Z NAMI BIZNES STAJE SIĘ PROSTSZY
WYSYŁKA W 24H DO WSZYSTKICH KRAJÓW UE
TYLKO SPRAWDZONE KSIĄŻKI
„Tajna broń kredytobiorcy”

Najbardziej praktyczna książka o zakupie nieruchomości na kredyt w Polsce.

.

Jeśli chcesz sfinansować zakup nieruchomości kredytem i maksymalnie zaoszczędzić na tym procesie, ta książka będzie Twoim najlepszym doradcą.

49 zł

 Wszystko o kredycie hipotecznym. I nie tylko…

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak kupić dom bądź mieszkanie oraz sprawdzić, w jaki sposób wziąć kredyt hipoteczny krok po kroku – rozwiązaniem dla Ciebie jest książka „Tajna Broń Kredytobiorcy. Kredyt hipoteczny od A do Z” – kompendium wiedzy, w którym znaleźć można absolutnie wszystko o kredycie hipotecznym.

Ten poradnik powstał z myślą o wszystkich, którzy oczekują przejrzystych i prostych wyjaśnień dotyczących tego, co to jest kredyt hipoteczny, jak powinno wyglądać kupno mieszkania krok po kroku oraz jaki bank wybrać, by cieszyć się własnym lokum na najlepszych warunkach. Korzystając z niego, bez trudu zgromadzisz dokumenty potrzebne do kredytu hipotecznego i przygotujesz się do wizyty w banku. Będziesz wiedział również na co zwrócić uwagę by nie dać się przekonać do niekorzystnej dla siebie oferty!

O książce
 

Ta książka jest dla Ciebie, jeżeli


Chcesz kupić nieruchomość na kredyt.
Chcesz inwestować w nieruchomości.
Chcesz wiedzieć, jak przebiega cały proces finansowania zakupu mieszkania na kredyt.
Chcesz wiedzieć, na co zwracać szczególną uwagę w procesie załatwiania kredytu.
Chcesz wiedzieć, jak najefektywniej zaoszczędzić na kredycie.
Chcesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również swój czas i wysiłek na załatwienie kredytu.
Chcesz mieć wszystko pod kontrolą i zachować spokój.
 
O autorze

Ronald Szczepankiewicz

Jestem zwolennikiem wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiadam to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości dodatkowo wsparta spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami, oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać. Nadszedł czas podzielić się tą wiedzą z Tobą.

W połowie 2010 roku zacząłem pracę na etacie jako doradca kredytowy. W pierwszych latach swojej działalności odbyłem ponad 3000 spotkań z różnymi klientami, co sprawiło, że dziś już mało co może mnie zaskoczyć.

Równolegle z nabywaniem kolejnych doświadczeń z rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych, zacząłem również inwestować w zdobywanie dodatkowych kompetencji, wiedzy i inteligencji finansowej. Owocem tych działań stała się firma pośrednictwa kredytowego – rmKREDYTY.pl.

Moje powiązanie z inwestowaniem w nieruchomości zaczęło się w roku 2012, kiedy w moje ręce trafiła książka Roberta Kiyosakiego „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, co całkowicie odmieniło moje życie.

Przez te lata marka rmKREDYTY.pl sukcesywnie się rozwija i w samym 2018 roku z powodzeniem pośredniczyła przy uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 200 000 000 zł.

Osobiście cały czas rozwijam swoją wiedzę i kompetencje. Ukończyłem Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki oraz liczne szkolenia z zakresu finansów, kredytów oraz nieruchomości, organizowanych m.in. przez najlepszego polskiego szkoleniowca z inwestowania w nieruchomości – Piotra Hryniewicza.

Wybierz pakiet
Książka
Tajna broń kredytobiorcy
49 zł
Zestaw I
Wybierz Inną
Tajna broń kredytobiorcy
118 zł
Zestaw II
Wybierz Inną
Wybierz Inną
Tajna broń kredytobiorcy
Flipy od zera
48-GODZINNA DOBA
163 zł
Polecane książki
Halo? Czy to Ty?

Inteligentny, oczytany, rozwojowy i gotowy na inwestowanie w siebie!

Zostań z nami, a postawisz kolejny krok w kierunku świadomego rozwoju.

Ps: Po zakupie poznasz naszego chomika... ale dopiero po odebraniu przesyłki. ;-)

0
Koszyk