęta. 

 

Co więcej, są równie wytrzymałe jak skóra. Te portfele to nie tylko kolejny produkt w naszej ofercie, ale przede wszystkim manifest ekologiczny, bo chcemy pokazać wartości, które są dla nas ważne: troskę o środowisko.
197 zł

Dlaczego portfele z Ananasa?

Wegańskie portfele z ananasa (dokładnie: z pinatex-u) – brzmi jak chwyt marketingowy, jednak nic bardziej mylnego, ponieważ takie wyroby w niczym nie ustępują skórze naturalnej, a w wielu aspektach ją przewyższają.
 
Każde nasze działanie ma swój wyższy cel, swoje „why?”. I tak samo jest w przypadku ekologicznych portfeli z liści ananasa. Chcemy, aby świat był lepszy i codziennie do tego dążymy małymi krokami.
 
Jednym z tych kroków jest produkcja ekologicznych portfeli z pinatex-u, które różnią się od tradycyjnych tylko materiałem. Poza tym wszystkie najważniejsze cechy pozostają niezmienne, czyli wysoka trwałość, funkcjonalność, świetny design i uniwersalność.
 
W ten sposób udowadniamy, że proekologiczna postawa nie musi oznaczać wyrzeczeń. Wprost przeciwnie – troskę o środowisko możesz połączyć z wysoką jakością.
Czym jest „pinatex”?
ananas

Pinatex to skóra z liści ananasa i wbrew pozorom nie jest to zupełnie nowy wynalazek, bo rodowici Filipińczycy nosili koszule zwane barong tagalog – wykonane właśnie z ananasa – już od wieków. W latach 90. ubiegłego wieku projektantka Carmen Hijosa dostrzegła w tym potencjał i postanowiła udoskonalić proces produkcji, jednak nadal była to przede wszystkim ciekawostka, która sprawdzała się w przypadku wyrobów hand-made, ale już nie na szerszą skalę.

Postanowiliśmy to zmienić, zwłaszcza że w parze z wysoką jakością wyrobu idzie ekologiczna produkcja. 

Jak to możliwe? Z plantacji ananasów zbiera się zazwyczaj owoce, a liście stają się po prostu odpadami. W praktyce oznacza to, że do produkcji pinatex-u nie trzeba wykorzystywać dodatkowych zasobów (wody, ziemi pod nowe plantacje), bo sięga się po te już dostępne. 

Warto też wspomnieć o tym, że efektem ubocznym produkcji włókien pinatex-u jest biomasa, którą rolnicy mogą wykorzystać jako nawóz do ziemi. W ten sposób nic się nie marnuje.

Ultracienkie i eleganckie
portfele z Ananasa,
króre nie wypychają kieszeni!
Zależało nam, aby portfele były nie tylko ekologiczne, ale jednocześnie funkcjonalne. Chcieliśmy, by ich codzienne użytkowanie było maksymalnie komfortowe. A to mógł zapewnić tylko ultracienki design, który powstał we współpracy ze znanym projektantem Tomaszem Milerem. To właśnie jego zespół jest odpowiedzialny za produkcję naszych portfeli.
 
Specjalna konstrukcja tych portfeli sprawia, że nawet przy noszeniu dużej liczby kart (do 12 sztuk) i gotówki, nie będą one wypychać materiału, co pozwala zachować minimalistyczny wygląd. A dodatkowo portfel doskonale wpasuje się do wewnętrznej kieszeni Twojej marynarki lub kurtki, nie wypychając jej (czyli nie niszcząc spodni).
 
Design to nie tylko konstrukcja, ale również wykonanie i tutaj postawiliśmy na uniwersalną czerń przełamaną kontrastowym dodatkiem. Dzięki temu portfel jest ponadczasowy, co przy jego wysokiej trwałości sprawia, że możesz go użytkować przez długie lata. Do listy tych zalet dodajemy jeszcze bezpieczeństwo, ponieważ specjalna podszewka chroni przed falami radiowymi NFC, co zabezpiecza przed kradzieżą środków z kart.
 
Portfel idealny? Dla nas tak, bo sami go testowaliśmy i sprawdził się w boju przez ostatni rok. Dlatego z czystym sercem możemy go polecić także Tobie.
 
To nie tylko elegancki i bardzo wytrzymały portfel. To także historia, o której możesz opowiedzieć! 
 
Postaw na wyjątkowość. Zdobądź nasz portfel już teraz.
W ofercie posiadamy także
wersję MINI tego portfela
Parametry
Wybierz pakiet
Portfel
Portfel z Ananasa
197 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Portfel z Ananasa
266 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Portfel z Ananasa
Nawyki 2.0
Biznes Planer
335 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk